2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

sen bu guzellikle kımı kıskanyon anlamadım kuzu

Uçan kuşu,sineği böceği...
Kocamın yan gözle baktığı dişiyi..
Görümcemin 4 yaşındaki kızıyla kocamın şakalaşmasını...
Adam arkadaşlarıyla içmeye gidiyo, erkek erkeğe gidiyoz diyo ben de takılıyom peşine..
Huyum kötü ama, değişmiyo valla...

yokizmirde oturuyor daha cinsiyeti belli degil ya şimdiden bişey yapmasın diye hasta numarası yapıyor turp gb beni bile gömer

olsun kıskanmak iyidir..bende hiç yanlız göndermem cok sıkmam ama öle gece dışarı falan cıkmaz bensiz..bence cocuk olunca senin bu kocana olan ilgin cocuga gecicek gibi geliyor bana..o zaman herşey normale döner..

olsun kıskanmak iyidir..bende hiç yanlız göndermem cok sıkmam ama öle gece dışarı falan cıkmaz bensiz..bence cocuk olunca senin bu kocana olan ilgin cocuga gecicek gibi geliyor bana..o zaman herşey normale döner..

İnşallah öyle olur..
ama sanmam, bende bu potansiyel varken ikisine de yeterim...

kızlar cok radrasyon aldık sabahtan beri bilgisayar karşısında ben biraz cıkıyorum..kendinize iyi bakın..byee

Kız gözde akşam kociş gelince ayılıp bayılıver, ölüyommmmmmm kocaciiiiiiiimmmmmmmmmmmmm de..
Bi de yumuşak bi yere yavaştan atıver kendini popişin üzerine..
Hastaneye gidin, bi serum taktır kendine..Doktora da halsizim doktor bey ölüyom sürekli bulanıyom kolumu kıpratamıyom de..Zaten hamişsin diye bişey yapmaz onlar..
Bak adam sana iş yaptırttcak mı..Anasına da der, benim karının kendine hayrı yok diye..
Azıcık nazlanıver bacım...

ah be canım görevde 10gündür yok bayram sonu dönecek kocam ben anca kendime naz yapıyorum

Anam kıyamam...
Kocam başımda olsun da, 7 kamyon derdim olsun..
Bi de hamişsin..Kaynanan izmirdeymiş zaten, hiç kafana takma..Ötsün dursun ordan o.. O öterken sen de de, ben de hastayım çok ağır geçiyo falan filan diye..
Stres olma bak bebiş de stres olur senle bir..Kocan gelince sen de nazları biriktir, toptan naz yaparsın...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…