2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Anne olmak kendinden ve canından daha değerli bir varlığa sahip olmakmış meğer.

İnsan yaşamadan anlayamıyor.

Tüm güzel annelerin günü kutlu olsun.

Anne olmak kendinden ve canından daha değerli bir varlığa sahip olmakmış meğer.

İnsan yaşamadan anlayamıyor.

Tüm güzel annelerin günü kutlu olsun.

çok güzel özetlemişsin canım gerçekten öyle anne olmak kendinden fedakarlık yapmaktır..

bu arada kızlar e bebekte prima ıslak havlularda çok indirim var haberiniz olsun. face de yazdım ama giremeyenler için burayada yazayım dedim

çok güzel özetlemişsin canım gerçekten öyle anne olmak kendinden fedakarlık yapmaktır..

bu arada kızlar e bebekte prima ıslak havlularda çok indirim var haberiniz olsun. face de yazdım ama giremeyenler için burayada yazayım dedim

Ben hala uni baby yenidoğan kullanıyorum.
vazgeçemedim ondan.

gelmişken bi kaç kelime yazın öyküm hanım.

günün anlam ve önemi Miracığımızın doğum günü ... iyi ki dodun miracık:))

Kızlar adet düzensizliğim var. hiç böyle olmazdı.
emzirdiğim için mi oluyor acaba? süt hormonu baskılar mı?
Aynı sorunu yaşayan var mı?

cnm 8 ay olmadım sonrasında normale döndü.bazen 1 yıl koruyabiliyor olmazsa bi jinekologa görünürsün. ama olsan rahatlarsın şilşiklerin iner.

cnm 8 ay olmadım sonrasında normale döndü.bazen 1 yıl koruyabiliyor olmazsa bi jinekologa görünürsün. ama olsan rahatlarsın şilşiklerin iner.

Ben kızım 6 aylıkken oldum ama düzensiz işte.
neyse hormonlardan olduğunu anladım. rahatladım :)

hay maşallah nice mutlu senelere.. dogumgünleri teker teker başladı cuma da benim kızımın ama pazar kutluyacağız:)

Bizde 3 haziranda kutlayacağız. haftaya bugün kızımın doğum günü.

Ege daha dün gibi yaaa. ne çabuk yaş günleri geldi kızların.

1 yıl önce bugun bu satte minnak prensesimi kucağıma aldım. Rabbime sonsuz teşekkürler. Bana sağlıklı ve dünyalar güzeli 2 evlat verdiği için. İyi ki doğdun iyi ki doğurdum meleğim. Bahtın açık şansın bol olsun..

X