2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın annişler. ya bu doğumgünü işi ne zor bişey. elbiseler tamam pasta siparişi süsler hazırlıklar ev temizliği davetliler derken baya bi sıkıldım. sadece süşünmektan sıkıldım yaptığım iş sadece elbiseler alındı. güzel ama zor bi iş bu işler. hiç bana göre değil valla. ilk d.günü diye teferruat yapacağız bakalım inşallah güzel olur. iszlerin daha vakti var sanırım bizim yaklaştı

aslında benmde öyle oluyo gündüz,akşam yine kalıyorum ama kimse olmuyo ki ..

Sürekli açık tutamıyorum.
Odaya giren benim bilgisayarıma bakıyor :)

günaydın annişler. ya bu doğumgünü işi ne zor bişey. elbiseler tamam pasta siparişi süsler hazırlıklar ev temizliği davetliler derken baya bi sıkıldım. sadece süşünmektan sıkıldım yaptığım iş sadece elbiseler alındı. güzel ama zor bi iş bu işler. hiç bana göre değil valla. ilk d.günü diye teferruat yapacağız bakalım inşallah güzel olur. iszlerin daha vakti var sanırım bizim yaklaştı

Biz evde kutlamaya karar verdik. İki gruba böleceğiz. Mecbur artık naapalım.
Arkadaşlarla hafta sonu kutlarız. Aile ile hafta içi. Kuzucuğumun ilk doğum günü. Herşey çok güzel olsun istiyorum.

Sürekli açık tutamıyorum.
Odaya giren benim bilgisayarıma bakıyor :)

Biz evde kutlamaya karar verdik. İki gruba böleceğiz. Mecbur artık naapalım.
Arkadaşlarla hafta sonu kutlarız. Aile ile hafta içi. Kuzucuğumun ilk doğum günü. Herşey çok güzel olsun istiyorum.

ya fmg bende güzel olsun istiyorum ama buna ne vaktim var ne de enerjim var:) neden böyle oldum acaba 2 çocuk ev iş derken ben bittim mi ya:)
kıyafetini aldım ablasına da aldım 1 pozda ablası ile çektiricem. yiyecekleri düşşünüyorum nasıl yapsamda bi an önce börek yapıp buzluğa atsam o gün çok sıkışıcam çünkü:)
bilemedim. galiba mükemmelliyetçiyim ondan stres oldum:) hiç sevmiyorum bu huyumu.

menü ne yapacaksın bellimi oluşturdunmu kafanda.

ya fmg bende güzel olsun istiyorum ama buna ne vaktim var ne de enerjim var:) neden böyle oldum acaba 2 çocuk ev iş derken ben bittim mi ya:)
kıyafetini aldım ablasına da aldım 1 pozda ablası ile çektiricem. yiyecekleri düşşünüyorum nasıl yapsamda bi an önce börek yapıp buzluğa atsam o gün çok sıkışıcam çünkü:)
bilemedim. galiba mükemmelliyetçiyim ondan stres oldum:) hiç sevmiyorum bu huyumu.

menü ne yapacaksın bellimi oluşturdunmu kafanda.

menü henüz belli değil. üstelik diyet yaparken hamur işi hazırlamak zorundayım. ne sinir bir durum.
mümkün olduğunca meyveli sütlü tatlılar, atıştırmalık küçük simit ve pizzalar düşünüyorum. galetalar. anlayacağın hazıra kaçacağım. Bu yoğunlukta onları pişirebilmem mümkün değil.
Ayrıca enerjinin olmaması çok normal. ben tek çocuğa yetişemiyorum, sende 2 tane var tatlım.
Allah yardımcın olsun ne diyim.
Tavsiyem mükemmeliyetçiliğinden vazgeç. Çok yıpratıyor. Oluruna bırakmak lazım.

menü henüz belli değil. üstelik diyet yaparken hamur işi hazırlamak zorundayım. ne sinir bir durum.
mümkün olduğunca meyveli sütlü tatlılar, atıştırmalık küçük simit ve pizzalar düşünüyorum. galetalar. anlayacağın hazıra kaçacağım. Bu yoğunlukta onları pişirebilmem mümkün değil.
Ayrıca enerjinin olmaması çok normal. ben tek çocuğa yetişemiyorum, sende 2 tane var tatlım.
Allah yardımcın olsun ne diyim.
Tavsiyem mükemmeliyetçiliğinden vazgeç. Çok yıpratıyor. Oluruna bırakmak lazım.

günaydın canım..
diyet yaparken hazırlamak değilde hazırladıktan sonra yiyememek kötü durum ya.
kolay gelsin sana:))) ben başaramıyorum başaranıda alkışlıyorum süpersin
ben atıltırmalık yapamam gelen misafir potansiyeli tamamen dikkat eden inceleyen ve hatta arkadan söyleyebilecek tipler:KK43:(
biraz incelenir bu gibi günler. ben en iyisisni yapmalıyım derler hep o yüzden yapmam lazım
ama seninde yapacakların baya bişey var:) özewllikle tatlılar. ben daha çok salata ve börek işlerine kaçıcam tatlı pastayla fazla yenmez.
mükemmelliyetçilkten vazgeçmeyi çok istiyorum yıllarca bu yüzden çok yoruldum. dediğin doğru oluruna bırakmak lazım:)
:KK28:

günaydın canım..
diyet yaparken hazırlamak değilde hazırladıktan sonra yiyememek kötü durum ya.
kolay gelsin sana:))) ben başaramıyorum başaranıda alkışlıyorum süpersin
ben atıltırmalık yapamam gelen misafir potansiyeli tamamen dikkat eden inceleyen ve hatta arkadan söyleyebilecek tipler:KK43:(
biraz incelenir bu gibi günler. ben en iyisisni yapmalıyım derler hep o yüzden yapmam lazım
ama seninde yapacakların baya bişey var:) özewllikle tatlılar. ben daha çok salata ve börek işlerine kaçıcam tatlı pastayla fazla yenmez.
mükemmelliyetçilkten vazgeçmeyi çok istiyorum yıllarca bu yüzden çok yoruldum. dediğin doğru oluruna bırakmak lazım:)
:KK28:

Günaydın,
Sütlü tatlılar pratik oluyor. muhallebisini pişirip üzerine donmuş meyve falan döküyorum.
Benim kolayıma geliyor. havalar ısındı, serin serin yenir.
Ailecek kutlanacak kısma yakınlarım katkıda bulunur zaten. Sağ olsunlar hepsi 1 çeşit yapıp getiriyor.
Arkadaşlarla kutlanacak kısımda da çoğunu hazır alacağım. Benim arkadaş grubumda çoğu insan öyle yapıyor zaten. Hepsi çalışan hatunlar naapsınlar vakit darlığı işte.

Günaydın,
Sütlü tatlılar pratik oluyor. muhallebisini pişirip üzerine donmuş meyve falan döküyorum.
Benim kolayıma geliyor. havalar ısındı, serin serin yenir.
Ailecek kutlanacak kısma yakınlarım katkıda bulunur zaten. Sağ olsunlar hepsi 1 çeşit yapıp getiriyor.
Arkadaşlarla kutlanacak kısımda da çoğunu hazır alacağım. Benim arkadaş grubumda çoğu insan öyle yapıyor zaten. Hepsi çalışan hatunlar naapsınlar vakit darlığı işte.

aaa süper valla. beimde yardım edeceklerim varda ben yinede uğraşmaktan hoşlanmıyorum.. ne sıkıntılı bi kadınım ya..
ay bi an düşündüm o tatlıları da harikaymış:))))))
eline sağlık cnm

aaa süper valla. beimde yardım edeceklerim varda ben yinede uğraşmaktan hoşlanmıyorum.. ne sıkıntılı bi kadınım ya..
ay bi an düşündüm o tatlıları da harikaymış:))))))
eline sağlık cnm

Bir gün sana da yaparım inşallah. Keyifle oturur yeriz :)

oh şükürler olsun. yenileri inşallah rahatca çıksın..
bizimki hep grip oluyor diş çıkarırken. yine el ağızda azılar da çıksada rahatlasalar.
bu ay aşımız var değil mi 1 yaş aşısı:KK43:(

Çok ilginç grip yapması. bizimkinin burnu akıyor. nezle gibi. dişler yapıyor demek ki.
Bizim azılara daha çooook var. bir fırın ekmek yememiz lazım.

Evet aşı var bu ay. 11. ayda kontrole götürmedim. her ay gidiyorduk. bu sefer olmadı.
Artık yaş kontrolüne gideriz.
1 Yaş sonrasında her ay kontroller devam ediyor mu acaba?

Bir gün sana da yaparım inşallah. Keyifle oturur yeriz :)

Çok ilginç grip yapması. bizimkinin burnu akıyor. nezle gibi. dişler yapıyor demek ki.
Bizim azılara daha çooook var. bir fırın ekmek yememiz lazım.

Evet aşı var bu ay. 11. ayda kontrole götürmedim. her ay gidiyorduk. bu sefer olmadı.
Artık yaş kontrolüne gideriz.
1 Yaş sonrasında her ay kontroller devam ediyor mu acaba?

ahh cnmm sen yap bigün ben gelir yerim:))) inşallah

valal iki çocuğumda aynı çıkardı dişlerini grip oldular ishal olmadılar..
enteresanlar yani:))

cnm 1 yaştan sonra artık heray muayene yok aşı zamanlarında gidecek.
hoş bana zaten 6.aydan sonra 9-12.aylarda çağırdılar her aya gerek kalmadı ama biz hep hasta olunca her ay gitmek durumunda kaldık.

ay şaka gibi yaaa1 yaş oldular allah hepsine uzun ömürler versin...

kız fmg.... sen face takılmaya başladın. pek bi etkili olmuş konuşmam.. insan başladımı giresi geliyor sürekli:))))))))

kız fmg.... sen face takılmaya başladın. pek bi etkili olmuş konuşmam.. insan başladımı giresi geliyor sürekli:))))))))

Telefonumdan bakıyorum fırsat buldukça. napiim sıkıldım. işlerim hafifledi. boş duramıyorum :))))
Ama takip etmek zor yaaa. formdan düşmüşüm :KK52:

ahh cnmm sen yap bigün ben gelir yerim:))) inşallah

valal iki çocuğumda aynı çıkardı dişlerini grip oldular ishal olmadılar..
enteresanlar yani:))

cnm 1 yaştan sonra artık heray muayene yok aşı zamanlarında gidecek.
hoş bana zaten 6.aydan sonra 9-12.aylarda çağırdılar her aya gerek kalmadı ama biz hep hasta olunca her ay gitmek durumunda kaldık.

ay şaka gibi yaaa1 yaş oldular allah hepsine uzun ömürler versin...

Ben merak ediyordum sebebini. Nilim nezle gibi günlerdir. dişlerden olacağı hiç aklıma gelmemişti.
Üşütmedim dışarı çıkarmadım. nedendir diye içim içimi yiyordu. İyi oldu öğrendiğim :)

zaman nasıl geçiyor değil mi?
Bir bakıcaz okula başlamışlar.

Ben merak ediyordum sebebini. Nilim nezle gibi günlerdir. dişlerden olacağı hiç aklıma gelmemişti.
Üşütmedim dışarı çıkarmadım. nedendir diye içim içimi yiyordu. İyi oldu öğrendiğim :)

zaman nasıl geçiyor değil mi?
Bir bakıcaz okula başlamışlar.

evet cnm bazıları diş gribi olur bazıları ishal olur felan benimkiler bnu seçmişler ikiside aynı çıkarıyor dişlerini.

sorma fmg eylül 2ye gidiyor hep diyorum ki daha başını tutamıyordun ne çabuk büyüdün

evet cnm bazıları diş gribi olur bazıları ishal olur felan benimkiler bnu seçmişler ikiside aynı çıkarıyor dişlerini.

sorma fmg eylül 2ye gidiyor hep diyorum ki daha başını tutamıyordun ne çabuk büyüdün

Sağlıklı sıhhatli büyüsünler. Hep hayırlı inasanlarla karşılaşsınlar. Ömürleri güzel olsun :)

Bizde güzel güzel yaşlanalım :)))

X