2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ahahahaha hakkaten çk güldüm yaa. çaksaydın hilmiye bi tane
:KK52::KK52::KK52::KK52:

ayyyyy ege yok yaa sağ salim dogsun yok yaaaa ufff .......... kız açıköğretim çalışıyorum lab. ve veteriner sağlık diye dersin adı lab hayvanları yetiştirdim fareleri okuyorum kız 21 gün hamilelikleri oluyormuş ayy okurken bile onlara imreniyom ayy 21 gün ne kiiiiiiiiiiiiii:):):):)

koşturunca verirsin uykusuzluk yorgunluk normaldir 2 hamilelik. katanam benim at gibisindir sen ama göbüşünü eklemiştin çok güzeldi face de gördüm sanırısam.

hee oturan boğa... bende kendimi çok dogurgan gördüm:)

ayyyyy ege yok yaa sağ salim dogsun yok yaaaa ufff .......... kız açıköğretim çalışıyorum lab. ve veteriner sağlık diye dersin adı lab hayvanları yetiştirdim fareleri okuyorum kız 21 gün hamilelikleri oluyormuş ayy okurken bile onlara imreniyom ayy 21 gün ne kiiiiiiiiiiiiii:):):):)

bi gün farelere imreneceğim aklıma gelmez di:)))))))))))))) iyiymiş valla. pıtırpıtır doğururyorlar ne güzel. hürrem 2 tane doğurdu biz doğurasıya. 1 de düşük yaptı:)
sende aöf mi girdin aferin kız sana:)
başarılar

Günaydın:))
Benim bu oğlanlar cok fena ya. Biri beşikte biri karyolasinda yatıyor demek düşe düşe artık akılda ermeye başlamış ya mümkün değil ellerini dahi aşağı sarkitmiyor:))
Bu sefer cinlik yapın arkasını dönüp ayaklarını aşağı salip yere basmaya calisio. Varmi böyle bı Zeka ya:)

Günaydın:))
Benim bu oğlanlar cok fena ya. Biri beşikte biri karyolasinda yatıyor demek düşe düşe artık akılda ermeye başlamış ya mümkün değil ellerini dahi aşağı sarkitmiyor:))
Bu sefer cinlik yapın arkasını dönüp ayaklarını aşağı salip yere basmaya calisio. Varmi böyle bı Zeka ya:)

maşallah bi an hayal ettim de çok hoşuma gitti zeki çocuklar maşallah. şimdikiler zaten çok akıllılar fırlamalar.

cnm gnaydın. dün ben sana hamişleri söylerken yanlış hatırlamışım asuman değilmiş. akşam eve gittim asu bana mail atmış malum oldu galiba yakından haber alırız asumandan:)))))))

evt bende dün sordum asuya yok dedi ama belli olmaz demişti bugün face yazmış yokmuş bişey :):):)

herkese selam çook uzun zamandır yazmadım buraya arada uğradım herkes facede olduğu için yazma ihtiyacı hissetmedim çilek ve egeyi görünce
eski günler aklıma geldi dayanamadım yazayım dedim ben 31 mayısta doğum yaptım oğlum solunum sorunu yüzünden 6 gün küvözde kaldı alerjik bir bünyesi var
bronşit sorunu yaşıyoruz zaman zaman ilk 6 ay sadece emdi 6.ayda çorbalara meyvelere başladık hala emiyo altta 2 üstte bir dişimiz var sıralıyoruz desteksiz ayakta duruyoruz bizdeki haberler böyle sizler nasılsınız herkes iyidir inşallah

seni gördüğüme sevindim ipek. hamileliğin sonlarında da yoktun sanki sen,epey zaman oldu. maşallah oğluna.

günaydın inşallah herkesin bebişleri iyidir.. sayfalar ilerlemiş baya sohbetinizi gülümseyerek okudum :)

Öncelikle Herkeslere Merhaba:))

Ben de haziran 2011 annesiyim:)) kızım tam 9 aylık oldu...geçen yıl hamileliğim boyunca çalışırken her gün sizi takip ettim, birkaç kere konuşabildim sadece..daha çok pasif bi takip oldu..ama çoook şey öğrenmiştim sizden..
sonra malum doğum iznine çıktım, bebeğim oldu, ve internetin başına oturmak benim için büyük bir lüks oldu son 9 ayda...taa ki bu güne kadar..bugün tekrar işe başladım..ve alışkanlık ilk yaptığım bu sayfayı açmak oldu:))
umarım hepiniz, bebişleriniz iyisinizdir...

Ve bu gün beni çok sevindiren en önemli şey de fatmanın tekrar hamile olduğunu öğrendim:)) çok mutlu oldum, Fatmanın ne kadar üzücü şeyler yaşadığını biliyorum..Fatmacım..Allah inşallah sağ salim bebeğini sağlıklıca kucağına almanı nasip etsin.
zaten bayaa da olmuş maaşallah, az zamanın kalmış..dualarım seninle...:))

öpüyorum hoşçalkalın..

Öncelikle Herkeslere Merhaba:))

Ben de haziran 2011 annesiyim:)) kızım tam 9 aylık oldu...geçen yıl hamileliğim boyunca çalışırken her gün sizi takip ettim, birkaç kere konuşabildim sadece..daha çok pasif bi takip oldu..ama çoook şey öğrenmiştim sizden..
sonra malum doğum iznine çıktım, bebeğim oldu, ve internetin başına oturmak benim için büyük bir lüks oldu son 9 ayda...taa ki bu güne kadar..bugün tekrar işe başladım..ve alışkanlık ilk yaptığım bu sayfayı açmak oldu:))
umarım hepiniz, bebişleriniz iyisinizdir...

Ve bu gün beni çok sevindiren en önemli şey de fatmanın tekrar hamile olduğunu öğrendim:)) çok mutlu oldum, Fatmanın ne kadar üzücü şeyler yaşadığını biliyorum..Fatmacım..Allah inşallah sağ salim bebeğini sağlıklıca kucağına almanı nasip etsin.
zaten bayaa da olmuş maaşallah, az zamanın kalmış..dualarım seninle...:))

öpüyorum hoşçalkalın..

selam hoşgeldin
bende 2 ay oldu işe başlayalı ama hem işten hem evden fırsat buldukça girebiliyorum ama bakmadan yapamıyorum malum burası günlük gibi bişey.
bebişler hızla büyümeye başladı doğdu doğacak derken doğumgünleri yaklaşıyor . allah hepsine uzun ömürler versin inşallah....
fatmamız çok büyük acı yaşasada yiğit onun acısını bi nebze azaltacak inşallah. allahım yüzüne baktı ve ona bir evlat verdi çok şükür. şimdi izine çıktı artık fatma. bi an önce hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin rabbim.

bayadır buralıyım ben canım ama daha eskidende takipçisiyim :)benm kızımda aynı dertten muzdarip benm kışın bile çok terliyo kaçışı yok erken yaşta siüzit olucak kuzucuklar :KK43: bende canım iki tane badi giydiriyorum üst üste bazen üstüne bi kat daha ..

demek fazla rastlamadım. valla yyazın ne yapıcaz artık sıcaktan erir yavrucaklar. bide benim ev enüst kat ve sivrisinek dolu hem sıcak hem sinek düşünmüyor değilim yazı:)) kış ayrı yaz ayrı dert benim evde. baharı seviyorum ben.

Slm kızlar bende 2011 hazıran annesıyım sıteye yenı uye oldum sızler arkadas olmak cocuklarızın dertlerımızı paylasalım

Slm kızlar bende 2011 hazıran annesıyım sıteye yenı uye oldum sızler arkadas olmak cocuklarızın dertlerımızı paylasalım

hoşgelmişsin cnm bebişinde hayırlı uğurlu olsun inş. ama sitemiz artık eskisi gibi aktif değil . eskiden hamileyken sayfalara yazmaya yetişemezken şimdi iş güç bebekler derken pek fırsat kalmıyor ama ne sıkıntın olursa paylaşabilirsin. aramıza hoşgeldin..

X