2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

teşekkür ederim ama dayanamıcam gibi en azından bi kaç parça alıp
kendime dur demeliyim sonra cunkı cok istek var :))
en azından o bodylerden almak istiyorum yani
ilk 5 ayda kısa kollu yerine uzun kollu giydirin diyorlardı bu konuda kararsısızım zaten nasıl alsam diye

bende kumaş konusunda secıcıyım ve mother care den almak istiyorum indiirm varmışta yarın
ama kipayada bakarım mersindeyim ben ne kadar çeşit vardır bilmiyorum ama bakıcam :)

ben 8.ayda almıştım canım sana acele etme derim daha çok erken az kala alışveriş yapmak daha zevkli bence :) ama o alışveriş isteğini bastırmak için aşırıya kaçmadan alabilirsin :KK1: ben doğduğunda bi ay uzun ama ince takım giydirdim sonra aşırı sıcak olduğu için kısa kollu zıbın kullandık hep mdml baby marka zıbın aldım ben hem kumaşları yumuşak hemde antialerjik tavsiye ederim :KK34:

selam kızlar nasılsınız... ne var ne yok... bizde 2 adet inci var :21::21::21: benim oğluş meğerse o yüzden sık sık uyanıyomuş.. yarın diş buğdayı yapıcam... bonibon şeker falan aldım...bi de kurabiye tarfi arıyorum.. öyle büyük bi parti yapmıcam.. maksat muhabbet olsun...

selam kızlar nasılsınız... ne var ne yok... bizde 2 adet inci var :21::21::21: benim oğluş meğerse o yüzden sık sık uyanıyomuş.. yarın diş buğdayı yapıcam... bonibon şeker falan aldım...bi de kurabiye tarfi arıyorum.. öyle büyük bi parti yapmıcam.. maksat muhabbet olsun...

selam canım biz çok şükür iyiyiz sen nasılsın siz yani :)maşallah maşallah tosuncuğuma incileriniz hayırlı olsun :KK16: gülsüm kız diş buğdayı ne neyi kutluyon abla ben çok cahilim hiç bilmiyorum böyle şeyleri anlatsana :KK37:

slm arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım benimde 6aylık bir kızım var allah hepimizin evladını bagışlasın :) dünyanın en güzel duygusu:emir_bebek:

selam canım biz çok şükür iyiyiz sen nasılsın siz yani :)maşallah maşallah tosuncuğuma incileriniz hayırlı olsun :KK16: gülsüm kız diş buğdayı ne neyi kutluyon abla ben çok cahilim hiç bilmiyorum böyle şeyleri anlatsana :KK37:
sağol teyzesi biz de iyiyiz... ilk dişi çıkınca kutlama yaparlar canım... hatta google'a yaz diş buğdayı diye bak neler var... eni konu parti yapıyo millet.. kk.da da var kutlayıp resim paylaşanlar... ama ben maksat muhabbet olsun diye yaptım... kurabiye yaptım, bi de bonibonlu buğday..... dur bi resim ekliyeyim... $CIMG5482.jpg bi de önüne bikaç bişi koyup seçmesini istiyolar... ilerde hangi mesleği yapacak falan diye... ama benim vaktim olmadı ayarlamak için... öyle işte canım...

slm arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım benimde 6aylık bir kızım var allah hepimizin evladını bagışlasın :) dünyanın en güzel duygusu:emir_bebek:

hoşgeldin canım... Allah bağışlasın kızını... ismi ne...

sağol teyzesi biz de iyiyiz... ilk dişi çıkınca kutlama yaparlar canım... hatta google'a yaz diş buğdayı diye bak neler var... eni konu parti yapıyo millet.. kk.da da var kutlayıp resim paylaşanlar... ama ben maksat muhabbet olsun diye yaptım... kurabiye yaptım, bi de bonibonlu buğday..... dur bi resim ekliyeyim... Eki Görüntüle 309615 bi de önüne bikaç bişi koyup seçmesini istiyolar... ilerde hangi mesleği yapacak falan diye... ama benim vaktim olmadı ayarlamak için... öyle işte canım...

hmm ben çok cahalımm abla :KK53: hm çok güzel görünüyolar canım eline sağlık :)

aaa burda mıydın canım... uykuları düzelmedi mi... bizimki dişini çıkınca rahatladı, beni de rahatlattı sağolsun... uykusuzluğa hiiiiç dayanamıyorum :KK37:

bizim ki hiç düzelmedi canım inanır mısın doğduğundan beri uykumu aldığım günler bir ay bile olmadı neden böyle bi anlam veremiyorum ama elimdende bişey gelmiyo :KK14: yat kalk şükret gerçekten uyumayan çocuk çok zor 6 aydır ne gecem var ne gündüzüm uykumu alamadığım içinde stres ve sinir oluyo şükür ki eşim tek desteğim oda olmasa naparım bilmem :KK16: bende asla dayanamazdım ama o kadar alıştım ki 4 saat uyusa ki nadir oluyo korkuyoruz bişey mi oldu diye o kadar düşün :KK1:

benim dişim ağrıyo ya, napsam ki.. bebeğim süt alıyo hala...

Canım benimde ağrıyodu o zaman daha 2 aylıktı kızım emzirdim dolgu yaptırdım 2saat emzirmedim sonra bi sorun olmuyo hattan ek gıdaya geçsin olmazsa kanal bile yaparız demişti ki çok ilgili bir doktordu

hmm ben çok cahalımm abla :KK53: hm çok güzel görünüyolar canım eline sağlık :)
biz de zamanı gelince öğreniyoz herşeyi canım... sağolasın

bizim ki hiç düzelmedi canım inanır mısın doğduğundan beri uykumu aldığım günler bir ay bile olmadı neden böyle bi anlam veremiyorum ama elimdende bişey gelmiyo :KK14: yat kalk şükret gerçekten uyumayan çocuk çok zor 6 aydır ne gecem var ne gündüzüm uykumu alamadığım içinde stres ve sinir oluyo şükür ki eşim tek desteğim oda olmasa naparım bilmem :KK16: bende asla dayanamazdım ama o kadar alıştım ki 4 saat uyusa ki nadir oluyo korkuyoruz bişey mi oldu diye o kadar düşün :KK1:
gerçekten insan dinlenemeyince piskopata bağlıyo... küçücük çocuğa kızıveriyom, sanki anlıcek yavrucuk...

Canım benimde ağrıyodu o zaman daha 2 aylıktı kızım emzirdim dolgu yaptırdım 2saat emzirmedim sonra bi sorun olmuyo hattan ek gıdaya geçsin olmazsa kanal bile yaparız demişti ki çok ilgili bir doktordu

annem burdayken bi gideyim olmazsa doktora... sağol canım

biz de zamanı gelince öğreniyoz herşeyi canım... sağolasın

gerçekten insan dinlenemeyince piskopata bağlıyo... küçücük çocuğa kızıveriyom, sanki anlıcek yavrucuk...

annem burdayken bi gideyim olmazsa doktora... sağol canım
Ben bide kızıma kızmayayım diye kendimi dahada çok kasıyorum ..ne demek canım geçmiş olsun şimdiden :KK9:

Arkadaslar
bebeginizin uyku ve yeme sorunu varsa bu konuyla ilgili harika bir kitap var
Tracy Hogg
Bebek bakim sorunlarina mucize cozumler( uyku beslenme davranis ve tuvalet egitimi )

Benim bebegim 6.5 aylik son zamanlar saat basi aglayarak uyaniyordu
bu kitabi uyguladim 1 hafta zorluk cektim cok ugrastim
ama suan kizim gece en fazla
2 kez uyaniyor o da aciktigi icin ve hedefim hic uyanmamasi :)
aksam 8 de yatiyor sabah 7 de ben uyandiriyorum artik 2 saat uyanik kaliyor yediriyorum 9 da yatiriyorum 11 e kadar uyuyor boyle gidiyor
uyku uykunun mayasiymis

bosu bosuna neler cekmisim meger caresi varmis

beslenmeside ayni sekilde duzene girdi herseyi saatle ve cok duzenli ve cok saglikli

bence bu kitabi mutlaka alin bana cok dua edersiniz :)

merhaba bende haziran annesiyim :) hepimizin bebişlerini allah bizlere bağışlasın:)
benimde bebeğimin uyku problemi var. gece cok fazla uyanıyor.bu aralar ayrıca diş için huzursuz.kitabın adını duydum almak kısmet olamadı bi türlü.kısa bahsedebilirmisin uyguladıgın metodu? cok teskkur ederim şimdiden:)

kızlar nasılsınız... ben oto koltuğu araştırıyorum... oğlum 7 aylık 10 kilo... uyku pozisyonu olan kullanışlı uygun fiyatlı bişi tavsiye eder misiniz

X