2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

İnanin beni aglattiniz allahim kimseye evlat acisi gostermesin cok aci bisey onun kilina zarar gelsin istemeyiz o yuzden allahim fatma arkadasimiza sabirlar versin:-( onun yuregi yaniyodur ne soylesede hos karsilamak lazim ole argoca konusmamak lazim.

canım arkadaşımızı çok üzdüler yaa önce faceden şimdide burdan gitti oysa ardahanda herkesten uzak ailesinden uzak oğlunun mezarından uzak eşiyle başetmeye çalışıyoo çok zor günler geçiriyooo gözün akan her damla yaş benim yüreğimi parçalıyoo rabbim en kısa zamanda yeni bir evlad haberini müjdelesinnn fatmamızda artık azda olsa gülümsesin hayata farklı bakabilsin... biraz empati sadece biraz empatiii

canım arkadaşımızı çok üzdüler yaa önce faceden şimdide burdan gitti oysa ardahanda herkesten uzak ailesinden uzak oğlunun mezarından uzak eşiyle başetmeye çalışıyoo çok zor günler geçiriyooo gözün akan her damla yaş benim yüreğimi parçalıyoo rabbim en kısa zamanda yeni bir evlad haberini müjdelesinnn fatmamızda artık azda olsa gülümsesin hayata farklı bakabilsin... biraz empati sadece biraz empatiii

O aciyi dusmanima vermesin allahimacisi dinmez ama bir evlat nasip etsin insaallah dua edicem onun icin:-(

kızlar benim bebeğim 4 gün sonra 4 aylık olacak. sütümün yetersizliğinden dolayı akşam yatmadan önce 60 cc mama veriyordum yalnızca bir kere. doktorum yavaş yavaş meyve suyu vs. verebilirsin dedi. günde kaç kere verilir, ne kadar verilir? başka ne verilir size soracaktım:KK34:

kızlar benim bebeğim 4 gün sonra 4 aylık olacak. sütümün yetersizliğinden dolayı akşam yatmadan önce 60 cc mama veriyordum yalnızca bir kere. doktorum yavaş yavaş meyve suyu vs. verebilirsin dedi. günde kaç kere verilir, ne kadar verilir? başka ne verilir size soracaktım:KK34:
benimde oglum 4 gun sonra 4 aylik olucak bizde ek gidaya baslicaz nasipse muhallebi,yogurt,meyve puresi baslicaz dedi doktorumuz bana tarifi vericek liste olarak bakalim napcaz bende suanda hic bilmiom nasil olucak.

ben de ek gıdaya başladım yavaş yavaş ,bebikime önce yoğurt sonra meyve püresi mamanın içine bebe bisküvisi gibi başladık çok severek yiyor maşallah daha tok tutuyor

fatma hanım yazılanları paylaştığınız için yorum yapma hakkı bizede doğuyor.bu karşılıklı atışmayı ilk başlatan siz olmuşunuz yaptığınız çok çocukça ve çok ayıp.arkadaş size tüm samimiyetiyle fatmacım neden çıkardın die sormuş.siz ise çok ağır bir şekilde cevaplamışsınız.ben ikinizide tanımam ama bu yazılanları okuyunca arkadaş adına üzüldüm yerden yere vurmuşunuz.özür dileyip dilememek size kalmış ama kınadım sizi bu hareketinizle çok ayıp kocaman insanlarız.bu güzel formu güzel muhabbetlerimizle süsleyelim lütfen..bizden küçük insanlar var okuyor.örnek olalım...........

sen ne dedıgının farkındamısın yaa bence bırdaha bu sekılde konusma cok tepkı alırsın ıcını dısını bılmedıgın olaylara burnunu sokmaa!! düşünsene bebegını 9 ay karnında tasıı sonra bı guzell doguma gıt sonra bebegın nefes alamasın 5 gun hastanede yatsın kucagına almadan topraga ver !! senın psıkolojın nasıl olurdu bu durumda !! empati kur bakalım sımdı !!!! bılmedıgın olaylar hakkında yorum yapma arkadasım hangı stedeysen oraya sakla yorumlarını lutfen bır dahada bu sekılde gelıp tavır koyma kımseye ne guzel yazmıs bızden kucuk ınsanlar var örnek olalım dıe o lafı kendıne mal et once bılmeden anlamadan yorum yapmak bızım felsefemızde turkcemızde kara cahıllıge gırıyor bencede kötüü örnek olmayalım !!

Son düzenleme:
beren0 pardon ama size nerden düşmüş cevap hakkı anlayamadım ne fatmayı tanırsınız nede diğer arkadaşı( xx kişiyi ben de bilmiyorum bu arada isim vermediği için Fatma) size laf söylemek düşer mi bilmediğiniz insanlar hakkında konuşmak siz evladınızı kaybetmenin acısının ne olduğunu bilemezsiniz Allahım bu acıyı kimseye yaşatmasın bu acıyı bilmeyinde zaten Allah herkesin evaldını teker teker ve ayrı ayrı korusun Fatmanın yüreği yanarken sizin onu eleştirmeye hiç mi hiç hakkınız yook bu 2 arkadaş kavga da eder barışabilirde aralalrında bir yanlış anlaşılma olmuştur bu kendilerinin mevzuu ha ozaman Fatma bunu buraya neden yazmış derseniz bence buraya ve face e girmeme nedenini açıklamış ben öyle anlarım

selam arkadaslar ben agustoz annesi olacaktım ama hazirana kısmetmiş bebegim erken geldi 1960 gram dogdu 3 aylıkken 5 kiloydu ayın 19. yine gidecez tartılmaya sizce nasıl kilosu? bebeklerinizle kıyaslayarak yorumlarmısınız...

sen ne dedıgının farkındamısın yaa bence bırdaha bu sekılde konusma cok tepkı alırsın ıcını dısını bılmedıgın olaylara burnunu sokmaa!! düşünsene bebegını 9 ay karnında tasıı sonra bı guzell doguma gıt sonra bebegın nefes alamasın 5 gun hastanede yatsın kucagına almadan topraga ver !! senın psıkolojın nasıl olurdu bu durumda !! empati kur bakalım sımdı !!!! bılmedıgın olaylar hakkında yorum yapma arkadasım hangı stedeysen oraya sakla yorumlarını lutfen bır dahada bu sekılde gelıp tavır koyma kımseye ne guzel yazmıs bızden kucuk ınsanlar var örnek olalım dıe o lafı kendıne mal et once bılmeden anlamadan yorum yapmak bızım felsefemızde turkcemızde kara cahıllıge gırıyor bencede kötüü örnek olmayalım !!

hanımefendi önce haddinizi bilin. lütfen olayı çirkinleştirmeyin cahillik falan gibi kelimelerle.ortaya yazılmış bir yazı var.madem insanların arasında sorun varsa bu foruma taşımıcaklar.kadınlar kulubü gayet düzeyli bir forum.dışarıdan açıp okuyan kişiler aa bu arkadaş bebeğini kaybetmiş diye bilip okumaz.evlat acısı tabiki zor bizde anneyiz biliriz.rabbim arkadaşımıza ve onun gibi evladını kaybeden,şehit veren tüm annelerimize sabır versin.kimseye yaşatmasın yüce rabbim..ben ortaya yazılmış,yoruma aleni olan bir münakaşa için yorum yaptım.burdan da herkesten rica ediyorum şahsi sorunlarınızı forum üzerinde gerçekleştirmeyin çünkü dışarıdan açıp okuyan insanlar bunun ne derdi varmış mantığıyla yaklaşmıyor malesef..alanda allah verende..umarım arkadaşımızın acısı bunu düşündükçe biraz olsun diner,rabbim sabır versin.ilahi taktir elden ne gelirki.
tüm güzel annelerimize sevgiler....

selam arkadaslar ben agustoz annesi olacaktım ama hazirana kısmetmiş bebegim erken geldi 1960 gram dogdu 3 aylıkken 5 kiloydu ayın 19. yine gidecez tartılmaya sizce nasıl kilosu? bebeklerinizle kıyaslayarak yorumlarmısınız...

canım kilosu gayet güzel telaşlanma.benim bebeğimde 3.ayda 6kiloydu.erken ve o kiloda doğmuş bir bebek için çok çok iyi bence maşallah güzel almış..

hanımefendi önce haddinizi bilin. lütfen olayı çirkinleştirmeyin cahillik falan gibi kelimelerle.ortaya yazılmış bir yazı var.madem insanların arasında sorun varsa bu foruma taşımıcaklar.kadınlar kulubü gayet düzeyli bir forum.dışarıdan açıp okuyan kişiler aa bu arkadaş bebeğini kaybetmiş diye bilip okumaz.evlat acısı tabiki zor bizde anneyiz biliriz.rabbim arkadaşımıza ve onun gibi evladını kaybeden,şehit veren tüm annelerimize sabır versin.kimseye yaşatmasın yüce rabbim..ben ortaya yazılmış,yoruma aleni olan bir münakaşa için yorum yaptım.burdan da herkesten rica ediyorum şahsi sorunlarınızı forum üzerinde gerçekleştirmeyin çünkü dışarıdan açıp okuyan insanlar bunun ne derdi varmış mantığıyla yaklaşmıyor malesef..alanda allah verende..umarım arkadaşımızın acısı bunu düşündükçe biraz olsun diner,rabbim sabır versin.ilahi taktir elden ne gelirki.

sen yokken bizler burda tüm sorunlarımızı paylaşıyorduk zaten şimdi giremiyo olmamız buranın boş kaldığı anlamına gelmiyorr ayrıca kk da haziran anneleri kim sorsan herkes bilir... Burda herkes haddini biiyor bilmeyen biri varsa oda sensin hala özrü kabahatinden büyük laflar ediyosun bi otur empati kur ve ne durumda olursun aynısını yaşasaydın DÜŞÜNNNNNNNNNNNNNNN yeter yaaaa ağzı olan konuşuyoo parmağı olan yazıyoo ama beyni olmayanda düşünüyoo fakat düşüncelerini buraya yansıtınca sinir bozuyoooo

sen yokken bizler burda tüm sorunlarımızı paylaşıyorduk zaten şimdi giremiyo olmamız buranın boş kaldığı anlamına gelmiyorr ayrıca kk da haziran anneleri kim sorsan herkes bilir... Burda herkes haddini biiyor bilmeyen biri varsa oda sensin hala özrü kabahatinden büyük laflar ediyosun bi otur empati kur ve ne durumda olursun aynısını yaşasaydın DÜŞÜNNNNNNNNNNNNNNN yeter yaaaa ağzı olan konuşuyoo parmağı olan yazıyoo ama beyni olmayanda düşünüyoo fakat düşüncelerini buraya yansıtınca sinir bozuyoooo

bu konu üzerine son kez yazıyorum lütfen hakaretlerinizi kendinize saklayın.sanki ben fatma hanımın acısını anlamayan,bizi ne ilgilendirir tarzı yazılar yazıyorum habire insanlar empati kur empati kur diyorlar..sevgili hemcinsim asuman hanım,ben fatma hanımı yeni anne olmuş birisi olarak çok iyi anlıyorum.dayanmak çok zor..rabbim kimseyi bu dertle imtihan etmesin.neden olayı kavgaya dönüştürüyorsunuz anlamıyorum.ben yazılmış bi münakaşa üzerine yorum yaptım.keşke kozlarını özelden paylaşsalardı. aralarında ne geçti bilemem fatma hanım haklı olabilir,ben sadece yazılan yazı üzerine fatma hanımın haksız olduğunu çok sert davrandığını yazdım..aralarındaki sorunu bilemem.kimseyide ilgilendirmez zaten.özür dilenecek bir durum olsa emin olun dilerim.olayı acitasyon durumuna getirmeyin lütfen...sanki ben fatma hanıma evladını kaybetmiş bize ne gibi bir muamele yapıyorum..yıkıcı değil yapıcı olun..bana haddimi bil diyeceğinize bana burnunu sokma diye hakarette bulunan kardeşimize yapıcı telkinlerde bulunabilirdiniz..çok ayıp koskoca insanlarsınız..bu konuyu daha fazla uzatmayın.fatma hanıma rabbimden sabır diliyorum,çok zor bir acı..rabbim en kısa zamanda hayırlı bir evlat nasip eylesin acısını dindirsin inşallah....

beren0 ve topiğe yeni girip fatma hakkında saçmalayan arkadaşlar ..... bu topik siz yokken vardı ve biz fatmanın 9 aylık macerasında beraberdik. fatmanın özür dilemesi gibi bişey olamaz o hatasıyla sevabıyla herşeyiyle canımız. üzerinize vazife olmayan şeylere karışmayın. demişsinizki güzel topiğimizi sohbetlerle neşelendirelim. biz çokkkkkkkkkkkk mutlu günler yaşadık candık burda şimdi fatma sizler yüzünden artık topiğe ve face grubumuza girmiyor. her önüne gelen laf söylemesin.. bir dahada fatma ve diğer arkadaşlarımız için artistlik yapılmasın .isteyen kendine2.haziran anneleri topiği açsın

beren0 ve topiğe yeni girip fatma hakkında saçmalayan arkadaşlar ..... bu topik siz yokken vardı ve biz fatmanın 9 aylık macerasında beraberdik. fatmanın özür dilemesi gibi bişey olamaz o hatasıyla sevabıyla herşeyiyle canımız. üzerinize vazife olmayan şeylere karışmayın. demişsinizki güzel topiğimizi sohbetlerle neşelendirelim. biz çokkkkkkkkkkkk mutlu günler yaşadık candık burda şimdi fatma sizler yüzünden artık topiğe ve face grubumuza girmiyor. her önüne gelen laf söylemesin.. bir dahada fatma ve diğer arkadaşlarımız için artistlik yapılmasın .isteyen kendine2.haziran anneleri topiği açsın

haklısın canım tabi ama artık kapatalım mı konuyu güzel sohbetler yapalım inş ..

Ben bişey diyeceğim, olayda adı yazılı olmayan x kişi diyebahsedilen de, fatma da benim arkadaşım..İkisinin de art niyetli olmadıklarını ben çok iyi biliyorum..Belli ki bi yanlış anlaşılma olmuş, o an sinirler bozukmuş, ters tepmiş, yaşanması istenmeyen şeyler yaşanmış ama, ikisi arasında halledebilir, halledemezlerse de bi şekilde kapanır..
Beren0, sen de ilk mesajından sonra demişsin bilmiyordum diye, ama sonra yine ters tepkiler vermişsin.olayların tamamını bilmeden keşke bu kadar müdahale etmeseydin..
Bazen birbirimizi yanlış anlayabiliyoruz, her an herşey güllük gülistanlık değil ama lütfen olay büyümesin..Dış seslere gerek kalmadan biz aramızda halledebiliriz...

bende bılıyorum sehıtı bende asker esıyım..... hı sunuda dıyım ne kadar evlat acısını anlıyorum bılırım desenızde anlayamassınız sahsen ben anlayamam... evlat acısı yasamamadan haksızmıyım? rabbım yasatmasında.... form uzerınde sahsi sorun gerceklestrmeyın dıyosunuz sorun dınlemek zorunda degılsınız kı ıstemıyorsanız burda bu form hazıran 2011 annelerinde bulunmassınız olur bıter alanda verende tabıkı allah ama bıde gelın içi yanana sorun yapmayın allah askına yaaa !! sızın bu laflarınıza sadece
yorumsuz................................................................................ dıyorum ...

Son düzenleme:
Bebeğe katılıyorum ben, ne kdar anlıyoruz desek de, evladını kaybetmemiş olanlar asla anlayamayız..Bilemeyiz..Allah o acıyı da yaşatmasın hiçbirimize... Biz sadece fatma için dua edebiliyoruz, elimizden başka bişey gelmiyor..

X