2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Arkadaslar araniza yeni katildim hepimizin bebegi 5 aylik oldu kilolarini merak ediyorum bebeklerinizinbenim oglum bana zayif geliyor boy ve kilolarini yazarmisiniz lutfennn.

Hosbulduk canim Oglum 15 haziran dogumlu 5 aylik yanlis yazmisim 4 aylik daha kilolarini soylerseniz biraz icim rahatlar belki

Oglum 3 ay 24 gunluk suanda 3 ay 18 gunlukken dr kontrolumuzde 6.500 kilo 66 cm boyu cikti bana zayif geliyor bebegim

suan annemın facesıyle gelıyorum ara sıra ekım 23 de grv yerımıze donecez ozaman hıc gıremıcem

FACEde özelimde geçen konuşma ben kimseden dua dilenmedim kimsede özellikle dua istemedim gelipte başıma kalkmayın... ben bu lafları hak edecek hiç bişey bişey yapmadım defalarca söledim bi kaç kişi hariç ark. listemde çıakrtacagımı sadece yazıyorum siz hak verin ve ne buraya neden face geli,rim Allah hepinizin yavrularını korusunki beni hiç anlamayın hakkınızı helal edin.....

X kişi:
fatmacım arkadaş listenden çıkarmışsın beni, ben gruptaki herkesi çıkardığını zannediyordum..neden böyle bişey yaptın anlamadım.. sen bilirsin tabi..

fatma yani ben
Cikarmadgm kisiler ile ailecek telde ve gercekte gorustgum insanlar istedn alingalgida yapabilirsinz

X Kişi
o nedemek şimdi ya istediğin alınganlığı yapabilirsin ne demek.. acına saygı duyuyorum arkadaşlık durumumuza önem veriyorum bu mu hatam? ne halin varsa gör..bi daha muhatap olmıcam seninle..

Fatma
Saygi duydugun cok belli. Kelimelerine dikkat et ne halin varsa gormus..

XKişi

heryerde sana dua ediorum ben her mesajının altına moral vermeye çalışıyorum..hamileliğimiz boyunca mesajlaştık ben ......... bu arada benlki bilmiyorsun ama bu cevabı hakedecek ne dedim ben söylermisin? fatmacım diye başladım bi hatammı oldu bişeye mi alındın manasında yazdım aldığım cevaba bak..pes valla..piskolojinin bozukluğuna veriyorum Rabbim bi an önce bi evlat versin mutlu ol..hep böyle dua ettim sna..böyle bi mesajı da haketmedim..

Fatma
Ne istiyorsan onu yap

XKişi
sen hakkaten norma değilsin.. sen beni kırdın ama ben seni kırmayacağım..

Fatma
Ne istiyorsan onu yap

Xkişi
defol git fatma bi defol git allah aşkına..

iyi akşamlar kızlar nasılsınız?benim oğlumda 5 gün sonra 4 aylık olacak inş.3 aylıkken 7000gr ve 63 cm idi.ama bnce de arkadaşım sağlıklı olsun da kaç g olursa olsun yani tabi normal sınırlar içinde.

fatma hanım yazılanları paylaştığınız için yorum yapma hakkı bizede doğuyor.bu karşılıklı atışmayı ilk başlatan siz olmuşunuz yaptığınız çok çocukça ve çok ayıp.arkadaş size tüm samimiyetiyle fatmacım neden çıkardın die sormuş.siz ise çok ağır bir şekilde cevaplamışsınız.ben ikinizide tanımam ama bu yazılanları okuyunca arkadaş adına üzüldüm yerden yere vurmuşunuz.özür dileyip dilememek size kalmış ama kınadım sizi bu hareketinizle çok ayıp kocaman insanlarız.bu güzel formu güzel muhabbetlerimizle süsleyelim lütfen..bizden küçük insanlar var okuyor.örnek olalım...........

öncelilikle mevzunun ne olduğu hakkında bilgi sahibimisiniz bunu merak ediyorum elbette cevap hakkı doğmuştur ki şimdi bana doğduğu gibi NE HALİN VARSA GÖR denilmiş fatmaya fatma kk hepimizin çok sevdiği bir arkadaşımız tabi diğeride öyle ancak fatma oğlunu doğumdan 3 gün sonra kaybetti ve çok acı çekiyor katlanılması zor bir imtihanla sınanıyor ne halinvarsa gör hiçte hoş bi cevap değil ve ayrıca oo arkadaşlarını face den sildiğini belirtirken nedenini defalarca söyleyerek kimsenin kırılmamasını belirtti buna rağmen böle yorum yapılınca böle bir cevap vermiş onu savunmak değil derdim ama zor günlerde arkadaşınıza NE HALİN VARSA GÖR dermisiniz EVLAT ÖZLEMİYLE yanım tutuşuyor karşılıklı 2 kişi birbirlerine kırılmışlar belkide karşı tarafta böle demek istememiştir ancak özür dilence ilk adımı karşı taraf atmalı zaten fatmanın yaralı bi kalbi var özlemiyle yanım tutuştuğu bi evladı çok uzaklardaa onu sadece biz anlayabiliriz FAKAT ANLAMAK YERİNE ÜZERİNE GİDEREK ONU DAHADA KIRIYORUZ BU EGO NERDE GELİŞİYO ÇOK MERAK EDİYORUM DOĞRUSU

Eki Görüntüle 269633 slmmm herkese nasılsınız kızlar herkes facede gosteryo resım bende burda gostereyım masallah demeyı unutmayın bu bıraz eskı resım ama bakın ıstedım:90:

Eki Görüntüle 269681 Eki Görüntüle 269682 buda bır kacı işte teyzeleri kel kızıma toka taktım gulmeyın parcalarım heeeee :))
aanam çikinnnn maşallah annesi... ne güzel gülüyo....

Seninde canım nasılsın ?ayy resmen ben girmeyince bu topik ilerlemiyo herkes nerde gülsümm nerdesin :44:

kısssss geldim geldim... kaynanamlar daha yeni gitti.. hatta daha terminaldeler, otobüse bile binmediler, aha ben damladım buraya... nassılsınız,, bebişler nasıl... benimkinin keyfi keyifti walla... kucak kucak gezdi... şimdi de ananemiz teyzeleri gelcek... çok şükür bebiş sayesinde gurbette gelen gidenimiz arttı...
sen nasılsın smlfzl?

İnanin beni aglattiniz allahim kimseye evlat acisi gostermesin cok aci bisey onun kilina zarar gelsin istemeyiz o yuzden allahim fatma arkadasimiza sabirlar versin:-( onun yuregi yaniyodur ne soylesede hos karsilamak lazim ole argoca konusmamak lazim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…