2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ay gercekten acılmısmı bak bende duygulandım şimdi dünür
açılmışşşş dünürrr açılmşşşşşş aahhh ah ne günlerdi....
hoşgeldin canm topike eskisi kadar canlı değil, fırsat buldukça konuşuruz Allah evlatlarınıs ana bağışlasın....
hatırlıyorummmmmmmmmmmm hatırlamaz mıyım canımm hoşgeldinnn üyelik aktivasyonu bekleniyor yazıyordu nickinin altında dömnen güzel oldu.. masallah bebeğine kendi kendisine uyuması senin için çok rahatlık kıymetini bil.....

hoşgeldin canımmm Allah evladını sana bağışlasın

bende çok şükür iyiym canım kızm çok ağlıyo 2gündür ve biz iki gündür hep misafirlikteyiz nazar değiyo kuzuma galiba zar zor uyuttum ama uyanır birazdan

benim kızımda çok ağlıyo 3 gündür yaa.özellikler uyumadan önce kıyametler kopuyo.kıyamam ya o ağlıyo ben ağlıyorum valla

canım benimkide öyle ya kıyamam öyle ağlıyo ki mahvoluyorum resmen

bu saatlerde girmeye fırsatım oluyo.eğer bende kızımla uyumazsam çok uykusuz kalıyorum.şööyle deliksiz uyumayı özledim yaw:) senin doğum nası oldu bu arada.ben en son doğuruyodum sonra pek konuşamadık:)

benim kızım da ancak uyudu. gündüz uykusu çok düzensiz.uyursa en fazla yarım saat. uykusu geldiğinde de kendini parçalıyor.

hoşgeldin canım ama malesef bizimkilerimn çoğuda facede ..kuzucukları allah bağışlasın erken anne olmuşsun canım bende 22 yaşındayım temmuz 1 annesiyim gecikmelii
evet bizimkilerin hepsi gitti 2 3 kişi kaldık saol cnm hepimizinkini allah bağışlasınn
hoşgeldin canm topike eskisi kadar canlı değil, fırsat buldukça konuşuruz Allah evlatlarınıs ana bağışlasın....
napalım biz canlandırırız saol cnm hepizinkini inş
benim kızım da ancak uyudu. gündüz uykusu çok düzensiz.uyursa en fazla yarım saat. uykusu geldiğinde de kendini parçalıyor.
benimkide uykusunu alamayınca felaket mızmızlanıyorr uyku düzeni hiç belli olmuyor bi bakıyorum çok güzel bi bakıyorum hiç uyumuyor

bu saatlerde gir canım bende giriyorum inan ki bende çok özledim ama artık çok zor gibi görünüyo canım canım ben akşam 6 gibi düzenli sancılarım başladı 7 gibi gittim gittiğimde 2cm açılmam vardı sonra 10 kadar dayanabilecek sancım vardı lakin ondan 2.35e anam ağladı ama olsun çok şükür çatır çatır doğurdum doğum faslı hiç yani sancıyı çekebildikten sonra bence tabi senin nasıl oldu normal dimi seninde ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…