2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

sslm kızlar nabersiniz?ben de forumun sessiz takipçilerindendim.okuyordum ama yazamıyordum.muhabbettiniz çok güzeldi ama doğumlardan sonra herkes dağılınca baya sessizzleşti topik.neyseki tekrar geldiniz.benim bebişim de maşallah uslu.pek eziyeti yok.gaz sorunumuz olmadı ama uykuya dalışlarda çok zorlanıyor.devamlı sıçrıyor.sizde de var mı bu sorun kızlar?

Merhaba arkadaşlar bebeğim henüz 2,5 aylık ve beni emmeyi reddediyor hiç bir şekilde emziremiyorum uyutup öyle emziriyorum ne yapıcam? Fikri olan var mı? sütüm az diye mama da takviye ediyordum ama çok az, bibeona alıştı sanırım :KK43: bugun sadece 1 ölçek mama verdim beni emsin diye diretiyorum henuz ağlama krizine girmedi inşallah girmez. Benim bebeğim kolik bebek ve ağlama krizlerimiz var buna birde açlık eklendi mi çok kötü oluyor.

sslm kızlar nabersiniz?ben de forumun sessiz takipçilerindendim.okuyordum ama yazamıyordum.muhabbettiniz çok güzeldi ama doğumlardan sonra herkes dağılınca baya sessizzleşti topik.neyseki tekrar geldiniz.benim bebişim de maşallah uslu.pek eziyeti yok.gaz sorunumuz olmadı ama uykuya dalışlarda çok zorlanıyor.devamlı sıçrıyor.sizde de var mı bu sorun kızlar?

Benim bebeğimde de var o sorun bu yüzden hiç uzun süre uyumuyor bazen yüz üstü yatırıp başında bekliyorum o zaman kollarını hareket ettirmediği için sıçramıyor daha uzun süre uyuyor.

Benim bebeğimde de var o sorun bu yüzden hiç uzun süre uyumuyor bazen yüz üstü yatırıp başında bekliyorum o zaman kollarını hareket ettirmediği için sıçramıyor daha uzun süre uyuyor.

Merhaba arkadaşlar bebeğim henüz 2,5 aylık ve beni emmeyi reddediyor hiç bir şekilde emziremiyorum uyutup öyle emziriyorum ne yapıcam? Fikri olan var mı? sütüm az diye mama da takviye ediyordum ama çok az, bibeona alıştı sanırım :KK43: bugun sadece 1 ölçek mama verdim beni emsin diye diretiyorum henuz ağlama krizine girmedi inşallah girmez. Benim bebeğim kolik bebek ve ağlama krizlerimiz var buna birde açlık eklendi mi çok kötü oluyor.
canım o bir ara benm bebeğimde de oldu uyurken emzirebiliyordum anca bi müddet böyle devam ettim sonradan kendi düzene girdi, biraz zorlanırsın ama düzelir inşallah, facede grubumuz var bir arkadaşımız daha u konudan müzdaripdi yazmış bugun.. inşallah düzelir..

uykuya dalışlar yokmu o uykuya dalışlar offf öldürüyor beni de canım ee kolay değil yaa

benm bebeğim yüzüstü yatmaktan nefret ediyr yaa.. sıcramaması için ince tülbentle kundak yapın kızlar çok işe yarıyor...

bu ara benimki de memeyi verince ağlıyor, ayağa kalkıyorum hemen ayakta alıyor sıpa, tekrar oturuyorum sonra:))

uykuya dalışlar bizde de çok zor. hele bugün mahvoldum, 50 kere uyuttum. tülbentle sarıyorum kollarını yine sıçrıyor. bugün iyice cozuttu:KK43:(

ay kızlar sağolun valla içimi rahatlattınız.nette sıçrama diye aratınca neler çıkıyor neler.rabbim korusun meleklerimizi.canım emme konusunda bi fikrim yok ama çok acıktığında mesela 3-4 saat beklesen ve iyice acıkmasını sağlasan yine de almaz mı acaba?bi de biberona mı alıştı da seni bıraktı?

sorma birce ya benimki de 2 gündür cozuttu...:KK43:(valla çok üzülüyorum yavrum sıçradıktan sonra ağlıyor bazen,içim kıyılıyor.tülbent olayını deniyeyim bakalım..

sorma birce ya benimki de 2 gündür cozuttu...:KK43:(valla çok üzülüyorum yavrum sıçradıktan sonra ağlıyor bazen,içim kıyılıyor.tülbent olayını deniyeyim bakalım..

yatak odasında beşiği artık tüm gün ordayım onu uyutacağım diye. tam uyudu diye dışarı çıkıyorum anında ağlama sesi. kucağıma alınca da uyukluyor anlayamadım ben de sorunun ne olduğunu. piş piş demekten başıma ağrılar giriyor artık evin içinde piş piş yaparak ninniler söyleyerek dolaşıyorum:KK9:

vay be en son girdiğimden bu yana bi sürü sayfa ilerlemiş ne güzel..:) kızım bugün sadece 2 kere 20 dk uyudu.çok huysuz şimdi.umarım gece uyur..:18:

yazmışl bir arkadaş canım bir tülbenti üçgen şeklinde katlayıp bebeğini yarı kundak şeklinde sıkmadan hafifçe sararsan o ürkme olayı tamamen kaybolur
kol bacak hareketlerini henüz denetleyemeyedikleri için kendi hareketlerinden ürküp sıçrıyorlar

Son düzenleme:
ay kızlar sağolun valla içimi rahatlattınız.nette sıçrama diye aratınca neler çıkıyor neler.rabbim korusun meleklerimizi.canım emme konusunda bi fikrim yok ama çok acıktığında mesela 3-4 saat beklesen ve iyice acıkmasını sağlasan yine de almaz mı acaba?bi de biberona mı alıştı da seni bıraktı?[/QUOT

bugun sabah iyice bekledim 8den 12ye kadar çok acıktı ama yine de almadı ağlama krizine girdi ağlamaktan katıldı hemen sallayıp uyuttum ( uyumalarımızda çok problem çingene salıncağıyla uyuyor) sonrasında emzirdim uyku arasında emdi ama iştahlı değil.

tülbentle bende sarıyorum çok işe yarıyor o gerçekten.onu deneyebilirsin

selam kızlar nasılsınız... bebişi uyuttum geldim.. acık çay keyfi yapayım, yatarım ben de birazdan... sizler napıyosunuz... merve nerelerdeydin

X