2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ben burayı çoooooooooooook özledim yaa 2012 Haziran annleri topiği de açılmış çok duygulandmm çoookkkkkkkkkkkk:84::84::84::84:

merhaba kızlar burayı çok özledim, herkes faceye kaydı buradaki sohbetlerde bi ayrı güzeldi,şimdi kimse yok neredeyse
hepinizi ve bebişlerini öpüyorum

çizelgede burak kendi kendine gitmiş 3 ayı doldurmuş yavrum tek başına çizelgemde Allahm nasıl garip oldm yaa

herkes gitti merve kimsecikler kalmadı bikaç kişi dışında üzende bu zaten eskiden ne kadar kalabalıktık okumaya yetişemezdik bile şimdi bi akşam girip bakıyorsun ta önceki akşam yazılmış son mesaj hamilelik günlerimi özledim galiba

iyi gidiyo canım nesli hanımda şuan kucağımda emiyo sıcaklarla aramız pek iyi değil ama kızımın saçları dökülmedi aksine uzadı ensesinden çok rahatsız oluyo yaa
ist. aksamları serin oluyor gece güzel gidiyor böyle,burağı uyuturken zorlanıyorum merve bnde, uyku düzeninz nasıl?

ist. aksamları serin oluyor gece güzel gidiyor böyle,burağı uyuturken zorlanıyorum merve bnde, uyku düzeninz nasıl?

antalyada geceleri biraz esiyo ama yinede sıcak
sorma canım bende aynı dertten muzdaribim uykumuz çok düzensiz bide benim kızım çok edepsiz görmen lazım accayip kilo verdim yaa kök söktürüyo bana

antalyada geceleri biraz esiyo ama yinede sıcak
sorma canım bende aynı dertten muzdaribim uykumuz çok düzensiz bide benim kızım çok edepsiz görmen lazım accayip kilo verdim yaa kök söktürüyo bana

zormuş bebek bakmak ben bugun yemek yemediğimi şimdi hatırladm meyveyle geçiştirmişim vakt yok anacm yarm saat uyudu fiek hızıyla evi temizledm biraz

zormuş bebek bakmak ben bugun yemek yemediğimi şimdi hatırladm meyveyle geçiştirmişim vakt yok anacm yarm saat uyudu fiek hızıyla evi temizledm biraz

sen gene yapmışsın bişeyler ben hiç bişey yapamadım yemek bile yaptırmadı sıpa buda son halimiz alıntı yapmayın geri silicem kızlar

Eklentiler

• $03092011.jpg
    91,2 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…