2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

slm gulsum nasılsın?bebiş nasıl?valla ben de sevmiyorum face yi.muhabbet olsa meleğim uyuyunca gelirim ama kimse olmuyo genelde ben girince..

selam canbebiş... kusura bakma bakınırken nete geç görmüşüm mesajını.... ben de mi face alsam diyorum ama eskisi gibi rahat da giremiyoruz nete... şu an tansiyonum bi tuhaf... hazır bebiş de uyumuşken az bakınayım hem dinlenirim diye oturdum netein başına... inş toplaşırız gene... kışa doğru eve kapanırız...

tahmin ettim zaten buraya gelmeyen kaçaklar orda..evet gelewnlerde kmse yok diye gidiyo sağolsunlar gündüz bilgisayar yok malesef bende ondan giremiyorum gecede kmse olmuyo ..biz çok şükür iyiyiz büyüyoruz canım siz )

ben yaptırdım rotorix 2 doz yapılıyor. rotatek 3 doz. rotatek daha iyiymiş. bence yaptırın kızlar çünkü çok önemliymiş sonuçta hiçbirşekilde doğal besleyemeyeceğiz ne kadar korumaya çalışırsak çalışalım. eskiden rotarix in yan etkileri varmış piyasadan kaldırılıp yenilenip tekrar sürülmüş. ve gelişmiş ülkelerde de yaygın olarak rotarix veya rototek aşıları tüm bebeklere yapılıyor. geç kalmayın derim çünkü 6 aylık oluncaya kadar tüm dozlrın tamamlanması gerekiyor.

günaydın kızlar... bircecim tontişin pek tatlı görünüyo resminde....
sağol canım. seninki de çok tatlı...

topiktekilerin çoğu yaptırdı. doktorumuz bize bıraktı ama kendi oğluna yaptığını söyledi.

Teşekkür ederim bilgilendirdigin için

günaydın herkese.. nasılsınız kızlar... kızlar ben special-k.ya taktım bu aralar... günde 2 kez yiyom... zararı yoktur inş... çikolatalısı pek güzel... bi de içine 3-4 tane bebe bisküvisi atıyom, hmmmmmmmm harika oluyo napim yalnız cnm kahvaltı yemek hazırlamak istemiyo....

acaba diyorum ki buluşma saati mi koysak... sabah 10 akşam 10 gibi mesela...
biz dün kontrole gittik... kalça usg 65 çıktı çok şükür... doktor 4. ayın sonunda kan ilacına başlatacak... bi de artık oturtabilirsiniz dedi... size ilk oturuşunun resmini koyuyorum...

ayy cnm ne kadar güzel görünüyor maşallah. ne kadarlık oldu cnm ben biraz korkuyorum oturtmaya bu ayki kontrolümüz geçti birdaha ekimde gidicez. ayın 7 sinde 3 ayı doldu ben de oturtsammı acaba:)

aynen canım bende hiç kahvaltı yapmak istemiyorum yalnız hazırlamakta yemekte çok sıkıcı oluyo bende çok meraklıyımda ona acba zarar mı yarar mı bilemediğim için denemedim henüz canım sormak lazım evet canım ama akşam koyalım ya haftasonu gündüz varım ben bitek haftaiçi gece hep gecede siz yoksunuz ..bu arada gülsüm bebeğin çok tatlı maşallah

maşallah, çok tatlı olmuş. ne kadarlık oldu seninki? oturtmak için daha erken sanıyordum ben. ne kadar hızlı büyüyor bu sıpalar:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…