2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ayy cnm ne kadar güzel görünüyor maşallah. ne kadarlık oldu cnm ben biraz korkuyorum oturtmaya bu ayki kontrolümüz geçti birdaha ekimde gidicez. ayın 7 sinde 3 ayı doldu ben de oturtsammı acaba:)

sağol canım... ayın 21inde 4.ayımız bitiyo... ben de korkuyodum doktor diyince oturttum canım

aynen canım bende hiç kahvaltı yapmak istemiyorum yalnız hazırlamakta yemekte çok sıkıcı oluyo :KK43:bende çok meraklıyımda ona acba zarar mı yarar mı bilemediğim için denemedim henüz canım sormak lazım :KK34: evet canım ama akşam koyalım ya haftasonu gündüz varım ben bitek haftaiçi gece hep gecede siz yoksunuz ..bu arada gülsüm bebeğin çok tatlı maşallah :21:

bana pek zararlı gibi gelmiyo, hatta süt içmiş oluyorum.. ama tabi arada peynir yumurta vs yemek iyi olur herhalde... ben fırsat buldaukça gelmeye çalışıyorum canım... üzülüyorum buranın haline walla

maşallah, çok tatlı olmuş. ne kadarlık oldu seninki? oturtmak için daha erken sanıyordum ben. ne kadar hızlı büyüyor bu sıpalar:))
sağol bircecim.... 4.ayımız bitcek... 3 ay 3 haftalık... bana da erken geliyodu... doktor deyince az az başlayayım dedim.... walla maşallah pek hızlı büyüyolar, sağlıkla büyüsünler inş...

smlfzl sen de olmasan bu topiğin hali hakketten wahim :KK9::KK9::KK9:

seni bebişen bahsetsene biraz... ne kadarlık oldu...

merhabe canım.... çok şükür buna da dimi ..
facetekilerden ne haberler var acaba... iyi mi ki herkes...

herkes iyi valla.özellikler geceleri baya kaynatıyolar..ama ben genelde sonradan okuyorum.gece erken yatıyorum.kızım gündüz uyumadığı için bende ancak gece dinlenebiliyorum.senin bebiş nasıl??

herkes iyi valla.özellikler geceleri baya kaynatıyolar..ama ben genelde sonradan okuyorum.gece erken yatıyorum.kızım gündüz uyumadığı için bende ancak gece dinlenebiliyorum.senin bebiş nasıl??

hadi ya alsak mı bi face biz de... bebiş iyi.. şimdi huysuz biraz anlamadık sıkıntısını.. emziriyorum sakinleşti.. acıkmış herhalde.. daha bibuçuk saat anca oldu emrli halbuki... seninki nasıl*

hadi ya alsak mı bi face biz de... bebiş iyi.. şimdi huysuz biraz anlamadık sıkıntısını.. emziriyorum sakinleşti.. acıkmış herhalde.. daha bibuçuk saat anca oldu emrli halbuki... seninki nasıl*

benim kız da iyi gündüz uyku sorunumuz var biraz uyumuyo.onun dışında çok şükür iyiyiz. eşin face işine bişey demiyosa bence al.sadece bizim grup için diil. kendi arkadaşlarında ilgili paylaşımlarında olur.çalışıyomuydun sen??

benim kız da iyi gündüz uyku sorunumuz var biraz uyumuyo.onun dışında çok şükür iyiyiz. eşin face işine bişey demiyosa bence al.sadece bizim grup için diil. kendi arkadaşlarında ilgili paylaşımlarında olur.çalışıyomuydun sen??

gündüz bizimki de 15 dk falan uyuyup uyanıyo genelde.... aynen senin gibi gece ona ayak uydurmak gerekiyo, yoksa uykusuz kalırız.... yok çalışmıyorum... öğretmenlik mezunuyum ama ev hayatını seviyorum... şimdilik evdeyim... sen napıyosun?

gündüz bizimki de 15 dk falan uyuyup uyanıyo genelde.... aynen senin gibi gece ona ayak uydurmak gerekiyo, yoksa uykusuz kalırız.... yok çalışmıyorum... öğretmenlik mezunuyum ama ev hayatını seviyorum... şimdilik evdeyim... sen napıyosun?
Ben haftaya ptsı ıse baslıcam.bı 6 ay boyle ıdare etmek ıstıyrm.cunku yarım gun calıscam sadece.senın bebıs kac gunluk oldu?

hayırlı sabahlar... nasılsınızz... biz iyiyiz oğluşumla... yanıma oturttum beni izliyo... acıktım, special-k.mı yicem şimdi :KK56:

afiyet olsun gülsüm faydasını gördünmü hem besleyiciymişte o bende alayım diyorum..

sağolasın canım... ben hem seviyorum hem pratik geliyo... çikolatalısını yiyorum... geçen burda konuştuk yararlı mı acaba diye ama bilen yoktu... ben şimdilik memnunum

X