2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

en cokda bebege karsi olan ilgim gitti sutunu verip yatiriyorum kucagimda bile tutamiyorum allahim cok kotu birsey. allah kimseye vermesin insallah. tek dilegim bir an once eski halime donmem..

en cokda bebege karsi olan ilgim gitti sutunu verip yatiriyorum kucagimda bile tutamiyorum allahim cok kotu birsey. allah kimseye vermesin insallah. tek dilegim bir an once eski halime donmem..

arkadasım inşirah suresini oku insallah ferahlatır geçmiş olsun

Bismillahirrahmanirrahim,

1. Elemneşrahleke sadrek
2. Ve vedağna anke vizrek
3. Ellezi engada zahrek
4. Ve refağna leke zikrek
5. Feinne meal usri yüsra
6. Inne meal üsri yüsra
7. Feiza ferağte fensab
8. Ve ila rabbike ferğab

1.Biz, senin göğsünü yarıp-genişletmedik mi?
2.Ve yükünü indirip-atmadık mı?
3.Ki o, senin belini bükmüştü;
4.Senin zikrini (şanını) yüceltmedik mi?
5.Demek ki, gerçekten zorlukla beraber kolaylık vardır.
6.Gerçekten güçlükle beraber kolaylık vardır.
7.Şu halde boş kaldığın zaman, durmaksızın (dua ve ibadetle) yorulmaya-devam et.
8.Ve yalnızca Rabbine rağbet et.

Mekke'de nazil olmuştur. 8 âyettir. "İnşirah" açılmak, genişlemek, sevinmek manalarına gelir.

evet canım bu duayı bir bardak suya 7 defa oku iç, çok iyi gelecektir...

saol arkadasim ablami aradim turkiyeyi oda soyledi cok dua et dedi. dua etmeye calisiyorum fakat konsantre olamiyorum bir turlu..

face hesabın varsa oraya da gelebilirsn canım, 2011 Haziran Anneleri yaz çıkar... burdakilern hepsi orda...

Lutfen sakin ol. Hic birsey olmayacak, evet buyuk ihtimalle panik atak yasiyosun, ama gececek. Oyle dusun. Doktora gitmek iyi fikir. Sakinlesince hersey gececek.

arkadaşım sakin ol önce ruhun bi sekine halini alsın ..olabilir panik atak ama böyle sıkıldıkça çıkamazsın içinden bak şükret allaha duyalı bi eşi ve minicik bir misafirin var evde ya olmasaydı...

Çok geçmiş olsun...ne zamandır bu ikayetlerin va, doğum yapalı ne kadar oldu, daha önce depresyon veya panik bozukluk nedeniyle tedavi gördün mü?

şükürler olsun canım iyiyiz sen ? ee hep uslu mu durcak annesii dimi oğluşun adı ne canım ?
canım adı ali murat, sorma dün krize giri yavrum ağlamaktan, ne oldu anlamadım, sabaha kadar uyanıktık...

epiebru, geçmiş olsun canım, eğer bu kadar kötü hissediyorsan mutlaka doktor yardımı al. ama duayı da bırakma arkadaşların da söyledikleri gibi. yer gök dua ile sonuçta, yalnız değilsin, yanında eşin var, onunla paylaş, içine atma sıkıntını... Allah yardımcın olsun..

herkese iyi aksamlar. cok sagolumn yazdiginiz icin. simdi acil doktorundan geldim. Allah razi olsun cok iyi bir kadin doktordu hem hamileydi ve cok dinledi benive antidepresan verdi..
yarin sabahta eve pskyatrst ve saglik gorevlisi ondereck saat on gibi insallah.. ilaci aldim ve birazkendime geldim. allah kimseyi akil sagligindan etmesin yarabbim. oglumuda kucagima aldim mamasini verdim.. sadece artik emziremiycem ona uzuldum cunku kucagima alinca hemen agziyla meme ariyo ama yapacak birsey yok maalesef.. su an kucagimda ve deliibi mee ariyo yazik yavrum

acili aradim simdi gidiyorum cunku deliricem saniyorum.

geçmiş olsun canım ama lütfen kendini bırakma sana muhtaç olan minicik bir yavrun var unutmaki allah insana kaldıramayacagı yük küklemez sabırlı ol bolbol dua et istersen bizlerde senin için selati tefriciye okuruz bence ailendende destek al kendini yalnızlıklara itme allah acil şifalar versin

Çok geçmiş olsun...ne zamandır bu ikayetlerin va, doğum yapalı ne kadar oldu, daha önce depresyon veya panik bozukluk nedeniyle tedavi gördün mü?

canim dogum yapali alti hafta oldu . erken dogum yaptim.. daha once cok haif bir depresyon gecirdim ama su anda yasadigimin yuzde biri ancak. doktora gittimbiraz once dondum antidepresan verdi biraz kendime geldim allahima bin sukur.

cook cok tesekkur ederim fukuku dualariniz icin allah razi olsun bin kere.. ilacla daha iyiyim. ablamlari aradim anemler ve komsulari cok dua etmisler.. birde ben daha kirkimi cikarmadim ablam muhakkak krkini cikar uzerinden agirlik gider dedi.. tas bulamadim bende boncukla yapacagim simdi ..

cok sagol arkadasim esim yanimda zaten babalik izni daha bitmedi haftaya ar yanimda.. allah ondan ve sizden razi olsun..

Lutfen sakin ol. Hic birsey olmayacak, evet buyuk ihtimalle panik atak yasiyosun, ama gececek. Oyle dusun. Doktora gitmek iyi fikir. Sakinlesince hersey gececek.
tesekkur ederim eylulkuzusu insallah gececek yoksa boyle yasanmaz.. bir ara aklimi yitirdim sandim. suan sakinim ilac aldim bakalim yarin nasil olagim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…