2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

tesekkur ederim eylulkuzusu insallah gececek yoksa boyle yasanmaz.. bir ara aklimi yitirdim sandim. suan sakinim ilac aldim bakalim yarin nasil olagim

canım çok geçmiş olsun okudum yaşadıklarını çok üzüldüm inşallah çok daha iyi olursun bundan snra hamilelikte ve sonrasında az yada çok mutlaka yaşıyoruz geçicek hepsi inan güçlü ol bebeğinin sana ihtiyacı var

canim dogum yapali alti hafta oldu . erken dogum yaptim.. daha once cok haif bir depresyon gecirdim ama su anda yasadigimin yuzde biri ancak. doktora gittimbiraz once dondum antidepresan verdi biraz kendime geldim allahima bin sukur.

çok zor biliyorum, ben de depresyon geçirdim. insanın elinden birşey gelmiyor, öyle pozitif olayım diyip de düzelecek bir durum değil. keşke ailnden biri yanına gelebilse, en azından bebeğin için. bence kocandan durumunu saklama iyiymiş rolü yapma. hatta dr geldiğinde o da olsun ki ciddiyeti anlasın. belki seni ailenin yanına gönderir veya birilerini çağırır

çok zor biliyorum, ben de depresyon geçirdim. insanın elinden birşey gelmiyor, öyle pozitif olayım diyip de düzelecek bir durum değil. keşke ailnden biri yanına gelebilse, en azından bebeğin için. bence kocandan durumunu saklama iyiymiş rolü yapma. hatta dr geldiğinde o da olsun ki ciddiyeti anlasın. belki seni ailenin yanına gönderir veya birilerini çağırır

canim sagol, evet herkes pozifit ol diyor ama gercekten kendi basima halladecegim yada sakinlesecegim bir illet degil bu.. oglumun pasaportu bikac gune kadar cikicak insallah hemen turkiyeye gidicem.. artik saklamiyorum. doktorda oda yanimdaydi ve dinledi butun konusmalarimizi. pek ciddiye almiyordu ama anladi artik.. annem vize alamadi yoksa o yanima gelecekti dogumda fakat olmadi.

herkese iyi aksamlar. cok sagolumn yazdiginiz icin. simdi acil doktorundan geldim. Allah razi olsun cok iyi bir kadin doktordu hem hamileydi ve cok dinledi benive antidepresan verdi..
yarin sabahta eve pskyatrst ve saglik gorevlisi ondereck saat on gibi insallah.. ilaci aldim ve birazkendime geldim. allah kimseyi akil sagligindan etmesin yarabbim. oglumuda kucagima aldim mamasini verdim.. sadece artik emziremiycem ona uzuldum cunku kucagima alinca hemen agziyla meme ariyo:KK43: ama yapacak birsey yok maalesef.. su an kucagimda ve deliibi mee ariyo yazik yavrum:KK43:

çok geçmiş olsun canım dualarla yanındayız inşaallah..

merhabalar ya kızlar benim kızımın gözü akıyor ve capaklanıyor devamlı ilik suyla çayla siliyorum ama geçmedi sağ gözü ne yapsam hergün yıkadıyosanız üşütmüşsünüzdür dedi dr ama şapkada takamam bu havada
bu hafta bizimde aşımız var şimdiden sıkıntı başladı bende

haklısın kardeş bencede eşinden birşey gizlememelisin yanında senin hissettiklerini paylaşabilecek bir nefese ihtiyacın var eşinin herşeyin farkında olması çok önemli hem sana destek olmak hemde bebekle ilgilenmek için dualarından vazgeçme ....................... bu arada herkese iyi geceler umarım sizler iyisinizdir.ben minik kuğumu[babası kızımı kuğum diye seviyor]nihayet şimdi uyutabildim kızın bir gazı vardı patlayacak zannettim şükür şimdi biraz daha iyi

canim sagol, evet herkes pozifit ol diyor ama gercekten kendi basima halladecegim yada sakinlesecegim bir illet degil bu.. oglumun pasaportu bikac gune kadar cikicak insallah hemen turkiyeye gidicem.. artik saklamiyorum. doktorda oda yanimdaydi ve dinledi butun konusmalarimizi. pek ciddiye almiyordu ama anladi artik.. annem vize alamadi yoksa o yanima gelecekti dogumda fakat olmadi.

neden ingilteredesin canım özel değilse..?

İnşallah kısa zamanda gelirsin, o zamana kadar ilaçlar da etkisini gösterir.Şimdi herşey karamsar görünüyor olabilir ama bunların hepsi geçecek düzeleceksin merak etme. Zaten bugün dra giderek en büyük adımı attın gerisi çorap söküğü gb düzelecek..

neden ingilteredesin canım özel değilse..?

İnşallah kısa zamanda gelirsin, o zamana kadar ilaçlar da etkisini gösterir.Şimdi herşey karamsar görünüyor olabilir ama bunların hepsi geçecek düzeleceksin merak etme. Zaten bugün dra giderek en büyük adımı attın gerisi çorap söküğü gb düzelecek..

haklısın kardeş bencede eşinden birşey gizlememelisin yanında senin hissettiklerini paylaşabilecek bir nefese ihtiyacın var eşinin herşeyin farkında olması çok önemli hem sana destek olmak hemde bebekle ilgilenmek için dualarından vazgeçme ....................... bu arada herkese iyi geceler umarım sizler iyisinizdir.ben minik kuğumu[babası kızımı kuğum diye seviyor]nihayet şimdi uyutabildim kızın bir gazı vardı patlayacak zannettim şükür şimdi biraz daha iyi

çok geçmiş olsun canım dualarla yanındayız inşaallah..

evlenip buraya geldim esim yabanci, bu yuzden burdayim..

evet allah razi olsun bebekle ilgileniyo, iki gecedir o bakiyo bebege..
destek olan herkese cok cok tesekkur ederim... iyiki yazmisim buraya boylece yanliz hissetmiyorum fazla..

evlenip buraya geldim esim yabanci, bu yuzden burdayim..

evet allah razi olsun bebekle ilgileniyo, iki gecedir o bakiyo bebege..
destek olan herkese cok cok tesekkur ederim... iyiki yazmisim buraya boylece yanliz hissetmiyorum fazla..

anladım canım ..ne demek zor anlarında insan yanında birileri olsun istiyo hele ki yanlızsa..

Merhaba kızlar ben 2011 şubat annesiyim.Bebeğim için fisher price akvaryum salıncak almıştım çok severek kullandık.şimdi bebeğim büyüdüğünden satmak istiyorum ilgilenen olursa bana özelden ulaşabilir.Salıncağı 2011 mart ayında aldık garantisi hala devam ediyor ve çok temiz onu satıp yerine amma sandalyesi alacağım için aldığım fiyatın neredeyse yarısına satıyorum.Hepinize iyi günler.

selam arkadasim dun aksam biraz iyiydim aksam saat iki gibi fenalastim ve iki ilac birden attimm ve uyuyabildim ama sabah tekrar fenalastim. esim ambulans cagirdi hastaneye goturduler eve geldim iki pskyatrs le beraber biraz konusup gittiler birde daha agir antidepresan verdiler.. saat uc gibi tekrar atak yasadim ve eve iki kisi geldi yeni ilaclar getirdiler dozu biraz daha agir olan.. bu arada istanbula ailemin yanina gidicem dedim doktorlar izin vermedi once, beni hastaneye yatirmak istediler hayir dedim gidicem dedim sonunda gitmeme izin verdiler.. istanbulda hastaneye gidicem .. doktor nereye gidersen git ayni dedi ama ailemin yaninda sanirim daha iyi olacagim..

alah kismet ederse yarin sabah istanbulda olacagim.. sonucta hastaneye yatsam bile cocuguma kizkardeslerim bakar.. burda cocuk ortada kalacak yoksa.

ebrucum adaşım merhaba mervenin bebiş uyandı canım heralde onunla ilgileniyor seni gruba ben ekliyeceğim facedeki tam adın neydi

X