2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

hahaahahahaaaaaaaaaaaaaaa.............

Ne anlatcam....
Cumartesi gecesi aldım elime bıçağı..Herife diyom keserim leyynn seni..Benim olmayan şeyi ne yapayım ben..Kesecem..Herşey bi cinnete bakar diyorum...
Adam korkudan hık mık etti iyi hadi gel dedi...
Ben de gayet ciddiyim ama...
Anam hadi dedi demesine de, bi öğürmeler, bi böğürmeler...
Ya benim içim almıyo böyle..Senin içinde çocuk var, ben sana el süremem dedi...
Ben gene kaldım tek başıma...:KK5: :KK5: :KK5: :KK5: :KK5:

işde buldummmmmmmm

hahaahahahaaaaaaaaaaaaaaa.............

Ne anlatcam....
Cumartesi gecesi aldım elime bıçağı..Herife diyom keserim leyynn seni..Benim olmayan şeyi ne yapayım ben..Kesecem..Herşey bi cinnete bakar diyorum...
Adam korkudan hık mık etti iyi hadi gel dedi...
Ben de gayet ciddiyim ama...
Anam hadi dedi demesine de, bi öğürmeler, bi böğürmeler...
Ya benim içim almıyo böyle..Senin içinde çocuk var, ben sana el süremem dedi...
Ben gene kaldım tek başıma...:KK5: :KK5: :KK5: :KK5: :KK5:

hahahaha oda benden alıntı yapmıs kutlamalar uzun surdu galıba dedı ama ben onu yatak acısından demedım ay ne komık bır kız allah ıyılıgını versın kocamınkuzusuuuuuuuuuuu ay valla bayılcam sımdı :KK62::KK66::KK60::KK60::KK60:

hahahaha oda benden alıntı yapmıs kutlamalar uzun surdu galıba dedı ama ben onu yatak acısından demedım ay ne komık bır kız allah ıyılıgını versın kocamınkuzusuuuuuuuuuuu ay valla bayılcam sımdı :KK62::KK66::KK60::KK60::KK60:

ayy aksam aksam adam yatakdan kalkıp gelecek kahkaha atıyorum resmenn :KK52::KK52:

anam costumda bıcaga tesebbus etmedım allah muhafaza tutuklayı verır amaaaaaaaaaaaaaaaaaaa (yataga) bu baya bır sey olmus ozlemıs hahahahahahaha

yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrr susuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuunnnnnnnnnnnnn yerlere yatcam bılgısayar dusecek elımden ay kocamınkuzusuyum dedıgı kadar varmıs adam kıyamıo ya allah ıyılıgını versın kuzu

:KK60: anam enişteninkide laf içinde çocuk var el süremem :KK9: bizimkine 9. ay gel desem koşa koşa gelir :KK9: belli ki korkuyo bebege bişy olacak diye kıyamam
kocamın kuzusunun da hevesi kursagında kalmış :KK9: yakında oda dayanamaz gelir yaw

ayy cözemedım ben onları benımkıde diyo bebege zararlı falanda
iki göz kırpsam bakıyom kosuyo bi umutlaaa :KK66:

ayy aksam aksam adam yatakdan kalkıp gelecek kahkaha atıyorum resmenn :KK52::KK52:

ben kocamın kuzusunun yazdıklarını okuyunca bi kahkaha attım:KK60: boş evde tek başıma gülüyorum deli gibi :KK9: kocişide aramadım kaç saattir o siteyi yasak edecem sana beni unutuyosun diyo en son aradıgında :KK9:

hadi kızlar yataga uykum fazla yok ama karnım acıkmadan yatmam lazım
yooksa sabaha kadar uyuyamam

ben kocamın kuzusunun yazdıklarını okuyunca bi kahkaha attım:KK60: boş evde tek başıma gülüyorum deli gibi :KK9: kocişide aramadım kaç saattir o siteyi yasak edecem sana beni unutuyosun diyo en son aradıgında :KK9:

aynı benımkıde yok suan evde bazen bende bıde yazıstıklarımız gelıo aklıma evde esım varken mutfakte tekım hahahahaha hehehehehe hıhuhuuhuhuh allahım gelıo ıyımısın bende dıom evet bomba gıbıyım bebıs gıdıklıo baslıo oda gulmeye sen neye guluosun dıyorum ne bılm sana dıo :KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:

anam costumda bıcaga tesebbus etmedım allah muhafaza tutuklayı verır amaaaaaaaaaaaaaaaaaaa (yataga) bu baya bır sey olmus ozlemıs hahahahahahaha
hehe bi ara benimkide kelepçeliycem seni yataga diyodu şakayla manyak fanteziymiş aylardır söylüyoda niyeyse hiç fırsat kalmıyo geceliği giyip karşısına çıktıgımda kendisini yatak odasında buluyo :KK9: ay herşeyi anlattım bende :KK9::KK60:
ayy cözemedım ben onları benımkıde diyo bebege zararlı falanda
iki göz kırpsam bakıyom kosuyo bi umutlaaa :KK66:

aynen benimkide korkuyo bişy olur filan diyoda yataga girince aklına gelmiyo niyeyse :KK60:

hehe bi ara benimkide kelepçeliycem seni yataga diyodu şakayla manyak fanteziymiş aylardır söylüyoda niyeyse hiç fırsat kalmıyo geceliği giyip karşısına çıktıgımda kendisini yatak odasında buluyo :KK9: ay herşeyi anlattım bende :KK9::KK60:

aynen benimkide korkuyo bişy olur filan diyoda yataga girince aklına gelmiyo niyeyse :KK60:

hahahhaa o fantezi bızdede var durmadan dıo kelepcelıyım senı yataga ay allahım manyak bu kocişlerın yaptıkları seytanın aklına gelmez

aynı benımkıde yok suan evde bazen bende bıde yazıstıklarımız gelıo aklıma evde esım varken mutfakte tekım hahahahaha hehehehehe hıhuhuuhuhuh allahım gelıo ıyımısın bende dıom evet bomba gıbıyım bebıs gıdıklıo baslıo oda gulmeye sen neye guluosun dıyorum ne bılm sana dıo :KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:

:KK60: kocişlerde şüphe edecek bizden delirdik vallahi :KK60:

yakamozz bayılcam sımdı gulmeten yarın topıge gıren kızlar bu manyaklar ne yazmı dıcek hahahahahahah :KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:

hahahhaa o fantezi bızdede var durmadan dıo kelepcelıyım senı yataga ay allahım manyak bu kocişlerın yaptıkları seytanın aklına gelmez

ben o fantazilere gerek bırakmıyorum keyfim yerinde olursa biraz makyaj şööööle dekolte transparan bi gecelik geceyi hareketlendirmeye yetiyoda artıyo :KK9: zaten o gece onu baya idare ediyo :KK1: ama sonra iyi olmuyo hep istiyo :KK9::KK9::KK9:

X