2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

merhabaaaaaa
ben 2010 mart annesiyim
eğer testte yanlışlık yoksa şimdi de 2011 haziran annesi olacağım opuyorumnanaktan
yarın gideceğim hastaneye bakalım ne diyecek dr
yaş 28
sat 2 eylül
doğ. tar.9 haziran
kilo 61

merhabaaaaaa
ben 2010 mart annesiyim
eğer testte yanlışlık yoksa şimdi de 2011 haziran annesi olacağım opuyorumnanaktan
yaş 28
sat 2 eylül
doğ. tar.9 haziran
kilo 61

canım 2.cocuk için erken deyilmi istiyorsan bana laf düşmez ama korunmadınmı

merhabaaaaaa
ben 2010 mart annesiyim
yaş 28
sat 2 eylül
doğ. tar.9 haziran
kilo 61

sende benim gibi erken 2.ye hamilesin öyle mi :)
çok zor olcak ama allah izin verirse ikiz gibi büyüycekler iki arkadaş olcaklar aynı anda okula başlayacaklar ve bizde aynı anda rahatlıycaz :jeyyar:
sağlıcakla al kucağına bebişini inşallah canım benim :)))

benim oğlumda 10 aylık erken tabi
ilki zor olmuştu hemen olmaz heralde yanılgısıyla tek seferlik bir korunmama sayesinde 2.kez anne olcam ben allah izin verirse

merhabaaaaaa
ben 2010 mart annesiyim
yaş 28
sat 2 eylül
doğ. tar.9 haziran
kilo 61

canım bilgilerini ilk sayfadaki leyla01'e özel msj atarsan listeye ekler seni

bişi sormak istiyorum benim gibi ilk bebeğine hamile olanlar için soruyorum 2. bebeğine 3. bebeğine hamile olanlar ilk çocuklarınızı nasıl dogum yaptınız neyi önersiniz nasıl olur bi kaç öneri vrirseniz çok mutşu olurum :)

ilk çocuğumu sezeryanla dünyaya getirdim.genel anesteziydi.şimdi ikinciye hamileyim.daha kalp atışlarını görmedim.olursa epidural sezeryanı düşünebilirim.bebişimin dünyaya geliş anını izlemeyi istiyorum.

kızlar bende hiç belirti yok ya ne iş eyvahedigeldismile 4 artı 5 im ne göğüs ağrısı dolgunlaşması ne bulantı ne başka bişy :bbo: ay inşallah herşey yolundadır CADIARZU keseyi görmeye hangi haftada çağırdı sizi kızlarrrr

korunmadım çünkü istiyodum 2.yi çünkü ilk bebeğim 8 yıldan sonra ve aşılamayla oldu
şu an korunup da ilerde karar verdiğimde hamile kalamasaydım bu benim için vicdan azabı olurdu açıkçası... korunmasaydım olur muydu düşüncesi hiç gitmezdi aklımdan heralde

sende benim gibi erken 2.ye hamilesin öyle mi :)
çok zor olcak ama allah izin verirse ikiz gibi büyüycekler iki arkadaş olcaklar aynı anda okula başlayacaklar ve bizde aynı anda rahatlıycaz :jeyyar:
sağlıcakla al kucağına bebişini inşallah canım benim :)))

evet en çok bunun için istiyodum zaten 2. yi birbirlerine arkadaş olurlar ikisi birden büyür ben de rahata ererim büyüdüklerinde (Allah izin verirse tabi)

canım bilgilerini ilk sayfadaki leyla01'e özel msj atarsan listeye ekler seni

evet gördüm yazcam da yarın yazmayı düşünüyodum doktor kontrolünden sonra
her ne kadar testte pozitif çıksa da tam güvenemiyorum emin olayım dedim yerimseniben

kızlar bende hiç belirti yok ya ne iş eyvahedigeldismile 4 artı 5 im ne göğüs ağrısı dolgunlaşması ne bulantı ne başka bişy :bbo: ay inşallah herşey yolundadır CADIARZU keseyi görmeye hangi haftada çağırdı sizi kızlarrrr

ayy korkma benim oğlumda da öyleydi bu da aynı şimdilik
karnımda hareketlenene kadar kabullenememiştim hamile olduğumu dediğin gibi hiç bi belirti yoktu
oğlumda 5 hafta 5 günlükken görmüştüm ben keseyi
bunda da yarın görürüm heralde 6 hafta 5 günlük şu an

jalecim
canım yol arkadaşım ilk bebiklerimizibirlkte kucağımıza aldık, şimdi ikincilere hamileyiz we yine aynı ay anneleri olduk.. benim ki biraz karmaşık sonu muamma ama olsun... sana huzur dolu bir hamilelik diliyorum inşallah bu da kız olur paşama kardeş olur:)

jalecim
canım yol arkadaşım ilk bebiklerimizibirlkte kucağımıza aldık, şimdi ikincilere hamileyiz we yine aynı ay anneleri olduk.. benim ki biraz karmaşık sonu muamma ama olsun... sana huzur dolu bir hamilelik diliyorum inşallah bu da kız olur paşama kardeş olur:)

canım yaa inşallah ikincileri de birlikte alırız kucağımıza yani inşallah kararın bu yönde olur

korunmadım çünkü istiyodum 2.yi çünkü ilk bebeğim 8 yıldan sonra ve aşılamayla oldu
şu an korunup da ilerde karar verdiğimde hamile kalamasaydım bu benim için vicdan azabı olurdu açıkçası... korunmasaydım olur muydu düşüncesi hiç gitmezdi aklımdan heralde

evet en çok bunun için istiyodum zaten 2. yi birbirlerine arkadaş olurlar ikisi birden büyür ben de rahata ererim büyüdüklerinde (Allah izin verirse tabi)

evet gördüm yazcam da yarın yazmayı düşünüyodum doktor kontrolünden sonra
her ne kadar testte pozitif çıksa da tam güvenemiyorum emin olayım dedim yerimseniben

ayy korkma benim oğlumda da öyleydi bu da aynı şimdilik
karnımda hareketlenene kadar kabullenememiştim hamile olduğumu dediğin gibi hiç bi belirti yoktu
oğlumda 5 hafta 5 günlükken görmüştüm ben keseyi
bunda da yarın görürüm heralde 6 hafta 5 günlük şu an

doğrudur testler pozitifse vardır merak etme :))))
allahım gönlüne göre en hayırlısını versin bacım :Saruboceq:

jalecim

sanada canım hayırlısı neyse onu diliyorum
allahım yardımcın olsun

nihayet ben de doktora gittim bugün. içindeki bebişi göremedik ama keseyi gördük. 3 mm.ne kadar garip bir duygu ya... kalp atışları için 2 hafta sonra çağırdı. bir de onları duysam da iyice rahatlasam.
bir de 4+4 diye hesaplıyordum ben. ama aşılama olduğu için farklı hesapladı doktorum. yani 4+6'ymış bugün.

nihayet ben de doktora gittim bugün. içindeki bebişi göremedik ama keseyi gördük. 3 mm.ne kadar garip bir duygu ya... kalp atışları için 2 hafta sonra çağırdı. bir de onları duysam da iyice rahatlasam.
bir de 4+4 diye hesaplıyordum ben. ama aşılama olduğu için farklı hesapladı doktorum. yani 4+6'ymış bugün.

hmmm daha erken tabi kalp atışı ve bebişi görmek için
2 haftaya ancak kalp atışı duyulur canım:)))
için rahat olsun kesen görülmüş işte :))))))

selamlar kısslarr yaw hamile olduumu öğrendiğim günden beri bi bardak sabah bi bardak akşam süt içiyodum bugün içemedim çok fena tiksindim galiba süt şişesine bilem bakamıyomakannehir

hayırlı olsun canım kesen görünmüş çok güzel.tabi daha erken kalp atışları için..vitamin yada beslenme konusunda bişe dedi mi doktor

X