2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

hehehehehe ayy bende hemen alınıyorum üstüme noldu diyorum sorun mu varr
ama ben sayarım hee istedgımı sölerım o öle bu böle hehe o bana dıyemez

yakammoz gecmıssı okuyosun kac saat sonra bi cee diyip kacıyosun okuma yaa ben özet gecerım sana

nerdesın sen yaa merak ettım dünde bi geldın slm dedın kacdın

bu hafta evdeyim ise gitmedim o yüzden giremedim canim ya. Dünde tlfn geldi ciktim:)
nasilsin bakalim?l
ya bisi sorcam benim bogazim cok kötü ya bilmiyorum artik süphe etmeye basladim hamilelikdenmi gercekden diye. Yemek yedigim anda dügüm dügüm gitmiyo agri yapiyo su iciyorum gitmiyor. yatip kalkinca gak guk cikacak gibi oluyo ama gitmiyo yaa cok kötü simdi yemek yedim geldim yine aynisi(

bende iyim ne olsun aynı bırakdıgın gibi
ayy hamılelıkden kusuyosan tahriş olmusdur
benım bazen kanıyo kusarken
gak guk ayy bugun aynı dedgın gibi bogazımın ortasında kaldı ne ger gidiyo nee cıkıyo uff cok fena

yok canim hep bulantim oluyo ama bitürlü cikartamiyorum. ay igrenc olacak belki ama acaba cikiyo orda tikaniyor diyemi öyle agri yapiyo ki :)

selam geçmişi bitirmeye çalışıyorum. 10 dk bakmayınca 2-3 sayfa yazıyosunuz çok hızlısınız :))

inşallah canım hayırlısı belki bu ay sonuna atanırım :)
hadi gözünaydın, sınavın iyiymiş. inşallah gönlüne göre olur. branşın neydi?
amin canım hepimizin ...Anaokulu öğretmeniyim canım benim veleti kısmet olursa 2 sene öncesinden yanımda okula götürmeye başlıycam
inşallah canımmm
canım cahilliğime ver bişy sorcam yeni doğan yoğun bakım ünitesinin bulunmasının ne gibi bi artısı oluyor? yani bebek sağlıklı isede yoğun bakıma almıyolar değilmi ?
bence bir dr a görünsen iyi olurdu sabırlı biri olmalısın bana kalsa hergün gidicem ya da eve ultrason alasım var
aynen ya evde bi ultrason olsa hergün her saat bakarım vallahi
Bulgurda yüksek oranda folik asit içeriyomuş kızlar bol bol yiyin ben severim bulgur yemeklerini
canımmmmmmm çok üzüldüm inanki gözlerim doldu ağlıycam nerdeyse iyi haberlerle gelirsin diye umuyordum embriyo boyunu sorsaydın bi gelişimine göre hangi haftada gösteriyor aşırı bi fark yoksa geç döllenme olabilir bide başka bi doktora gittiğinde embriyo gitmediğin günlerde azda olsa gelişim göstermişmi diye sor eğer gitmediğin günlerde azda olsa gelişim göstermişse umut var demektir sonuçta embriyo gelişiyor kalp atışıda elbet duyulur sen bi kaç doktora daha git hemende aldırma canım ne güzel ikizmişte Allah bi mucize yaratırda kalbi atar inşallah bebeklerinin dua edecem sana canım sende ümidini kesme olurmu
Yani kalpleri atmadı işte..
Annem çok üzüldü, ağladı da biraz önce.
Ona üzüldüm.Ben hazırlıklıydım zaten.
Eşime nasıl diycem bilmiyorum...
hemen koyvermeyin kendinizi her zaman bi umut vardır 8. haftadan sonra kalp atışını duyan çok kişi var inşallah atar kalpleri inanki çok çok üzüldüm
yakammoz gecmıssı okuyosun kac saat sonra bi cee diyip kacıyosun okuma yaa ben özet gecerım sana

napim kız merak ediyorum okumazsam çatlarım , naptınız bakim görüşmeyeli

yakamozzz napalim güldük eglendık candasa cok üzüldük kendım gibi üzüldüm ..
sen ne yaptın yokdun bgün

yani normaldir ozaman dimi agrilarim? korkmaya basladim

mide rahatsızlıklarımız olucak gecen hafta ben 2 gun uyumadım mideme bıcaklar saplandı sanki
öle agrılaar oldu acıkdım sandım yedim kusdum
acile gittim bana sigaranın faydaları dedi şimdi içmıyorum,
yinede önceden içdigim için acısı cıkıyormus

canım yaaa ..belki yazmışınmdır ama gene yazıyım ,bende iilk gebeliğimde sivastaydım ,eşim ve evim istanbuldaydı ,sivasın kışlarını bilirmisiniz bilmem ,berbattır ,düşünün o şekilde köye gidip geliyorum ,hemen her hafta sonu istanbula ,ayrıca tayinim çıkar diye ev bile tutmamıştım liseli kızların kaldığu yurtta belletmen olarak kalıyodum ,yani hiyen yok ,beşlenme berbat ..her neyse bu yüzden sonlan madı tabi gebeliğim ,bilmeden röntgen çektirdiğim için ben aldırmak zorunda kaldım ...sonrada tayinim çıktıı(( bunu niye anlattım bilmiyorum ,teselli etmez belki biraz farklı oluyo ama bence eşinin yanında olabileceğin bi zaman bebek sahibi olmak çok daha güzel olur ,ya ne biliyim bazen telefonda olmuyo işte ,bi sıkıntı oluyo ,stres oluyo ,ve yapayalnız olmak çok yorar insanı..inşallah en yakın zamanda tayinin çıkar ve hemencecik sağlıklı bebişini kucağına alırsın kardeşim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…