2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar ben kendimi çok kötü hissediyorum.isteyerek hamile kaldım.ilk bebeğim olacak ama niye olduğunu bilmediğim bi mutsuzluk var içimde.sizlerdede oluyomu?

Son düzenleme:
kızlar ben kendimi çok kötü hissediyorum.isteyerek hamile kaldım.ilk bebeğim olacak ama niye olduğunu bilmediğim bi mutsuzluk var içimde.sizlerdede oluyomu?
hormonlarımız çok değişken olduğundan normal bence canım 6-10 hafta arası olabiliyormuş böyle şeyler ben geçenlerde çok komik bişeye ağladım mesela bu ara herşey beni ağlatabilecek durumda eskiden takmadığım şeyleri takıyorum herkesin lafı bana dokunuyor östörojen başımızı döndürüyor pozitif düşünmeye çalışıyorum hormanlarım izin verdikçeopuyorumnanaktan

hormonlarımız çok değişken olduğundan normal bence canım 6-10 hafta arası olabiliyormuş böyle şeyler ben geçenlerde çok komik bişeye ağladım mesela bu ara herşey beni ağlatabilecek durumda eskiden takmadığım şeyleri takıyorum herkesin lafı bana dokunuyor östörojen başımızı döndürüyor pozitif düşünmeye çalışıyorum hormanlarım izin verdikçeopuyorumnanaktan

çok zorlanıcam ben.hazirana kadar nasıl vakit geçer.ne ypmalıyım nasıl hayatıma devam etmeliyim bilemiyorum.

bence geçer hep böyle sürmez ben bir kitap almayı planlıyorum uçurtma avcısı güsel bir kitapmış kafamı çevremdekilerin laflarıyla meşgul edeceğime onu okuyacağım bir duyguda saplanıp kalmak insanı çok yorar dışarı çıkmayı dene alışveriş falan kafan dağılır arkadaşlarınla buluş kendini oyalamaya çalış istersen seni özellikle mutsuz eden kişilerden uzaklaşmaya çalış derim ben nacizane ben öyle yapıyorum evden işe işten eve hapsolmuştum kendimi birazcık dışarı attım bugünde lcw nin hamile koleksiyonuna bakmaya gideceğim

Arkadaşlar günaydın.10 gün geçmişti adetim ama hamile değilmişim.
Cumartesi hastalandım.Ama bu gecikmeler çok can sıkıcı :KK43:
Hepinize hayırlı evlatlar, hayırlı hamilelikler diliyorum.

Canim, herseyin hayirlisi.Oncelikle gecikmlerinle ilgili bir arastirma yaptir istersen.Yogun stresten de kaynaklaniyor olabilir.Bebeisini de insallah hayirli zamanda kucagina alirsin.

iyi diyosubda hayatım ben tatlı yeyince boşaltıyom çok severdim tatlıyı yiyemiyorum ekşi siye ölüyorum

Ah sen beni bir gorsen kokusu bile icimin kalkmasina sebep oluyor.Hatta mumkunse limonu butun yesem mi diye her seferinde aklimdan geciriyorum,Ama hafif bir tabletlik bir cikolatanin bana bu kadar iyi gelecegini hic bilmiyordum.Istersen 1 kere dene

bence geçer hep böyle sürmez ben bir kitap almayı planlıyorum uçurtma avcısı güsel bir kitapmış kafamı çevremdekilerin laflarıyla meşgul edeceğime onu okuyacağım bir duyguda saplanıp kalmak insanı çok yorar dışarı çıkmayı dene alışveriş falan kafan dağılır arkadaşlarınla buluş kendini oyalamaya çalış istersen seni özellikle mutsuz eden kişilerden uzaklaşmaya çalış derim ben nacizane ben öyle yapıyorum evden işe işten eve hapsolmuştum kendimi birazcık dışarı attım bugünde lcw nin hamile koleksiyonuna bakmaya gideceğim

ne zaman hamile kıyafetlerine başlarız acaba benim adet olmadığımdan beri şişliğim var.sizlerde bişey varmı?

ben de iyiki bir program izledim herkese nasihat veriyorum :kedi:
orda kadin dedi ki,krakerler,bulantiyi yatirmak icin ekmek fazla kilo olarak geri doner.
bulantiyi gecirmek icin en iyisi zencefilmis,bir de ahududu..bunlari demleyip icmek iyi gelirmis.
[/QUOTE]

Ya ben bu zencefil hakkinda iki zit sey duyuyorum.Birisi bulantiyi keser digeri de dusuge sebep olur.aman dikkatli kullanin arkadaslar.Bi arkadasim zencefili koklamami tavsiye etmisti.Ben oyle yapiyorum.Umarim dusuge sebep oldugu dogru degildir. ama arastirmadan kullanmayin derim ben.

ne zaman hamile kıyafetlerine başlarız acaba benim adet olmadığımdan beri şişliğim var.sizlerde bişey varmı?

Ben de her sabah kalktigimda karnimi kontrol ediyorum.Buyumus mu diye ama, deneyimlilere sordugumda 3 aydan once beklemeyin diyorlar.Ama bende de sanki kucuk bir cikinti var gibi, cok da hosuma gidiyor.Sabirsizlikla hamile kiyafetleri giymeyi bekliyorum :))

aynen kotlarıma falan giremiyorum ki daha adetim geçeli 11 gün oldu pantolarım kasıklarımı ağrıtıyor elbiselerde dar olduğundan karındaki şişlik direk göze çarpıyor robalı elbiselr hiç olmazsa biraz daha ii gösterir diye düşünüyorum

aynen kotlarıma falan giremiyorum ki daha adetim geçeli 11 gün oldu pantolarım kasıklarımı ağrıtıyor elbiselerde dar olduğundan karındaki şişlik direk göze çarpıyor robalı elbiselr hiç olmazsa biraz daha ii gösterir diye düşünüyorum

aynen benimde 11 gün oldu.sen keseyi görmüşmüydün?

evet ayın 14ünde gördük keseyi ama bebişi göremedik henüz ama benim bi arkadaşım 8. haftanın sonunda görmüş keseyi

inşallah hayırlısı olur sağlıkla sıhhatle kucağımıza almayı nasip eder Allah'ım hepimize
benim de28 ekimde kontorolüm var 25inde gidip kan vereceğim bir sürü labaratuvar testi istedi 3 güne çıkacak olanlar varmış gittiğimizde kalp atışlarını duyarız dimi artık:)

normal bence bu durum. hormonlarımız değişiyor, hassaslaşıyoruz. hayatımız tamamen değişecek bundan sonra, belki bunu düşünmek korkutuyordur seni.

selam hanımlar bende Allahın izniyle haziran annesiyim

tebrikler a.s.

bende de şişkinlik var. acayip yiyorum gerçi bu gidişle erkenden giyeceğim ben hamile kıyafeti bilmiyorumkismile

Ya arkadaşlar, benimde ilk bebişim olacak kısmetse. Ama ne mide bulantım var ne baş dönmesi. İştahım da gayet iyi. Sağlık ocağında test yaptırmıştım geçen hafta. Öyle öğrenmiştim ben. Ultrason için randevum çarşamba günü. Kendimi bu kadar iyi hissetmem normal mi? Diğer arkadaşları okuyorum, 5. 6. haftalarında başlamış mide bulantıları. Bi sorun yoktur değil mi? bilmiyorumkismile

X