2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

yeni okudum canım..aynen ben ya..bende öyleyim..demekki normal bişeymiş:)

umarım en kısa zamanda bebeginin kalp atışlarını duyarsın ve herşey yoluna girer..

kızlar bende bugün doktora gittim.kalp atışlarını duydum..cok heyecanlandım..cok fazla bişey göremedim ama doktor orda dedi yanıp sönen bi karaltı vardı kalp atışı dedi..umarım bütün anneler en kısa zmanda kalp atışını duyar,tek dilegim bu..anne olmak böyle bişeymiş tek kendininkine sevinemiyosun..umarım yarın güzel haberler alırız..iyi geceler...

bak sen bizi dinle bekle biraz daha erken embriyo varsa inşallah duyulur kalp atısları neden o kadar acele etmiş o doktorlar anlamıyorum cok erken kalp atısı için
selam canlar..............
ayy canım nerdesın sen yaa bende merak etmeye baslamısdım senı
cok sevındım allahım korusun senıde bebegınıde
yok kız doğu tercihi yapmam şart onun doğu görevi nedeniyle eş durumundan doğuda bi şehir olmazsa gelemiyo yanıma aman atanimde doğu olsun razıyım ben

hadi hayırlısı canım inşallah istedigin gibi olur dualarım senınle :26::26:

kalp atışı duyanlar....bu sorum sizee....doktor sadece vajinal muayeneylemi kalp atışını görüyo ,yani karından görülmüyomu ,duyulmuyomu ,yoksa vijinal muayeneyi net duyabilmek içinmi yapıyolar merak ediyorum ..ona göre hazırlıyım kendimii

benimkini direk ultrasondan dinledi.vajinal muayene falan yapmadı..

günaydınnn
benim dr 3 aya kadar vajinal bakmamız lazım dedi aynısını devletteki de söyledi oradan daha netmiş

günaydınnn
benim dr 3 aya kadar vajinal bakmamız lazım dedi aynısını devletteki de söyledi oradan daha netmiş

günaydınnnn...ben dün gittim doktora ultrasonla bakıyo sürekli ve kalp atışını duyduk 148 atıyo dakikada:)) vajinal hiç bakılmadı bana...:))

aynen ole bacım esım de olmasa catlkar kalırım yemınle ıyıkı o var
bencede iyiki eşlerimiz var :)
doğru diyorsun canım eşini sevgili iken az çok tanıyorsun ama ailesini mümkün değil..eşiniz sizin yanınızda ise gerisi çokta önemli değil..dört duvar arasında mutlu huzurlu isen gerisini at çöpe
doğru söylüyosun ilk etapta eş önemli.O kötü olup, ailesi iyi olsaydı hiç mutlu olamazdım.Ailesi kötüyken kendinin iyi olması önemli.ÇÇok şükür ki bizde de böyle :)
Allah sabır versin valla bizlere.Benimkide direk hakaret edemiyo çünkü abisinden çekiniyor azcık.Ama onun dışında süper tehditler savurur.Aertık yüzünü görmüyorum rahatım :) Aptal dahada 24 yaşında ! O evlenirse mükemmel olacakmış abisi gibi hata yapmayacakkmış.Ama Allah büyük elbet :)
benımkı dagdaydı bacım asker bu yıl tayın cıkytı sukur ıkı yıldı esımn
çok şükür :)
ne biçim insanlar ya, benim aptal k.validemde ben hiç çocuk düşürmedim, ölmedide.İyi baktım ben yavrularıma demez mi ? Sanki millet çocuğuna kast ediyo düşsün, ölsün diye.Annemin bi ölen çocuğu vardı anneme laf çarpıyo aklınca.
Kıslarrrr stres yokk bebişler stresden etkilenir. Kısacası bu erkek ailelerinin hepsi gerizaekalı benimkilerde dahil:))))))
alemsin ya :))) bencede ama :)))
Canım dur bakalım.Biraz bekle 10 gün falan belki duyacaksın kalp atışını.Telaşlanma.İnş duyarsın.Bende 7+2 de duyamadım.kaç haftalık olduğunu bile söylemediler, sadece bebek biraz küçük dendi.Bende bekliyorum.Korkma inan du et ve acele etme.İnş duyarsın canım :)
canım inş önemli bişey yoktur ya ... Haber ver bizede...
canım çok şükür, hadi gözün ve gözümüz aydın.İnş sağlıcaklada kucağına alırsın.Sen ilkkez bugün mü duydun kalp atışını? yada ne zaman duymuştun ?
canım hadi bakalım güzel haberlerle gel inş.Sen işten mi çıktın ya Dün öyle bişy okudum sanki ?

canım inş görürsün bebeğini de güzel haberlerle gelirsin iş.Bende ankaradayım ve dr arıyorum.Yalnız akropol hastanesi var orada güzel.Balgatta.Belki oraya giderim bende.
Canım gözünaydın ya bugün ne güzel haberler duyduk maşallah topiğimize.Darısıda bize.Valla haklısın ya insan tek kendine değil herkese güzellik istiyo o içine düşünce :)
yok kız doğu tercihi yapmam şart onun doğu görevi nedeniyle eş durumundan doğuda bi şehir olmazsa gelemiyo yanıma aman atanimde doğu olsun razıyım ben
canım inş be.Allah güzel gönlünce versin..
günaydınnn
günaydın canım.Sen duyabildinmi atışları ?
günaydınnnn...ben dün gittim doktora ultrasonla bakıyo sürekli ve kalp atışını duyduk 148 atıyo dakikada:)) vajinal hiç bakılmadı bana...:))

Canım seninde gözün aydın.Çok şükür duymuşsun.Darısıda bizler inş...

benimki karından baktı hem gördük, hem duyduk.

herkese günaydın bende cuma günü doktora gidicem kalp atışlarını duymak için sabırsızlanıyorum hayırlısıyla duyarız inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…