2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

off yaa kanamadan sonra da bebişin kalbi atıyodu..ama iye kanamma oldu anlamadım.sabah muayenede ultrason aletini karnıma biraz çok bastırmıştı ondan olabilirmi bilmiyorum.sabah bi daa gitcem doktoruma

[
canım başka bi doktora gitsene hemen ,bu ciddi bişey bence bekleme ,başka bi özel hastaneye git hemen ,mutlaka nöbetçi kadın doktoru vardır ,sonuçta onlarda doktor değilmi,kendininkine yarın bildirirsin olanları ve uygulamaları bişey olmaz??

canım acile falan gitseydin keşke. progestan içiyorsun değil mi? Sakın kalkma, sürekli yat. bence okul için de uzun raporal. belki okulda ayakta durmaktan oluyordur.

canım gerçekten çok sevindim. aklımdaydın hep bugün. bak boşuna üzmüşsün kendini.olumsuz düşünme bundan sonra. hayırlısıyla sağ salim alacaksın kucağına...

iveeet dr gitme sırası bende persembe günü gidicem cok heyecanlıyım bı ben kaldım galıba keseyı bıle daha görmedim bakalım ne olucak persembe günü anneme gıdıcem doktorrdan ama cetten girip yazarım size

ya kızlar bu sabah 10 dan saat akşam 6lara kadar hastanededim çok bunaldım..akşam vakt, fatih hastanesinden daha düzgün bi hastane de bulamam ki..hala kan var hafif hafif..moralim bozuk.kanamadan sonra muayene olduğm doktor dedi ki eve yat burda da yatırabiliriz ama senin evde dinlenmenden farkı olmaz dedi.moralim bozuk.bunaldım bugün baya.artık sabah ola hayrola diyorum...

okula zaten bu hafta gitmemiştim raporluydum.yarın da bi 10 günlük rapor verirse bayrama kadar kapatıırım sonra nası açığı kapatırım bilmiyorum

okula zaten bu hafta gitmemiştim raporluydum.yarın da bi 10 günlük rapor verirse bayrama kadar kapatıırım sonra nası açığı kapatırım bilmiyorum

aynı şeyi düşünüyorum ben de. bu hafta raporluyum, eşim haftaya da gitme sakın diyor. çok geri kalacağım konularda. vicdanen rahatsızım. ama okulda bebeklere bir şey olursa da çok daha kötü hissedeceğim kendimi. gerçekten zor bir durum.

off yaa kanamadan sonra da bebişin kalbi atıyodu..ama iye kanamma oldu anlamadım.sabah muayenede ultrason aletini karnıma biraz çok bastırmıştı ondan olabilirmi bilmiyorum.sabah bi daa gitcem doktoruma

yok canım ne alakası var bende ilk gittgimde sinir olmusdum cocuk düşecek sandım cok basdırıyo dedim ama alakası yok

ya kızlar allah aşkına ya bırakın derslerı bebişler daha önemli allah yardımcınız olur sizin derleri hop diye yakalarsınız merak etmeyin okişmiiiiii

cok sevındım canım allah kucagına aldıgın günleride gösterir inşallah aman nazar degmesın

bastırmasından kaynaklanıcağını sanmıyorum ama tabıkı olabilir ama sen içini rahat tut ama canım tamammı

kızlar ben cıkıyorum eşim bilgisayarı istiyo artık rahat bırakmıyo kendınıze ve bebişinize iyi bakın yatmadan süt için öpüldünüz hepinizzzz

Son düzenleme:
sata göre 8 haftalık hamileyim ama 6 hafta görünüyo ve kalp atışı duymadık 2 doktora gittim gelişmemiş dediler 1 hafta şans verelim diyolar biricumartesi kürtaja bile çağırdı. aldırmak istemiyorum. kanamam yok ağrım yok bulantılarım var sadece 2 hafta önce keseyi yeni görmüştüm embryo yok demişti şimdi embryo var 6.4mm kadar beklemek çok zor...

cok sevındım canım allah kucagına aldıgın günleride gösterir inşallah aman nazar degmesın

canım gerçekten çok sevindim. aklımdaydın hep bugün. bak boşuna üzmüşsün kendini.olumsuz düşünme bundan sonra. hayırlısıyla sağ salim alacaksın kucağına...

canım şükürler olsun cok sevındım ay yerım ben onun kolunu bacağını yawrum benım yaaaaaa

kizlar sagolun cok iyisiniz rabbim sizlerinde melegini korusun ,saglikla hayirla sizlerin ve benim kucagima nasip etsin rabbim kuzucuklarimizi ins hepiniz duamdasiniz inanin hepinizi cok cok öpüyorum

canım benım 6 hafta görünüyorsa kesinlikle kürtaja falan gitme canım çünkü ablamın işyerınde arkadaşının bebeğini 9. Haftada kalp atışları duyuldu canım ne olur mantıklı ol ve korkup üzüntüye düşme sen eğer ümütli olursan rabbim bebeğini korur okışmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…