2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

sansee benim de 6+2 de ultrasondan bakınca görüldü, kalp atışını duyduk.Alttan bakacam dedi ama, baktırmadım ben..

içebilirsin minoseti dr kendi yazmış bana aldım ama dayanabilecek ağrılarda içmiyorum ama dayanamazsan içebilirsin sakıncası yokki yazmış

günaydın herkeseee...

evet doktorum bana da birtek minoseti yazdı.. ama ben de içmemeye çalışıyorum ama dayanamazsak da bi ilaç olması rahatlattı beni hiç içemiicez sanıyodum

günaydınnnn...ben dün gittim doktora ultrasonla bakıyo sürekli ve kalp atışını duyduk 148 atıyo dakikada:)) vajinal hiç bakılmadı bana...:))

günaydın herkese...

sezz benim bebeşin kalp atış hızı 127 dedi doktor benimki neden okadar yavaş acaba..kaç olması gerekli bilen varmı?

kızlar aklıma birşey takıldı.. izlediğimiz acıklı dizilerden bebişlerimiz etkileniyor mudur? mesela ben dün minik osmanı izledim accık da ağladım sonra vicdan azabı duydum.. anlık da olsa moralimiz bozuluyo sonuçta izlemesem mi bi daha ne

kızlar ben hamile oldugumu anladıgım itibaren bir not defteri tutmaya başladım..gerçi bunu yapanlar vardır belki konuşulmuştur bilmiyorum..hergün olmasa bile zaman zaman yaşadıklarımı hissettiklerimi onun kalp atışını duydugumdaki duygularımı herşeyi o deftere yazıyorum..ve büyüdügünde ona vermek istiyorum..bence güzel bi anı..sizede tavsiye ederim..

günaydın arkadaşlar
diş köklerim çok ağrıyor, minoset plus içsem birşey olur mu acaba?
hayırr içemezsın yanı minoset içersin ama minoset plus içemezsın ikisinin arasındakı farka dikkat et

günaydın herkese...

sezz benim bebeşin kalp atış hızı 127 dedi doktor benimki neden okadar yavaş acaba..kaç olması gerekli bilen varmı?

allaa allaa ya neden bu kadar evhamlısınız cok onun fazla benım kı eksık doktor kötu bişe dedımı demedi o zaman ne sorunu olabılır lütfen arkadaslar böyle şeylere takılmayın

ben de tutuyoruum ama daha bir kez yazdım ilk öğrendiğimde.. bir de kalp atışını duyduğumda yazıcam inşallah bence de güzel bir fikir, harika bir hatıra..

evhamlı falan degilim de..normali ne onu merak etttim..120-160arası normalmiş sorun yok yani..

Günaydın hemşom, valla bende izliom onu.İnş etkilemez bebeği.Allah o Ali yi varya taş etsin inş !!
bencede güzel fikir, bende duyarsam pıtırtıları o zaman yazarım inş.

ben de yazıyorum ilk öğrendiğim günden beri. bence de ilerde hoş bir sürpriz olur...

kızlar, özelde muayene olan arkadaşlar, ne kadara muayene oluyosunuz?
Kan ve idrar testi vs. içinde ayrı bi ücret ödüyomusunuz ?

bende albüm yapmayı düşünüyorum ilk aldığım ultrason görüntüsünden başlayarak o miniminnacık ilk resmi albümün başlangıç resmi olacak sonra devam edecek öyle....ama önce gidip albüm almam lazım.

ben onu da yapıyoruum ilk fotomuz hazır albümümüz de hızlı mıyım nee:26:

günaydın kızlar herkes iyidir umarım

canım bu dr a göre dğişir burada uzman 160 tl prof özelde 250 üniversitede 180 tl sen kesene uyanı seçersin artık
ayrıca testler bu fiyatlara dahil değil

ben 100 liraya muayene oluyorum çok araştırdım aslında ssklı biyer olsun diye ama bu benim eski doktorum çok güveniyorum çok da seviyorum bırakamicam galiba.. doğumu da medical park b.evlerde istiyodum doktorum orayla anlaşmalıymış normal doğum 1680miş.. biraz tuzlu olcak Rabbim kesemize bereket versin inşallah..

testleri de kalp atışını duymaya gittiğimde isticekmiş benden bakalım ücretlerini o zaman yazarım..

günaydın kızlar herkes iyidir umarım

canım bu dr a göre dğişir burada uzman 160 tl prof özelde 250 üniversitede 180 tl sen kesene uyanı seçersin artık
ayrıca testler bu fiyatlara dahil değil

günaydııınn..

oooo bu fiyatlar da nesiiii ben uyguna muayene oluyomuşum yau

ben onu da yapıyoruum ilk fotomuz hazır albümümüz de hızlı mıyım nee:26:

vay be gerçekten hızlısın aslında diyorum acaba cinsiyetini öğrendikten sonramı alsam albümü kız olursa pembe erkek olursa mavi alırım diye düşünüyorum sen nasıl yaptın resmini eklede bakalım kız albümüne fikir olur bizede.

kızlar bu fiyatlar ne yahuuu ben özel hastanaye gidiyorum doktorumdan çok memnunum hamile kalmazdan öncede ona gidiyordum muayene ücreti 18 tl.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…