2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

selam kizlar allahima sükürler olsun iyi haberlerle geldim bebegim iyi teyzeleri kabi atiyordu kolu, bacagi bile olusmus cok duygulandim anlatamam size ....
batmalari söyledim magnezyum eksikligindenmis hergün bitane almam gerekyiormus ...birde ben catlatma ignesiyle hamile kaldigim icin gününe göre 6 gün eksik cikiyor yani gec döllenmeymis suan 9 +3 degilde 8+2 ymis bunada sükür yani dogumun allah izin verirse 10 yada 12 haziran olabilirmis .. iste böyle kizlar yersiz korkularim bosa cikti ins bundan sonra hic birimiz kötü haberle gelmeyiz allahin izniyle hepinizi cok öpüyorum

iyi olmanıza çok sevindim

ben de yarın gidicem doktora inşallah.daha kalp atışlarını göremedik, bi aksilik çıkmazsa bebişi görürüz inşallah.
ankaralı anne adayları hangi hastane ve doktora gidiyor?ben şimdilik gittiğim doktordan pek emin değilim.içime de sinmedi açıkçası.kendi doktorum ayrılmış hastaneden.
siteden birkaç tavsiye üzerine randevu alıcaktım ama ne mümkün, telefonları bile sürekli meşgul.içime sinen bir doktor bulamadım yani daha :KK43:

selam kızlar ben de bugün gittim doktara herşey yolunda gidiyormuş kalp atışlarını da duyduk resmini görseniz iki haftada kocaman olmuş.boyunu bile ölçtü doktorum.bugün daha farklı duygular hissettim çok güzeldi.

selam kızlar ben de bugün gittim doktara herşey yolunda gidiyormuş kalp atışlarını da duyduk resmini görseniz iki haftada kocaman olmuş.boyunu bile ölçtü doktorum.bugün daha farklı duygular hissettim çok güzeldi.

ay canım benım çok sevındım bu gün hep güzel haberler alıyoruz yaaa bende ebeşimi görmek istyorum ama yaaaaaaaa perşembeye bişey kalmadı amaolsun

canım benım 6 hafta görünüyorsa kesinlikle kürtaja falan gitme canım çünkü ablamın işyerınde arkadaşının bebeğini 9. Haftada kalp atışları duyuldu canım ne olur mantıklı ol ve korkup üzüntüye düşme sen eğer ümütli olursan rabbim bebeğini korur okışmi

canım sağol böyle örnekler duyunca daha bi rahatlıyo insanın içi kabullenmek istemiyorum zaten rabbim tüm melekleri annelerine sağlıklarıyla bağışlasın...

ben de yarın gidicem doktora inşallah.daha kalp atışlarını göremedik, bi aksilik çıkmazsa bebişi görürüz inşallah.
Ankaralı anne adayları hangi hastane ve doktora gidiyor?ben şimdilik gittiğim doktordan pek emin değilim.içime de sinmedi açıkçası.kendi doktorum ayrılmış hastaneden.
Siteden birkaç tavsiye üzerine randevu alıcaktım ama ne mümkün, telefonları bile sürekli meşgul.içime sinen bir doktor bulamadım yani daha :KK43:

hadi bakalım canım ya inş hayırlısı olsun hayırlı haberlerle gel bizeee

ankaralı anne adayları hangi hastane ve doktora gidiyor?ben şimdilik gittiğim doktordan pek emin değilim.içime de sinmedi açıkçası.kendi doktorum ayrılmış hastaneden.
siteden birkaç tavsiye üzerine randevu alıcaktım ama ne mümkün, telefonları bile sürekli meşgul.içime sinen bir doktor bulamadım yani daha :KK43:

ben tüp bebek druma gidiyorum şimdilik ama gebeliğim biraz büyüyünce üniversitede prof a gitmeyi planlıyorum

canım benım 6 hafta görünüyorsa kesinlikle kürtaja falan gitme canım çünkü ablamın işyerınde arkadaşının bebeğini 9. Haftada kalp atışları duyuldu canım ne olur mantıklı ol ve korkup üzüntüye düşme sen eğer ümütli olursan rabbim bebeğini korur okışmi

bence de canım biraz daha bekle .acele etme daha ileriki haftalarda bebeği görenler var.

inşallah görürüm artık.cetvelimde büyük görünüyor ama zannedersem 3 gün daha küçük.
doktor meselesini de halletmem lazım.yarın ola hayır ola.

selam kizlar allahima sükürler olsun iyi haberlerle geldim bebegim iyi teyzeleri kabi atiyordu kolu, bacagi bile olusmus cok duygulandim anlatamam size ....
batmalari söyledim magnezyum eksikligindenmis hergün bitane almam gerekyiormus ...birde ben catlatma ignesiyle hamile kaldigim icin gününe göre 6 gün eksik cikiyor yani gec döllenmeymis suan 9 +3 degilde 8+2 ymis bunada sükür yani dogumun allah izin verirse 10 yada 12 haziran olabilirmis .. iste böyle kizlar yersiz korkularim bosa cikti ins bundan sonra hic birimiz kötü haberle gelmeyiz allahin izniyle hepinizi cok öpüyorum
ayyyyyy maşallah maşallah çok sevindim inanki darısı candan ve diğer arkadaşların başına bak boşuna üzmüşsün kendini canım bebeğin sağlıklıymış Allah devamını getirir inşallah en küçük bişeyde üzülüp strese girme olurmu senin ruh halinde etkiliyor bebeği inşallah hep böyle güzel haberlerle geliriz :nazar:

sata göre 8 haftalık hamileyim ama 6 hafta görünüyo ve kalp atışı duymadık 2 doktora gittim gelişmemiş dediler 1 hafta şans verelim diyolar biricumartesi kürtaja bile çağırdı. aldırmak istemiyorum. kanamam yok ağrım yok bulantılarım var sadece 2 hafta önce keseyi yeni görmüştüm embryo yok demişti şimdi embryo var 6.4mm kadar beklemek çok zor...
canım sakın bakma doktorların lafına aldırmaya kalkma sat çok bişeyi ifade etmiyo önemli olan bebeğin döllenme tarihi doğum tarihinide gelişim durumunuda belirleyen o, şimdiki doktorlar 8. haftada kalp atışını görmesinler hemen kürtaj diyolar hem 6. 4 mm lik embriyo 6. haftada kalmış olamaz canım 6 haftalık embriyonun boyu en fazla 3 4 mm dir seninki 7 haftalık embriyo boyunda 1 haftalık oynama da normal benimkide 3 gün geride burda bi çok arkadaşında sattan farklı gidiyo hem kanaman da yok bebek canlı olmasa vücud onu atmak için kanama başlatıyo yada bel ve kasık ağrın olurdu, 10 gün daha bekle canım :KK16:
inşallah görürüm artık.cetvelimde büyük görünüyor ama zannedersem 3 gün daha küçük.
doktor meselesini de halletmem lazım.yarın ola hayır ola.

aynen benimde bebik 3 gün küçükmüş :KK16:

kimse kalmamış yakamoz nerdesinnn
ay bende bi bakim diye girdim herkesler gitmiş uykucu hamişler nolcak :KK9: ay kpss netlerim iyiymiş sevindim yaw atanma ihtimalim var en azından diğer sınavdan daha iyi netlerim çok şükür :nazar::nazar: taban puanlar belli olunca anlaşılır atanıp atanmıycagım sen napıyosun comely? geç oldu duş alıp yatcam bende yarın işe gitmem lazım :KK43: evde yan gel yat güzeldi ya :KK9:

X