2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

işde olmak cok ama evde oluncada zaman hiç gecmıyo uff midemde iyi deildi bugün canımda cok sıkılıyo uff

kızlarrr, sabah kontroüm vardı..önce herşey iyiydi..bebişşim 15 mm olmuş haftsıyla uyumluymuş..ama eve gelince kıpkırmızı kanamam oldu tekrar gittik hastaneye ama pek bişe yapamadık doktorlar toplntıya gitmiş yoktular.eve geldim yatıyorum.sabah bi daa gitcem doktoruma

kızlarrr, sabah kontroüm vardı..önce herşey iyiydi..bebişşim 15 mm olmuş haftsıyla uyumluymuş..ama eve gelince kıpkırmızı kanamam oldu tekrar gittik hastaneye ama pek bişe yapamadık doktorlar toplntıya gitmiş yoktular.eve geldim yatıyorum.sabah bi daa gitcem doktoruma

canım inşallah bişey yokdur baska bi doktora gitseydın keske progestan içiyomusun

selam kizlar allahima sükürler olsun iyi haberlerle geldim bebegim iyi teyzeleri kabi atiyordu kolu, bacagi bile olusmus cok duygulandim anlatamam size ....
batmalari söyledim magnezyum eksikligindenmis hergün bitane almam gerekyiormus ...birde ben catlatma ignesiyle hamile kaldigim icin gününe göre 6 gün eksik cikiyor yani gec döllenmeymis suan 9 +3 degilde 8+2 ymis bunada sükür yani dogumun allah izin verirse 10 yada 12 haziran olabilirmis .. iste böyle kizlar yersiz korkularim bosa cikti ins bundan sonra hic birimiz kötü haberle gelmeyiz allahin izniyle hepinizi cok öpüyorum

canım inşallah bişey yokdur baska bi doktora gitseydın keske progestan içiyomusun

canım ordaki bi doktora muayene oldum ama o net bişi sölemedi.yatman lazım dedi progestan testiistedi sonucunu doktoruna göster gerekirse ilaç versin dedi.progesteron sonucu 15 çıktı.kendi doktoruma gösteremedim yoktu asistana gösterdi iyi dedi.progestan kulllanmıyorum:KK43:

nasıl yanı yaaaaaaaaaaaa kontrol olmadınmı canım ya cok tehlikeli bol bol su iç ayaklarının altına yastık koy bırde eskilerin yaptıgı bişey KIZIMDA BENIMDE KANAMAM OLDU karnının altına doğru kuşak atkı ne varsa sar canım kayınvalidem yaptırmıştı bana

selam kizlar allahima sükürler olsun iyi haberlerle geldim bebegim iyi teyzeleri kabi atiyordu kolu, bacagi bile olusmus cok duygulandim anlatamam size ....
batmalari söyledim magnezyum eksikligindenmis hergün bitane almam gerekyiormus ...birde ben catlatma ignesiyle hamile kaldigim icin gününe göre 6 gün eksik cikiyor yani gec döllenmeymis suan 9 +3 degilde 8+2 ymis bunada sükür yani dogumun allah izin verirse 10 yada 12 haziran olabilirmis .. iste böyle kizlar yersiz korkularim bosa cikti ins bundan sonra hic birimiz kötü haberle gelmeyiz allahin izniyle hepinizi cok öpüyorum

ayyyy canım çok sevindim yaaaa.bende haber bekliyodum sendennn:)) hadi geçmiş olsun sağlıla kucağına alırsın inşallaaaahh:))):KK71:

yaaa bu arada benimde kasıklarımda minik minik kramplar var hani adetken oluyoya öyle işte kızlar eve geldim uzandım hemen ,inşallah önemli bişey değildir dimiii,????????

amann bugünlerde gelmesede olur cokda umrumda deil gelmesi :KK19:

ya ben artık bu unutkanlığı abarttım ya kapıda anahtarı bırakıp içeri giriyorum sonra kapıyı açmak için çantamı yere koyuyorum apartmanda unutuyorum telimi koyduğum yerde unutuyorum ay cok fena ya geçen eşim idmandaydı 22,00 de cıktım tabı eve varmam onbuçuk eve tek girdim eşim 11 buçukta geldi kapıyı benım anahtarımla açtı ben kapıda bırakmısım 1 değil 2 değil 5 geçti bunlar yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:KK39:

canım şükürler olsun cok sevındım ay yerım ben onun kolunu bacağını yawrum benım yaaaaaa

X