2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

aferin size fazla ilerlememişsiniz benim kaldığım sayfadan 3 sayfa ilerlemiş zaten orda da hikayelerinizi anlatmışsınız zevkle okudum 3 sayfayı canlar rabbim tamamına erdirsin sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inş.

CANIM SENINKIDE ÇOK GÜZEL OLMUS EŞİNİN YÜZÜNÜ YIKAMAK için giripte onu görmesi zaten buyuk şok olmuştur ayyyy süper bu arada canım kabus çıkarttı benı işten ama sebep ing. bilmiyor olmam :KK43: tamda işe ihtiyacım varken ama dar space giricem inş. bakalım

canım bence o kadın seni çekemiyodu istemiyodu bu da bahanesi olmuş ing.bilmemen işe alırken bilmiyomuydu zaten.neyse hakkında hayırlısı olsun inş.daha iyi bi iş bulursun bakarsın bebişin kısmetiyle gelir inş.

Canım ya :KK43: Ne zor günlerdi kimbilir sizin için :KK43: Çok şükür rabbim nasip etmiş, inş herşeyde sorunsuz gitsin.
Kuzenimle yaşamıştık bizde tam 8 yıl beklediler.Allah sabır ve bol şans versin bu durumdaki herkese :KK43:
Gerçekten mucize ve vakit saat.Gerçekten doğruymuş bunlar.Devamıda mutluluk olsun inş be arkadaşım.
Peki kaç yıl beklediniz tam olarak ?

5 senelik evliyiz işte.1-1,5 senesi hadi yapmadık desek gerisini hep isteyerek geçirdik.Benden sonra evlenenler 2.yi bile doğurdu..Bi arkadaşım var, o da 6 senelik evli, o da yapmıyordu ama maddiyattan dolayı onunki..O şimdi 7 aylık hamile..Bi de üstüne ben hamiş olunca, sarılıp ağlayışımız vardı, görmeye değerdi..Yürek dayanmazdı inan..Eşlerimiz bile ağlıcaktı nerdeyse bzimle birlikte.

Arkadaslar ben lekelenmem icin doktora gittim 10 gun rapor verdi ve yatacaksin baska senin yapabilecegin birsey yok dedi.
progestan kullaniyorum 4 haftaliktan beri.

Arkadaslar ben lekelenmem icin doktora gittim 10 gun rapor verdi ve yatacaksin baska senin yapabilecegin birsey yok dedi.

Canım geçmiş olsun..Yat dinlen, inşallah sorunsuz geçirirsin.Lekelenmesi olan arkadaşlar çok var, sen kendine dikkat et,bişey olmaz Allahın izniyle.

aferin size fazla ilerlememişsiniz benim kaldığım sayfadan 3 sayfa ilerlemiş zaten orda da hikayelerinizi anlatmışsınız zevkle okudum 3 sayfayı canlar rabbim tamamına erdirsin sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inş.
:)) amin inş ...
5 senelik evliyiz işte.1-1,5 senesi hadi yapmadık desek gerisini hep isteyerek geçirdik.Benden sonra evlenenler 2.yi bile doğurdu..Bi arkadaşım var, o da 6 senelik evli, o da yapmıyordu ama maddiyattan dolayı onunki..O şimdi 7 aylık hamile..Bi de üstüne ben hamiş olunca, sarılıp ağlayışımız vardı, görmeye değerdi..Yürek dayanmazdı inan..Eşlerimiz bile ağlıcaktı nerdeyse bzimle birlikte.

Canım benim yaa :KK43:( Ben ağlayacam burdan, daha görmeden :KK43:( Çok şükür Allah ikinizede nasip etmiş, inş devamıda mutluluk olsun ya. Sizlerinki çok daha farklıdır eminim.,Yıllarca ne zorluklar yaşadınız kimbilir, bizler çilesini çekmedik ki sizin kadar.O yüzden Allah kat be katsağlık versin yavrularınıza.Şimdi ne kadar farklı bi dünya değil mi? Bebekli hayat bambaşkadır eminim.Ben en baştan beri sadece şunu diyorum, biz istemiyoduk bebek.Ayrı olduğumuz için.Ki biz istemezkenkalbini duyamadık diye ne kadar mahvolduk, kimbilir bekleyip hamile kalıpta bebeğini kaybedenler neler yaşıyodur diye.Allah herkesin gönlüne göre versin.Zor işler maalesef :KK43: Olmayanada sabır ve bol şans versin.

alla alla doktor nie bişe demedi bende yaptırıyım kayıt

Canım 11-14 testine kadar (ikili test yani) aşı yok, belki ondan bişey dememiştir.Benim doktorum da sağlık ocağına haber ver dedi.Belki ikili teste gittiğinde söyleyecektir doktorun.ama sen gene de kaydını yaptır..Her ay kilonu falan ölçüyorlar sağlık ocağında.Aşıların da orda yapılıyor.

Canım 11-14 testine kadar (ikili test yani) aşı yok, belki ondan bişey dememiştir.Benim doktorum da sağlık ocağına haber ver dedi.Belki ikili teste gittiğinde söyleyecektir doktorun.ama sen gene de kaydını yaptır..Her ay kilonu falan ölçüyorlar sağlık ocağında.Aşıların da orda yapılıyor.

bana bi form gibi bi şey doldurttular gittiğim hastaneden onun dışında ayrıca gidip kayıt yaptır demediler

bana bi form gibi bi şey doldurttular gittiğim hastaneden onun dışında ayrıca gidip kayıt yaptır demediler

demiyorlar zaten canım yani banada demediler ama aşılarınız sağ. ocagında olacak aile hekimliğine geçen yerlerde ise aile hekimlerinin personeli olur yanında o yapacak ordada bi kart dolduracak size falan

cANIM GEÇMİŞ OLSUN, DİKKAT ET KENDİNE...
amin canım yaşamayan bilemez ben çok uzun zaman uğraştım tam buldum derken ilk bebeğimi kaybettim çok zor zamanlardı çoooookk

allahım kimseye yaşatmasın
amin canım, Allah kimselere yaşatmasın :KK43: İnş bu meleğin umut olur size tutunurda :)
geçmiş olsun iyi düşün ve hep gülümse (dr umun tavsiyesi iyi hissetmeyi sağlarmış)
bundan 1 fincan bende alayım o zaman :)) İhtiyacım var çünkü :)

ay kızlar bugün çok yoğunum girip bakıyorum bişi yazamıyorum :KK36: bu sağlık ocağı kayıt yaptırma meselesini bende bilmiyordum sormak lazım sağlık ocağına.

bişey merak ediyorum, karın bölgenizde şişkinlikleriniz var mı?
Bende hiç göbek olmadı bugüne dek, son birkaç aydır hastalanmama yakın göbeğin şişerdi.
Hamile olduğumu öğrendimden beri hep şişkin sadece 1 hafta şişkinlik inmişti, dümdüz olmuştu.
Ve karın bölgemi ben şuanda bile çok gergin hissediyorum.Özellikle alt karnımı.Sizde de var mı ?

X