2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar bende biey sorucam size sabah kadım dıgumcuya muayene oldum işte üstten baktı kalbi atıyor gayet ii falan dedi orki ultrason böle siyah beyaz pek bişey olmayan cinsten drun kendiside diyo bu cihaz ne böle falan diye ama ii dedi sonuta neyse sağlıkçıyım ya hastanedeki diğer ultrason cihazında bakalımö dedik arkadaşlarla neyse ben gittim ordaki radyolog bakıyordu işte bebeği göremedi kalbi atıyor dedi ama bebeği göremedim dedi alttan bakmak istedi bende müsait olmadıgımı söledim ya alttan ben nasıl baktırayım ki bi tuhaf oldum gözyaşlarımı tutamadım dedim bişey olsa dr sölerdi dimi

kızlar bende biey sorucam size sabah kadım dıgumcuya muayene oldum işte üstten baktı kalbi atıyor gayet ii falan dedi orki ultrason böle siyah beyaz pek bişey olmayan cinsten drun kendiside diyo bu cihaz ne böle falan diye ama ii dedi sonuta neyse sağlıkçıyım ya hastanedeki diğer ultrason cihazında bakalımö dedik arkadaşlarla neyse ben gittim ordaki radyolog bakıyordu işte bebeği göremedi kalbi atıyor dedi ama bebeği göremedim dedi alttan bakmak istedi bende müsait olmadıgımı söledim ya alttan ben nasıl baktırayım ki bi tuhaf oldum gözyaşlarımı tutamadım dedim bişey olsa dr sölerdi dimi

doktorun söylediklerine güven bence bir sorun olsa söylerdi

günaydınnn...

candaS inşallah sen de duyacaksın, kötü düşünme. patavatsız insanları da takma. nedense bazı insanlar çok seviyor moral bozmayı, nasıl bir zevk alıyorlarsa... sinir oluyorum öylelerine. sen işlerine yoğunlaş çok düşünmemeye çalış bence. bak yakamozun kese bile görünmemişti. şimdi nasıl mutlu :) senin de öyle olacak bence.

birşey olsaydı söylerdi tabii canım saklanacak, ertelencek şey değil sonuçta.. hem olmayan birşeyin kalbi atmaz herhalde orda biyerdedir görememişlerdir bence hiiç boşuna kafana takma

doktorun söylediklerine güven bence bir sorun olsa söylerdi

dimi bende öle diyorum zaten bişeyde varsa yapabilecek bişeyim yok Allah sağlıklı sıhhatli kucagımıza almayı nasip etsin nasıl olursada kabulumuz nasılsa bende öle düşündüm kendimi rahatlattım

günaydınnn...

candaS inşallah sen de duyacaksın, kötü düşünme. patavatsız insanları da takma. nedense bazı insanlar çok seviyor moral bozmayı, nasıl bir zevk alıyorlarsa... sinir oluyorum öylelerine. sen işlerine yoğunlaş çok düşünmemeye çalış bence. bak yakamozun kese bile görünmemişti. şimdi nasıl mutlu :) senin de öyle olacak bence.

canım senin ikiz mi:emir_bebek:

dimi bende öle diyorum zaten bişeyde varsa yapabilecek bişeyim yok Allah sağlıklı sıhhatli kucagımıza almayı nasip etsin nasıl olursada kabulumuz nasılsa bende öle düşündüm kendimi rahatlattım

radyalog baktı diyosun için rahat olsun tabi kadın doğumcu değilki her gördüğünü
doğru yorumlasın

günaydın güzeller geçmişi okudum accuk geldim.candas sen böyle patavatsız insanların lafıyla kendini üzme canım o tür insanlar her daim hayatımızda var keşke olmasalar ama varlar kalee bile alma boşver Allahın dediği olur sen içini ferah tut Allaha güven gerisini boşver Rabbim sevindirsin seni hem kalp atışlarını duymuşsun hiç sıkma kendini.

evet ikiz :)) sen de çok takma bence. olmayan bebeğin kalp atışları nasıl olsun? doktor görememiştir.

ayyyy kız maşallah ne sevndim haa dr bna dediki orda bişey gördü bu dedi olmasa hatta ikiz bile diyebiliriz demişti:KK70::KK70: ama değil tabikide:KK9:

ayyyy kız maşallah ne sevndim haa dr bna dediki orda bişey gördü bu dedi olmasa hatta ikiz bile diyebiliriz demişti:KK70::KK70: ama değil tabikide:KK9:

sağol canım. ben ilk acile gittiğimde öğrendim. karın ağrısı için gitmiştim. doktor baktı iki kese var dedi önce, sonra hatta üç dedi. kalbime iniyordu. sonra ikide karar kıldı :KK9:

Canım hadi gözünaydın, çok sevindim valla :) Darısı bana inş.Bizimde kurumun içinde hastane var, senden gaza geldim gitsem mi acaba dedim ? Ama gitmicem, korkuyorum zaten burdaki dr lar dandik.Cuma günü gidebilirim ama az daha bekliyim.Of allahım ya banada duyur bu sesi.
Dün birine sinir oldum.Benle kendini kıyaslıyor.Tamam fikir vermesi güzel ama karnımda bebek ihtimali bile yokmuş gibi konuştu.Kendinin çocuğu olmadı çok isterdim olmasını tabiki.Ama bundan 3 yıl önce 40 lı yaşlarda hamile kaldı.5 haftalıkken kalp atışını duymuş 8. haftada bebek ölmüş.Benimkinden çok farklı olayı ama cidden moralimi bozdu.Olabilir belki bebeğin kalbi atmayacak ama böylede insanı üzmek gerekmez.Mateme girdi biranda tüm ümitlerinmide kırdı.Ama herşey Allahtan ne diyeyim olacaksa olacak.

ıyyyy böle densizlere kulak astığımızdan hamileleiğimizin mutluluğunu bile yaşayamıyoruz yaaa,belirtiler yaşananlar kişiden kişiye değişiklikler gösterir öyle olmasaydı aynı gün hamile kalanların hepsi robot gibi aynı tepkiyi verirlerdi ,insanızyaa olab,ilir herşey ,sabah sabah bende sinirlendim şimdi ,üzülme sen canım herzaman çıkabilir böyle insanlar karşına ,sen kendine ve içinde tutunmaya çalışan bebişine güven kimselerei dinleme doktorundan başka.

Herkeslere günaydın arkadaşlar nasılsınız ?

günaydın ...yaaa ben bu kafamdaki sivilcelerle uğraşıyorum ,bitlenmiş gibi kaşınıyolar yaaa..hemen banyo yapcam:KK43:

canım bencede doktoruna güven bebek yoksa kalp atışını nasıl görcek makinedendir o ...hadi hayırlı uğurlu sağlıklı olsun inşallah bende haftaya çarşamba gitcem görmeyee:)) inşallah görürüm

ya kızlar muhtemelen ben 6 küsür haftalığım ama midem bulanmıyo bunun bebeğimin kalbiyle vs. alakası yoktur dimiii??:KK14:

günaydın ...yaaa ben bu kafamdaki sivilcelerle uğraşıyorum ,bitlenmiş gibi kaşınıyolar yaaa..hemen banyo yapcam:KK43:

canım bencede doktoruna güven bebek yoksa kalp atışını nasıl görcek makinedendir o ...hadi hayırlı uğurlu sağlıklı olsun inşallah bende haftaya çarşamba gitcem görmeyee:)) inşallah görürüm

ya kızlar muhtemelen ben 6 küsür haftalığım ama midem bulanmıyo bunun bebeğimin kalbiyle vs. alakası yoktur dimiii??:KK14:

Yoktur, ben bugün Allahın izniyle 8 küsürum ama mide bulantım yok.Sadece 1 kez çıkardım.bi iki kez de bulanır gibi oldu o kadar.Başka da bişey yok.Bende de iştahsızlık var ama, hiçbişey yiyemiyorum.

günaydın ...yakamoz gözünaydın çok sevindim ....candas inşallah sende duyucaksın bebeğinin
pıtpıtlarını canım densizlerin lafına takılma
cANIM SAOL İNŞ DUYABİLRİM
ayyy böyle insanlara fitil oluyorum yaa topunu hayatımızda çıkartmamız lazım aslında.. biraz haset, biraz çekememezlik.. bu davranışın başka açıklaması olamaz. Sanırım akılları sıra böyle ümit kırarak, olumsuz konuşarak kendi egolarını tatmin ediyolar... anlayamıyorum faydasız insanlar.. insan iki çift hayır dua eder...

sabah sabah da iyi döktürdüm :KK9: herkesleree günaydııınnnn:KK70:
evet bende ona kızıyorum zaten sende olmayan herkeste aynımı olacak ya.Kendi daha önceden bi kaç düşük yaşamış ve tüp bebek tedaviside görmüş, olabilir çok normal ama benim daha ilkim bu.Üstelik süpriz bi bebek.İnş dediği gibi olmaz.

kalbi atmış ya önemli olan bu canım...
günaydınnn...

Canım saol inş ya, yakamozda kese vardı sanki ya? İnş bende güzel bi haber verebilrim burda.Evet arkadaş 47 yaşında ama benle aşık ataya bayılıyor her konuda üstelik.
günaydın güzeller geçmişi okudum accuk geldim.candas sen böyle patavatsız insanların lafıyla kendini üzme canım o tür insanlar her daim hayatımızda var keşke olmasalar ama varlar kalee bile alma boşver Allahın dediği olur sen içini ferah tut Allaha güven gerisini boşver Rabbim sevindirsin seni hem kalp atışlarını duymuşsun hiç sıkma kendini.
Canım inş yaa, Herşey Allahtan dediğin gibi.Ama benim yanımda eşimde yok, bu bebek bizi kavuşturcak diye sevinmiştik, bebek varsa bile 1 haftada çektiklerim beni mahvetti resmen.Ne diyeyim Allah görüyor halimizi, hakkımda hayırlsı inş...Herşey bebek değil tamam ama insan yinede üzülüyo işte.
Yoktur, ben bugün Allahın izniyle 8 küsürum ama mide bulantım yok.Sadece 1 kez çıkardım.bi iki kez de bulanır gibi oldu o kadar.Başka da bişey yok.Bende de iştahsızlık var ama, hiçbişey yiyemiyorum.

Canım sen 8+3 değilmisin.Sende mi 3 gün geriden geliyosun ? İnş benimkide geridendir diyebiliyorum sadece :KK43:
Bende de hiç bulantı yok bence tabi ama annem var diyo.Bulantıymış bendekide.AMa yoğun değil.Bende 3 kez çıkarmıştım ama çok ağır griptim ona yoruyorum :) Arkadaşa bakılırsa bende bebek yok ya hani :)

merhaba kızlar,
lekelenmesi devam eden var mı aranızda? ben bugün saat 5 gibi uyandım wcde biraz daha fazla kahverengi leke geldi çok korktum heralde kaybediyorum bebeği dedim, eşim sağolsun rahatlattı moral verdi biraz, öyle uyudum. sabah baktım bişey gelmemiş, doktoruma ulaşamadım sabah. 11 gibi gelecekmiş. korkuyorum ve moralim bozuluyor. nolur bana moral verin bişey yoktur değil mi :KK43: :KK43:

kızlar kafasında veya vücudunda sivilcesi fazlasıyla artan varmııı??? kızımmı olcak acabakiii??

X