2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

CEZA canım sağol 5+4 üm canım inş. görürüm bitanem perşembe günü

YAKAMOZ ben dahada kötü oldum ölüyodum az kaldı şimdi toparlandım daha istifra ede ede bı hal oldum

TAMDA MODA GİRMİŞTİM ECÜK KENDİMİ İİ HİSSETTİM gri simli makyaj yaptım 3 kat maskara sürdüm ayliner çektim gök kalemi yeşil sürdüm gözlerim elada :KK1: dedim kocişle aksam 10 da çıkıyorumya çay içmeye üsküdara gideriz işte hazin sonnnnnn :KK9: bi istifra ettim bi istifra ettim bitim rimel aylarnır falan kalmadı valla suratım simsiyahhhhhhhhhh :KK53: ayyyyyyyyy şimdi iiyim ama allahtan toparlandım iş başına tekrar makyajımı tazeledim yaaa 1 haftadır makyaj yapmıyodum çok heveslendimdi ne yapim hemen makyajı tazeledim oturdum pc başına :KK60:

YAKAMOZ ben dahada kötü oldum ölüyodum az kaldı şimdi toparlandım daha istifra ede ede bı hal oldum

TAMDA MODA GİRMİŞTİM ECÜK KENDİMİ İİ HİSSETTİM gri simli makyaj yaptım 3 kat maskara sürdüm ayliner çektim gök kalemi yeşil sürdüm gözlerim elada :KK1: dedim kocişle aksam 10 da çıkıyorumya çay içmeye üsküdara gideriz işte hazin sonnnnnn :KK9: bi istifra ettim bi istifra ettim bitim rimel aylarnır falan kalmadı valla suratım simsiyahhhhhhhhhh :KK53: ayyyyyyyyy şimdi iiyim ama allahtan toparlandım iş başına tekrar makyajımı tazeledim yaaa 1 haftadır makyaj yapmıyodum çok heveslendimdi ne yapim hemen makyajı tazeledim oturdum pc başına :KK60:

gecmiş olsun:KK9:

yawrum benim yaaa:)) geçmiş olsunn:KK19: hava soğuk zaten boşver evde için :nazar:

günaydın kızlar
çok erkenciyim bu sabah
herkeslerdede bulantılar başlamış bende hiç yok inşallah olmazda
hala iştahımda yok
hepinizin Allah yardımcısı olsun canlar:KK16::KK16:

Kızlaaaaaaaaaar güzel haberlerim var :KK64: sizinle konuştuktan sonra bulantım arttı diye doktora zarar vermiycek bi bulantı ilacı yazdırmaya gittim bebişede baktı doktor hem bebek var hem kalp atışını gördük :KK66: :KK62: Allahım çok şükür gördüm sonunda kalp atışlarını daha çok küçük ama :KK66: fasulye kadar bişy :) ortada yanıp sönen bişy vardı onu gösterdi bak kalp atışı var diye :KK62: Allahım çok şükür kcagıma almayıda nasip et nolur :nazar: sadece 6 artı 4 üz bugün 6 artı 1 görünüyo dedi 3 gün de yumurtlamadan kaynaklanıyodur normal dedi ayyyy çok mutluyum Allahım herkese nasip etsin inşallah sevincimden napacagımı şaşırdım :KK70: ne güzel atıyodu kalbi ya :KK9: :KK9:
Canım hadi gözünaydın, çok sevindim valla :) Darısı bana inş.Bizimde kurumun içinde hastane var, senden gaza geldim gitsem mi acaba dedim ? Ama gitmicem, korkuyorum zaten burdaki dr lar dandik.Cuma günü gidebilirim ama az daha bekliyim.Of allahım ya banada duyur bu sesi.
Dün birine sinir oldum.Benle kendini kıyaslıyor.Tamam fikir vermesi güzel ama karnımda bebek ihtimali bile yokmuş gibi konuştu.Kendinin çocuğu olmadı çok isterdim olmasını tabiki.Ama bundan 3 yıl önce 40 lı yaşlarda hamile kaldı.5 haftalıkken kalp atışını duymuş 8. haftada bebek ölmüş.Benimkinden çok farklı olayı ama cidden moralimi bozdu.Olabilir belki bebeğin kalbi atmayacak ama böylede insanı üzmek gerekmez.Mateme girdi biranda tüm ümitlerinmide kırdı.Ama herşey Allahtan ne diyeyim olacaksa olacak.

merhaba günaydın arkadaşlar

Canım günaydın.Nasılsın ?

Seydacım canım dualarım yanında olsun inş.Rabbim hepimizin gönlünce versin.

Tık yok derken, bulantı mı yok canım.İnşallah hiç olmaz..
Kalp atışlarını diyorsan geç döllenme oluyormuş bazen öyle olunca geç duyuluyo.İnşallah sende duyarsın.

canım kalp atışını duyamadık 7+2 de.Dünde densizin biri canımı sıktı. :KK43:
İnş geç döllenmedir.Saçma sapan bi dua ettim, inş geç döllenmedirde ikizler burcu olmaz diye.
Heralde Allah bana bunu neden dediğimin cezasını verdi :KK43:
valla deli olcam ya :KK43:( Zaten tek umudum o geç döllenme.
Yoksa da bişey yapamam zaten.
Dün iyiydim, işe gelince sinirim bozuldu o kadının dediklerinden dolayı.
Valla ağlıcam ya, kendimi zor tutuyorum.Yığınla işim var onuda yapamıyorum :KK43:((

Bulantım yok diyodum ben ama dün anneme bişey sordum, o dediğin şey bulantıdır dedi.
Ama benim normalde de çok çabuk midem bulanırdı öyledir diyodum.Ama tabi biraz daha sık oluyo bu ara.
Daha çok parfüm deterjanlarda falan..
Belirtilerde var ama benim çok karnım ağrımıştı başa.Artık o yok denecek kadar az.
Eğer bu belirtiyse varlığını kaybettiğime dair, tek işaret budur benim için...

Son düzenleme:
günaydın ...yakamoz gözünaydın çok sevindim ....candas inşallah sende duyucaksın bebeğinin
pıtpıtlarını canım densizlerin lafına takılma

Dün birine sinir oldum.Benle kendini kıyaslıyor.Tamam fikir vermesi güzel ama karnımda bebek ihtimali bile yokmuş gibi konuştu.Kendinin çocuğu olmadı çok isterdim olmasını tabiki.Ama bundan 3 yıl önce 40 lı yaşlarda hamile kaldı.5 haftalıkken kalp atışını duymuş 8. haftada bebek ölmüş.Benimkinden çok farklı olayı ama cidden moralimi bozdu.Olabilir belki bebeğin kalbi atmayacak ama böylede insanı üzmek gerekmez.Mateme girdi biranda tüm ümitlerinmide kırdı.Ama herşey Allahtan ne diyeyim olacaksa olacak.

ayyy böyle insanlara fitil oluyorum yaa topunu hayatımızda çıkartmamız lazım aslında.. biraz haset, biraz çekememezlik.. bu davranışın başka açıklaması olamaz. Sanırım akılları sıra böyle ümit kırarak, olumsuz konuşarak kendi egolarını tatmin ediyolar... anlayamıyorum faydasız insanlar.. insan iki çift hayır dua eder...

sabah sabah da iyi döktürdüm :KK9: herkesleree günaydııınnnn:KK70:

X