2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

amin canım inşallah hepimizin devam eder mutluluğu kalp atışını görmeyen arkadaşlarda görür inşallah :) iyi yapmışsın canım anneni çağırmakla en azından sen dinlenirsin kalkmazsın annen yardımcı olur bi süre yemeği filan yapar hiç olmazsa keşke benimkide gelse
yakamoz çok sevindim hayırlı olsun kuzum

saol canımmm darısı sana inşallah

bebekpoyraz rahatsızmısSIN CANIM UMARIN İYİSİNDİR bulantıların geçmedimi dicem ama çok normal geçmemesi çünkü çoğumuz muzdaribiz bu konuda bendeeeeeeeeeeeee

bakalım inş. ben perşembe gidicem :26: inş görürümmm en son gittiğimde kese bile yoktu

benım hem kayınvalıdem hem annem uzakta bırı adanada bırı mersın de ben zonguldakta

canım yaa senşn durumun çok daha vahim gibi ,bende anne hasreti çekiyorum taaa malatyada kendisi kayın validem bitişiğimde ve geröekten çok iyi bi kadın Allaha şükür

yupy bak ne güzel annen geliyomus cnm oh ananı kızlı torunlu keyif çatarsınız artıkım

sağol canım, çok iyi olacak valla.

kızlar bende bulantı olmuyo ama kkulara karşı aşırı duyarlıyım (. Herşey kokuyo ( . Canım yemek istemiyo bir tek salata yapıp yapıp yiyorum allahtan vitaminli bir şey sizlerede tavsiye ederim

birde bende aşırı bir yorgunluk ve uyku oluyor. Evden çıkamıyorum kımıldıyacak halim olmuyo. Çıktığım zamanlarda sıkı sıkı giyinmem gerekiyor çok üşüyorum. Aranızda benimle aynı dertten müzdarip olan varmı???

peki doktor bişeyler vermedimi.tühhhhh yaaaaa bak sen şımarığaaa
sorma canım ya doktor bulantı hapı verdi gebelere bunu veriyoruz ama sonuçta ilaç sen çok zor durumda kalmazsan alma dedi ama kusamıyoum çok kötü oluyorum dedim daha iyi işte kusarsan midende bişy kalmaz bebege de yemek kalsın birazcık diyo ay o dalgaya aldı da ben harbi kötüyüm
canım birisi tuzlu leblebi demişt ,bi dene istersenn..Ayy Allaha şükür henüz yok bende bulantı ,inşallah da olmaz :)) sen kaç haftalıksın canım??

7. haftanın içindeyiz canım 6. haftaya girdiğim gün başladı bu hafta arttı sanırım haftaya dahada artıyormuş sonra azalır inşallah ya ne yemek yapabiliyorum ne yiyebiliyorum bi koku duysam zor koşuyorum lavaboya yolda lokantanın önünden geçerken kolonyalı mendil kokluyorum yoksa oracıkta çıkarırım fena oluyorum ayy inşallah olmaz kızlar ya çeken bilir sürekli ruh gibiyim yüzüm benzim solgun hasta gibi dolaşıyorum sürekli lavaboya koşuyorum istifrada edemeyince daha kötü oluyo kocacım bıktı benim ' üf yine midem bulanıyo' dememden şu üç ay bitsede kurtulsam mahvediyo beni bu bulantı

canım nasıl oldun bi değişiklik varmı durumunda??

bende öyleyim çok üşüyorum sürekli kansızlıktanmı acaba ama hamilelikte arttı üşüme
kızlar bende bulantı olmuyo ama kkulara karşı aşırı duyarlıyım (. Herşey kokuyo ( . Canım yemek istemiyo bir tek salata yapıp yapıp yiyorum allahtan vitaminli bir şey sizlerede tavsiye ederim

aynen herşey kokuyo herşeyden tiksiniyorum çok kötü bu durum ya
canim iyi dileklerin icin tesekkür ederim umarim bende yarin senin gibi mutluluktan ucarim .....buarada gözünaydin hep böyle güzel haberler alirsin ins
canım üzme kendini bebeğin etkilenmesin Allah verecekse oluyo zaten içini ferah tut sen ben inanıyorum göreceksin bebeğini ağrılara takılma sadece daha fazla dinlenmeye bak uzan dinlen mecbur olmadıkçada kalkma tehliken olsa bile dinlenmeyle geçiyo sıkma canını boşuna olurmu progestan verdimi canım sana dr ben bugün çok bulantım var deyince vajinal jel verdi progestan yerine bunu kullan onun yan etkisi var dedi jelin ismi: crınone kullanan oldumu kızlar aranızda ? inş. aynı etkiyi gösteriyodur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…