2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

cuma günü 7 haftalık olucak meleğim hayırlısıyla inşallah

canımmm korkma bişey olmamıştır bebeğini benimde kasık ağrım vardı bugün baya endişeleniyordum gittim kalbi atıyo meleğimin

allahım ben cekıyorum kımseye vermesın kızlar mıde bulantısı cok zor

valla hıc bıse dusunemıyosun o kadar kotuyumkı yemek yapamıyorum ya
ayyy aynen yaa çok kötü kaç gündür mahvediyo beni bu bulantı ölüyorum ne yemek yiyebiliyorum ne yapabiliyorum sabahtan beri sadece su içtim
aynen bende de var o sıkıntı...valla şimdiye kadar akşamalrı oluyordu artık gündüzleride olmaya başladı..bu sabah öldüm mide bulantımdan..( kolay gelsin bize
aynen yaa bendede var beter bişeyy geçsin bi an önce
canımmm korktugum çıkmadı çok şükür kalp atışını da bebeğide gördüm
yakamoz çok sevindim allah daim
etsin cnm

ay kuzummmmmmmm ne guzel ıste allahım bak dedımız cıktı demııı uyuzzz bosa uzdun kendını
he ya sorma kaç gündür heder ettim kendimi düşünmekten çok şükür kalbi atıyomuş
ayyy sen delisin yaaa delii hehehehe senden cok ben sevindım canımsın yaa duramadın mide bulantısını bahene etdin gittin doktora gızz ben sana demedım mi benım yigenıme bişe olmaz diee heheheh

ayyy doğru valla en azından bebeği görürüm umuduyla gittim çatlıycaktım yoksa iyiki gitmişim bulantı içinde ilaç yazdı ama çok mecbur kalmazsan içme dedi :18: hehe çok mutluyum yaw yerimde duramıyorum sevincimden çok şükür Allahım Allah devamınıda getirir inşallah hepinizi seviyorum kızlaaaaaar siz olmasanız o moralle günler geçmezdi

selam kızlarrr ..ben geldim işteeenn ay manyak bi gündü zaten pazartesii çoocuklar çıldırmış gibi oluyo ,ben gider gitmez sen bitane öğrencim kendini yere atmazmı anne ben enle kalmak istiyorum diye ,zaten ben o bel ağrısı kasık ağrısıyla gitmişim bide kızı kaldırıp sınıfa aldım ,hizmetliler yetişti ama ne çaree ...baya azar yedim diğer öğretmenlerden dikkat et kendine diyee...ya bağırarak bişey anlatırken bile kasıklarımın ağrıdığını hisseidyorum resmen..

yakamoz nasılda biliyorum ama heheh meraklı senı allahım kucagımza aldgımız günleride göstercek inşallah kızm koçişini aradın mı

benım anacımda adanada taaaaaaa uzaklarda ben burda cok zor yaaa

Canım benim kayınvalidem de uzakta..Herkes annesine gidiyo oturuyo dizinin dibinde kıskanıyom valla..Bebek doğunca da zor olcak..Hayırlısı bakalım..

Şu çizelge işine takıldım bende. Kaydetmiyor ama neden acaba?
Kızlar az önce sordum ama cvp gelmedi aranızda Crinone Jel kullanan var mı? Yada progesteron hapı kullanan?

progestan kullanıyorum ben canım,bendende kahverengi akıntı gelince vermişti sabah akşam kullanıyorum 1 er tane..

kızlar ben cıkıyorum kendınıze iyi bakın öpüyorum

iyiakşamlar canııımmm...sabahtan görüşürüz:)))

Son düzenleme:
yakamoz nasılda biliyorum ama heheh meraklı senı allahım kucagımza aldgımız günleride göstercek inşallah kızm koçişini aradın mı
aradım kız aramammı çok sevindi kocacım aman maşallah nazar değmesin oğlumuza diyo manyak ne belliyse erkek olacagı içime doğuyo diyo
benım anacımda adanada taaaaaaa uzaklarda ben burda cok zor yaaa
aynen ya ben vanda anam mersinde benimde
kızlar ben cıkıyorum kendınıze iyi bakın öpüyorum
görüşürüz canımmm öpüorum bende
Canım benim kayınvalidem de uzakta..Herkes annesine gidiyo oturuyo dizinin dibinde kıskanıyom valla..Bebek doğunca da zor olcak..Hayırlısı bakalım..

benimde öyle canım burda ne annem ne kayınvalidem ne akrabam var yeni taşındık zaten benim durum daha zor sankim

canım yaa, çoook sevindim gerçekten. sonuna kadar devam eder inşallah bu mutluluğun. amin :))

Annecim 360 km uzakta benden

benim durumum daha kötü 1500 km uzakta annem benden. ama düşük tehlikem olunca çağırdım hemen, yarın geliyor sağolsun

Ben geldim herkez gitmiş ya ben hep takip ettim ama yazamadım iyiyim gökyüzü sanada küsmedim

yupy bak ne güzel annen geliyomus cnm oh ananı kızlı torunlu keyif çatarsınız artıkım

hiçde zor değil canım ya ne güzel kendinle başbaşa hiç bişeyine karısan yok işde kendi kararlarını kendin verirsin yanında olsa sadece sözlü destek olur olacak heryerde herkezin yanında olur o yüzden canını sıkma canım benimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…