2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Arkadaslar Ben 8+2 yim 9 haftalikmi oluyorum ? Mesajlarda 9. haftadasiniz diyor hep anlayamadim.

ewt canım yakınız.tamam canım yarın gidip bende o dediğin folik asitten alacağım paylaştığın bilgiler için teşekkürler.iii gecelerr

kızlarr aranızda sivilce sorunu olan varmı bu aralar yaa..yüzüm hep sivilce oldu ,saçlarımın arası hatta sırtımda bile çıktı ,kaşı kaşı bi hal oldum yaahemde çok kötü görünüyorumm

Tatlim merhaba. Uzun zamandir foruma gelemiyordum. Annem Turkiye'den geldi. Gunlerim yogun geciyor. Neler oldu sana boyle bitanem? Kendine iyi bak canim. Benim mide bulantim birazcik daha iyi sanki. Halsizlik devam. Belimde inanilmaz bir agri var. Agridan oturamiyorum. Duani bekliyorum. Ben de sana du edecegim. canim. Aklina kotu seyler getirme. opuyorum canim.

canım bilmiyorum içindeki ses ne diyor ama bayanın cildi bozulursa kızı olucak derler..benim de yanaklarım pütür pütür oldu

hpimize bulantısız...bir gün diliyorum arkadaşlar...umarım hepimizde bebeklerimiz için çok güzel besleniriz..benim bugün mesaim başlıyor ve bulantıları çok fazla 3 gündür stresliyim biraz...akşamüzeri görüşmek üzere..

Canım benim ya inş hepimiz görürüz kalp atışlarını tüm bekleyenlşer olarak.Ne zormuş bu işler ya
Ya sen en azından değerlerini biliyosun ben 10 gün sonra test yaptım o zamn çıktı.9 gün bile geç döllenmiş olsa ben bilmiyorum bunu ki inş öyle olsunda meleklerimize can gelsin.Böyle de demek istemiyrum sanki ihtimal yok gibi ama insan korkuyo işte.
Canım dualarımdasın rabbim yardımcımız olsun ikimizinde

Canım bende tayinciyim ya.Eşimle ayrıyız inş meleğimiz bize tutunurda kavuşturur inş ....
ya bu sabah yine hafif karın agrısı ve birazcık lekelenme ile uyandım..bütün moral gitti tabi..salıya az kaldı ama moralim çok bozuluyor böyle olunca..inşallah hiçbir sorun yoktur yaaa..günaydın herkese
Canm inş kötü bişey yoktur ferah tut gönlünü.
herkese günaydın
Günaydın canım nasılsın ?

Kızlar herkese günaydınlar, nasılsınız ?
İşe başladım bugün bende, eşimin yanından döndüm.Yine ayrıyız

seydam, çok geçmiş olsun. içini ferah tut. bence vücudunu çok dinleme. daha öncekilerden çok etkilendiğin için korkuyorsun ama bak epey ilerlemişsin bu defa, olumlu düşün olumlu olsun. netten de çok araştırma bence bazen insanın canını çok sıkıyor yazılanlar. hiç etkilenme onlardan. dualarım seninle...

Birce; Canım seydam da yolunda gitmeyen bişeyler mi var? Hayır olsun inş ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…