2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

batmalar oluyomuş. korkmuş. daha önce 5 bebeğini kaybettiği için çok endişeli. randevusu da yarınmış. naptı bilmiyorum.

:KK43: Haklı olaraktan korkuyor :KK43: İnş korktuğu gibi olmaz ve bize güzel haberlerle gelir inş.Allah yardımcısı olsun .

candaS sen naptın? gittin mi doktora? var mı gelişme?

Canım daha gitmedik tekrardan.Eğer bebek gelişiyorsa normal şartlarda dün kalbi atmaya başlayacaktı.Ama babasını bekliyoruz berabeer gidelim dr.a diye.
Taa bayram haftası gitcez.Ama aslında üzülüyodum fakat tepkiler var.Hep karnımın altı sızlıyo büyüdükçe olurmuş o, öyle diyolar.İnş öyledirde.
Senin meleklerin nasıl annesi? Sen nasılsın ?

Canım benim ya inş hepimiz görürüz kalp atışlarını tüm bekleyenlşer olarak.Ne zormuş bu işler ya :KK43:
Ya sen en azından değerlerini biliyosun ben 10 gün sonra test yaptım o zamn çıktı.9 gün bile geç döllenmiş olsa ben bilmiyorum bunu ki inş öyle olsunda meleklerimize can gelsin.Böyle de demek istemiyrum sanki ihtimal yok gibi ama insan korkuyo işte.
Canım dualarımdasın rabbim yardımcımız olsun ikimizinde :KK43:

Canım bende tayinciyim ya.Eşimle ayrıyız inş meleğimiz bize tutunurda kavuşturur inş ....

Canm inş kötü bişey yoktur ferah tut gönlünü.

Günaydın canım nasılsın ?

Kızlar herkese günaydınlar, nasılsınız ?
İşe başladım bugün bende, eşimin yanından döndüm.Yine ayrıyız :KK43:

çok şükür iyiyim canım bugün 6+2 olduk bizde çok şükür çizelge önde gidiyo 3 gün.benim vücudum normal haline dönmeye başladı gögüslerdeki ağrı gerginlik azalıyo normalmi bu durum acaba vücut gebeliğe alışıyor galiba.sen nasılsın nasıl gidiyor:KK49:

Canım daha gitmedik tekrardan.Eğer bebek gelişiyorsa normal şartlarda dün kalbi atmaya başlayacaktı.Ama babasını bekliyoruz berabeer gidelim dr.a diye.
Taa bayram haftası gitcez.Ama aslında üzülüyodum fakat tepkiler var.Hep karnımın altı sızlıyo büyüdükçe olurmuş o, öyle diyolar.İnş öyledirde.
Senin meleklerin nasıl annesi? Sen nasılsın ?

hayırlısı canım. inşallah sorun yoktur. ben dinleniyorum, kahverengi akıntıdan sonra her şeyi yasakladı doktorum. sürekli yatıyorum. annemi çağırdım,yarın o gelecek. inşallah olmaz tekrar. ikiz olunca iki kat risk tabii...

hayırlısı canım. inşallah sorun yoktur. ben dinleniyorum, kahverengi akıntıdan sonra her şeyi yasakladı doktorum. sürekli yatıyorum. annemi çağırdım,yarın o gelecek. inşallah olmaz tekrar. ikiz olunca iki kat risk tabii...

hayırlı olsun ikizmiymiş allah tamamına erdirsin :nazar:

ayyyy maşallah gerçekten çifte mutluluk :)) Rabbim tamamına erdirsin, sağlıkla kavuşursun inşallah bebişlerine :KK9:

kızlarr benim doktorum hamilelik boyunca sakatatı yasakladı bana, ama başka yerlerde ilk aylarda sakatat yararlı diye okumuştum.. hoş sakatata bayılmıyorum ama size bu konuda ye-yeme dendi mi ???

kızlarr benim doktorum hamilelik boyunca sakatatı yasakladı bana, ama başka yerlerde ilk aylarda sakatat yararlı diye okumuştum.. hoş sakatata bayılmıyorum ama size bu konuda ye-yeme dendi mi ???

Benim doktorum dışarda pişmiş her türlü et ürününden uzak durmaya çalış dedi, ama sakatat diye belirtmedi.Mayonez yeme dedi.Az pişmiş et-tavuk-yumurta yeme dedi.
Maydanoz, marul, adaçayı tüketme dedi.Sitede nar ilk 3 yenmemeli diye duydum, doktorum demedi narla ilgili bişey.
Bir de konserve,hazır gıda yememeye çalış dedi.

Herkese Merhaba Kızlar :KK34:
Bende bu gün aranıza katılmaya karar verdim.
Umarım güzel dostluklar kurarız. 8+6 olduk bugün artık beklemek istemiyorum aranıza katılmak için.
Hepimize sağlıklı, sorunsuz bir gebelik diliyorum.

günaydın tazecik anne adayları o kadar duygulanıyorum ki geçen yıl bu zamanlar 1.5 yıl beklemenin sonunda şu an karşımda gıcır gıcır sesler çıkarıp tepikler atan oğlumu bana merhaba demesi,geçen yıl bu zamanlarda çok farklı heyecan yaşıyordum resmen gün sayıyordum şuan çok mutluyum ve sizin heyecanınızı paylaşıyorum umarım çok güzel bir 9 ay geçirirsiniz ,tadını çıkarın bol bol uyuyun emin olun bir daha ki sene bu zamanlar uykuya hasret kalcaksınız, ama sonuç harika size bir gülüşü yetcek kendize ve bebiklerinize çok iyi bakın kış geliyor bol bol meyva yiyin hasta olmayınnn

Benim doktorum dışarda pişmiş her türlü et ürününden uzak durmaya çalış dedi, ama sakatat diye belirtmedi.Mayonez yeme dedi.Az pişmiş et-tavuk-yumurta yeme dedi.
Maydanoz, marul, adaçayı tüketme dedi.Sitede nar ilk 3 yenmemeli diye duydum, doktorum demedi narla ilgili bişey.
Bir de konserve,hazır gıda yememeye çalış dedi.

hımmm marul dışında gerisini bana da söyledi.. hatta bana bol bol salata ye dedi :)) salam-sosis-pastırma-sucuk tüketme diye de ekledi.. ille yiceksen pişir muhakkak dedi. ama yemem tabii..

neyseki kurban bayramı geliyo en sağlıklı en bilindik etleri yiicez şanslı hamişleriz :KK56:

X