2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

hoşgeldiinnn sen de bendensin ben de yeni üyeyim ama burdaki hamişler çok sıcakkanlı insan hemen uyum sağlıyor

fmg hoşgeldin..
Maşallah baya da olmuş..Sağlıklı sıhhatli geçer inşallah hamileliğin..

günaydın canım ,yaa uazak olamak nedemek çoook iyi biliyorum eşim itanbul ben sivastaydım ,hatta o dönem hamilelik bile yaşadım ,çok kötü günlerdi benim için sonra aldırmam gereken durumlar olurştu falan falan ,innşallah en yakın zamanda bir arada yaşamaya başlarsınız...biçok kişi var bu durumda ...ama ben geldim çok şükür.

evet canım ikiz. amin, inşallah hepimizinki sorunsuz geçer.

hayırlı uğurlu olsun canım yaaa..ne güzell:))biraz zor olcak belki ama sonunda büyüyolar ve birbirlerine arkadaşlık ediyolar ,benim örencilerim var öyle birbirlerinden ayrılamıyolar ,bayılıyorum :)))

herkee günaydın kızlaaarrrr:))) benim svilcelerle ilgili başka fikri olan yokmuu?? neyapsam geçerler yaa26:

canım aramıza hoşgeldin nasılsın?

Canım inş hep iyi olun meleğinle berabr.Bende de azaldı inş normaldir ya.
Bende iyiyim bebeğimizin kalbi atar inş diye dua ediyoruz teyzesi :)
Aman canım dikkat et hemde 2 kat daha fazla :) Allah kolaylık versin meleklerine güç versin.Sen çalışıyomuydun peki canım ?
günaydıın herkesee bugün tam 1,5 aylık olduk biizz
hoşgeldiniz maşallah :) bizde yarın 2 aylık oluyoruz inş :)
Canım zordur eminim inş hayırlısıyla kvuşursun meleğine.Bizde meleğimizle beraber babamıza kavuşuruz inş :) maalesef ki tayin mağdurları çok

Çok sağolun hoşbuldum,
İyiyim şükürler olsun hafif kasık ağrıları dışında bir şikayetim yok.
Biraz zaman geşmesini bekledim aranıza katılmak için çünkü geçtiğimiz yıl bir düşük birde kimyasal gebelik yaşadım. Bu sebeple biraz daha kesinleşmesini beklemek daha doğru geldi bana.
2 hafta önce bebişimin kalp atışlarını duyduk. Bu hafta tekrar kontrolüm var. Çok heyecanlıyım.

kızlar ; sizde şunu hissediyomusunuz ?
Leğen kemiklerinin az ilerisinde iki taraftan ağrı oluyo mu?
Yani genital bölgenin bittiği bacak ayrımının yakınındaki kısımlar .

ay sağol canım ya hepimiz iyi olalım kuzucuklarımızla beraberbende cuma günü gidicem doktora kalp atışlarını duymak için çok heyecanlanıyorum bir yandanda korkuyorum inşallah pıt pıt atmaya başlamıştır miniklerimizin kalpleri

kızlar ; sizde şunu hissediyomusunuz ?
Leğen kemiklerinin az ilerisinde iki taraftan ağrı oluyo mu?
Yani genital bölgenin bittiği bacak ayrımının yakınındaki kısımlar .

Evet oluyor.Özellikle de gece yatağa yattığımda bacak ayrımının yakınındaki kısım demişsin ya, oralara acayip bi ağrı giriyor..

ayyyy maşallah gerçekten çifte mutluluk :)) Rabbim tamamına erdirsin, sağlıkla kavuşursun inşallah bebişlerine

amin canım, inşallah.

kızlarr benim doktorum hamilelik boyunca sakatatı yasakladı bana, ama başka yerlerde ilk aylarda sakatat yararlı diye okumuştum.. hoş sakatata bayılmıyorum ama size bu konuda ye-yeme dendi mi ???

bana bir şey demedi doktorum. ama ablamdan hatırlıyorum yasaklamıştı ona. zaten hamilelerin yememesini gerektiğini duyuyorum sürekli.

maydanoz, adaçayı ve narı biliyorum da marul da mı düşük yapıyormuş? ilk kez duydum ben de yiyordum faydalıdır diye.

yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…