2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

slmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

bacımm mıdem uzerınıze afıyettt bırazcık evrım gecırdıde daha yenı geldık eve az dolastım sahılde esımle

sizneler yaptınız bakım ben yokken

ayyyy canımmmm sonunda gelebildin ama hoş geldinn...
ben dedim bu kız goncasıyla gezıyodur didim ben didimmmm

uff napalım benımkı araba pazarına gitti evde bırakdı benı canım cok sıkıldı forumda bugün kimsecıkler yokdu heç zaman gecmedi anlıyacagın

şuna bak şunaa sen beni beyenmiyonmu küstüm işteeeeeeee ben hep vardım tamammıııııııııııııııııııııııııkonuşmıcam senle işte

canım inşallah sağlkla doğar hiç canını sıkma kafana takma neticede elimizden hiçbişey gelmiyor. allaha emanet büyüyecekler hiç merak etme sen..
canım benim dün sbah çok az gelerek başladı. bugün 2-3 kez geldi ama çok çok az çok açık kahverengi leke halinde. doktoru aradım ağızdan al dedi, cumaya kadar devam edicem ilaca. lekeyi de umursamıcam, neticede ilaç alıyorum ve kanama olmadıkça önemli olmadığını düşünüyorum.

şuna bak şunaa sen beni beyenmiyonmu küstüm işteeeeeeee ben hep vardım tamammıııııııııııııııııııııııııkonuşmıcam senle işte

ayyy canımm ben senı kast etmedım iyiki vardın sende olmasan napardım bugün ben canım canım canım arkadasımmm

oyyyyyyyy yazıkkkkkkkk kıyaamam gelllllllll gelll hahahahaha bız msn aldık hem dımııııı herkeze dedık ama kımse yaasmadı

oyyyyyyyy yazıkkkkkkkk kıyaamam gelllllllll gelll hahahahaha bız msn aldık hem dımııııı herkeze dedık ama kımse yaasmadı

ivettt msnden konuşalım dicem ama işte işde yasak cepte yasak cepten girerimde neyse kıyamadım barıştım tamammııııııııııııııııı

kısslar bende sürekli bilg başındayım, uyumadığım sürece msn verebilirim sizdende alırsam konuşuruz...bu arada izmirde olan varmı aranızda ????

iyi siz msnde konusun benım pc yenı msn seyi yok kullanamıyorum koçişde yasakladı msnsını iiii siz konuşun iiiiiiiiiii .................
ayrıca bebekcım poyrazcım sana bi önceki sayfalarda bi dünya sey yazdımm cevap verme benı yok say zaten depresyondayım küsdüm işde

ya bacım bıde sen bak hayatımda bır kere röfle yaptrdım ama ben kendıme yakıstıramadım comely cok hyakıstı dıo ama bıde sen bak sız bakın eger guzel dersenız yatrcam :))

hehehehe kuzucum msn de aksam konusuyoruz biz canim benımmmmmmmmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…