2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ayy kızlar bişi diycem ben topikteki herkesi çok merak ediyorum iki dakikalığına resimlerimizi koyup silsekmi ? ne dersiniz başka bi topikte daha yapmıştık herkes gördüğünü söyledikten sonra iki dakikada silmiştik kaydirigubbakcemile3

ben daha koymayı bıle bılmıomkı

canim rabbim korktuguna ugratmasin ins kolay bir hamilelik nasip etsin sagsaglim kuzularina kavustursun seni ins

amin canım, inşallah hepimizi..

canım kalp atışınıda görelim diye 15 gün sonra çağırdı ama ben haftaya başka bi doktora daha giderim dayanamam az zaman geçsin diye bekliyorum Şeniz

bence de nasıl bekleyeceksin 15 gün:)

özelden msn verelim bence birbirimizee en güzeli aksam evde cam açalım olmazmı ama ben 10,20 geçe ancak evde oluyorum yada sabah 10,30 a kadar da olabilir kıslaww bence bu süper fikir sonra facesi olanlar falan derken iyice kuvvetlenır bağlarımızzzzzzzzzzzzzzz:teytey::dance::1hug:

facebook yok ama msn var valla ii olur

kız cam açmak herkese ayrı ayrı zaman ayırmayı ister resim eklemek iki dakikalık hem müsait olmayan olur benim gibi evde bi yandan diğer işleri yapıp bi yandan laf yetiştiren olur kaydirigubbakcemile3

kız cam açmak herkese ayrı ayrı zaman ayırmayı ister resim eklemek iki dakikalık hem müsait olmayan olur benim gibi evde bi yandan diğer işleri yapıp bi yandan laf yetiştiren olur kaydirigubbakcemile3

benım resmım var zaten resımdekı benım kızımmmmm siz koyun ben göreyım ama o resımde zayıfım baya yanım kızım doğmamısdı daha kaydirigubbakcemile3

yesene bişyler canım ben çantamda bile çubuk kareker taşıyorum dışarda acıkırım diye midem bulanır falan diye kaydirigubbakcemile3

yiyecek bişey yokkı yaaaaaaaaa dısarda fırtına var ve molam yok cıkmak ıcın zaten 10 da cıkıcam bısey kalmadı... :bbo:

açılışı ben yapıyorummm

editledim görmeyenler için bu kadarı yiter :))

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…