2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

gökyüzü ben varım canım daha doğrusu bebişimin kalp atışlarını duyana kadar içtim ama sonra çok dua ettm tiksiniyim içemiyim diye şimdi canım istediğinde bi tane çekiyim diyorum ondada afedersin öğürmekten kendimi tutamıyoum sen kullanıyomusun aslında içmemek en güzeli ama içmeyince çok stres sıkıntı yapıosanız o bebeğe daha çok zarar verir diyolar

burdayım ben içiyodum ama bırakdım arada esim geline o içerken bi kere içiyorum ama bırakdım

çoook teşekkür ederim. yakamoz belli olmaz bir bakmışsın sana da bir sürpriz olurmuş:))

ben keseyi gördüm canım bi tane keseydi sanırım ikiz olunca iki kese oluyor dimi ? yoksa bi kese içinde iki bebişmi oluyo ? bu arada sadece keseleri mi gördün canım bebişleride gördünmü opuyorumnanaktan

İste bacım iste, isteyenin bi yüzü kara, almayan düşünsün..
Bizim de araba var ev yoktu..Allah nasip ederse Aralık sonu taşınacağız...Bebiş uğurlu geldi sanırım...
yok canim esimin arabasi varda ben kendime istiyorum .....bebisin sana ugur getirmis gercekten güle güle otur canim evinde agiz tadiylada bebisini büyütürsün ins

Hadi iyi uykular bebişine de sana da canım..
o yatisimla 1 saate yakin uyudum canim hergün mutlaka 2 saat uyuyorum bugünde misafirlerim cikageldi aniden öyle yakalandim ama allahtan hazirda biseylerim vardi ucuz atlattim

ahhh canim masallah cok sevindim rabbim sag saglim kucagina almani nasip etsin ins.....
bende catlatma ignesiyle kaldigim icin bende bekliyordum ama olmadi hayirlisiyla dogsunda hepsi ins :Saruboceq:canim bi tasla iki kus vurmus olacaksin ne güzel kaydirigubbakcemile5

canım önce geçmiş olsun sonrada süper bi haber ayyyyy bende istyrum 2 tane ne yüzsüzüm bu bıle bilgim dışında tesadüf erken geldi ama ne bilim okuyunca heveslendim birden

birce bu arada bebekleri de gördünmü canım yoksa sadece keseyimi gördün?

canım, benim düzenli gittiğim doktorum başka bir şehirde. 1,5 hafta önce gitmiştim ona. tek görünüyordu o zaman ve bebeği görememiştik, keseydi sadece. bu akşam devlet hastanesinin aciline gittim. bebekler diye bahsetti doktor. herhalde içi doluydu bu akşam. hem ağrım vardı hem de devlettekiler çok ilgili değil ya çok konuşamadık. ama ben de gördüm 2 tane karşılıklıydı. 10 mm olmuşlar. salı kendi doktoruma gideceğim o zaman daha net görürüm.

masallah hamislarimize :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv::CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv::CüvCüv: :CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv: :CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

hoş geldin yavru kuşşş ben 15 dk yokum molaya gıdıyom bysssssss

burdayım ben içiyodum ama bırakdım arada esim geline o içerken bi kere içiyorum ama bırakdım
bende bazen eşimden çekiyodum ama artık oda yanımda içmediği için iyi oldu hem içmiyorum hemde boşu boşuna dumanını solumuyorum

allttan alyo ne alım sana ne ıstıon dıo alma bıse dedım (
ayy kıyamam ben sana kız adam napsın o mu cıkarıyo olayları yazık adamada bu saate kadar sokaklarda kızma yazık
bende bazen eşimden çekiyodum ama artık oda yanımda içmediği için iyi oldu hem içmiyorum hemde boşu boşuna dumanını solumuyorum

en güzelı yanında içirme bende içirmiyorum balkonda içiyo

ayy kıyamam ben sana kız adam napsın o mu cıkarıyo olayları yazık adamada bu saate kadar sokaklarda kızma yazık

en güzelı yanında içirme bende içirmiyorum balkonda içiyo

cok sıkıcıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı offfffff emeklı olsaydı bır ama daha 8 7 yıllık tezkere karanlık

ben keseyi gördüm canım bi tane keseydi sanırım ikiz olunca iki kese oluyor dimi ? yoksa bi kese içinde iki bebişmi oluyo ? bu arada sadece keseleri mi gördün canım bebişleride gördünmü opuyorumnanaktan

evet iki kese. belli olmaz ben de ilk gittiğimde tek kese vardı. ama doktorum uyarmıştı şimdi çok küçük olduğu için bir tane olabilir bir dahaki geldiğinde iki kese görebilirsin demişti. çünkü 3 yumurtam vardı aşılamada.

herhalde bebekler de vardı. doktor bir şey demedi, bebekler diye bahsetti. ben de gördüm bir şey ama tam anlayamadım tabii ne olduğunu. sadece keseler görünse doktor söylerdi herhalde de mi fisfisfis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…