2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar napmışsınız hiç mi acıma yok sizde yaww nası okuncak bu kadar geçmiş oy oy oyyyyy....nesse bakalımmm
canım valla ben bile yetişemıyorum burdan hiç ayrılmadıgım halde:dance:
:kedi: muckkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
nese bu seferlık yigenımın hatrına afettım :1hug:
gökyüzü, zaten sen en çok yazansın bence.Hepimize yetişmeye çalışıyorsun.

kıymetımı bilmıolar anam ben napım heheheheh opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

kızlar ya yiyom yiyom karnımın yarısı ac adam bosayacak benı bi doyuramadım diyip duruyo :KK1:

alahtan zayıfım ben dun nette annmlerle gorustumde annem dıokı ne olmus benım cıvcıvımn suratına kılo almıs arı sokugu gıbı demesmı ayyyyyyyyyyyy kapayacaktım suratına kaydirigubbakcemile3

alahtan zayıfım ben dun nette annmlerle gorustumde annem dıokı ne olmus benım cıvcıvımn suratına kılo almıs arı sokugu gıbı demesmı ayyyyyyyyyyyy kapayacaktım suratına kaydirigubbakcemile3

ayyy allah iyiligini versin benımkıde bana dio sana yaradı hamılelik yaradı yaradı tosun gibi oldun ahahahahah kaydirigubbakcemile3

benim canim hep eksi selyer istiyoo

Benim canım hiçbişey çekmiyo..Ne ekşi ne tuzlu ne tatlı..
Ama eskiden çok sevdiğim şeyleri görmek bile istemiyorum.Mesela, peynir, çay,kahve..
Yemek hiç yiyesim yok.Meyve yiyorum bol bol.Onu da çeşitli olsun diye değişik değişik yiyorum.Hep aynı meyveyi yemiyorum...
İlk kez bugün canım bişey istedi.Gittim aldım, yiyorum hatta.. :)

ayyy allah iyiligini versin benımkıde bana dio sana yaradı hamılelik yaradı yaradı tosun gibi oldun ahahahahah kaydirigubbakcemile3

ay kıloyu anladım da arı sokugu bızım ailenın lafları nenemınde bası agrısın hayatta agrıyor demez toktur bey oglummm beynımde bıse gımıl gımıl edıo der ay catlıcam sımdıııııı klimaya gılimell der nenem kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Ben 2 kilo verdim.eşim kızıyo, bebişim yicek belki ne yemiyon diye..Asıl bebiş istemiyo ben ne yapayım...2 kilo verdim tartıya göre ama şekle şemale bakarsak göbiş bile çıktı biraz.

Benim canım hiçbişey çekmiyo..Ne ekşi ne tuzlu ne tatlı..
Ama eskiden çok sevdiğim şeyleri görmek bile istemiyorum.Mesela, peynir, çay,kahve..
Yemek hiç yiyesim yok.Meyve yiyorum bol bol.Onu da çeşitli olsun diye değişik değişik yiyorum.Hep aynı meyveyi yemiyorum...
İlk kez bugün canım bişey istedi.Gittim aldım, yiyorum hatta.. :)
benım canım baslarda ekşi seyler istiyodu şimdi acayıp tatli istiyo ama midemın bulantısı azacak die yiyemıyorum
ay kıloyu anladım da arı sokugu bızım ailenın lafları nenemınde bası agrısın hayatta agrıyor demez toktur bey oglummm beynımde bıse gımıl gımıl edıo der ay catlıcam sımdıııııı klimaya gılimell der nenem kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ayyy sen cok yasa hemi sayende sırıtkan bi bebek dünyaya gelecek :dance:

X