2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

boylarınızında maşallahı var kızlar:nazar:
süper hamileliğiniz olacak ne kadar kilo alsanızda çok fazla göstermez ne güzel

yok cnm asker polıs olsa bır nevi ama asker anca emeklısınde adana baraj yolundaydı evım gökkusagı var ordayım

anaa bende t.özaldaki gökkuşağındayımkaydirigubbakcemile3
benim içinde ankara ancak öyle
ama seviyorum burayı sadece aile özlemi oluyor
onuda özleyince giderek idare ediyoruz
ailen burdamıı

adana evet baraj yolunda ıste offffff cok özledım bayramda ordayım ınsallah esımde mersınlı yakınız yanı

güleceksın ama 3 aylık :)) belkıde bu kadar cok özlem acemılıkten esımde tık yok e alısmıs

güleceksın ama 3 aylık :)) belkıde bu kadar cok özlem acemılıkten esımde tık yok e alısmıs

heeee tamam durum anlaşıldı
onun için bu kadar özlem
ilk zamanlar çok zor oluyor sonradan alışıyorsun
canım kıyamam yaa inan çocukta olunca bu kadar zor olmuyor

tek basıma tey teyyyyyyyyyy cekecek halim yok bende yatyomm ya ii geceler sıte kapanıs:0013 crazybebekpoyrazzzzz kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kızlar beni uyku tutmadı 2010 kasım bebekleri topiğine baktım şimdi çoğu doğmuş meleklerin maşallah :nazar: 'burda konuşuyoduk 5 haftalık 10 haftalık diye şimdi doğacaklar ' diye konuşmuşlar ben bile heycanlandım ay bizde mi öyle olcaz kaydirigubbakcemile3 şimdi hafta sayıyoruz o zaman doğacakları gün için gün sayacaz inşallah :lepi: Allahım bizede bebeklerimizi sağ salim kucagımıza alıp sağlıkla büyütmeyi nasip et:Saruboceq: bi an önce gelsin o günler alkisalkisalkis

buzzzzz gibi bi İstanbul sabahından günaydınlarrrropuyorumnanaktan
inşallah bugün yarım gün çalışıp sıcak evime koşacam Allahımmmm:eek:

X