2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 allah senı ya üzüldüm ama anlatmana güldüm yawff çok komik anlatmısın canım yediklerine dikkat et bak benim midem alevvv aldı yawfffffff

ne bılırım içten olmayı severım kımseye kotu dusunmem konusmalarımı cok severler :)))

benmde 1.78 boy 55 kilo hiçde iyi değil yani hem zayıflarda düşük riski daha çok oluyo diye duydum ben

benmde 1.78 boy 55 kilo hiçde iyi değil yani hem zayıflarda düşük riski daha çok oluyo diye duydum ben

ay aman dur allah etmesın beee bacım alakası yok anam bana 1.70 boy 50 kıloyla kalmıs ama dogmusum ama 1.600kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

yanı bıraz zayıf amaaaaaannnnnnn hatta cok zayıf dogmusum ama saglık versın allahkaydirigubbakcemile3

aman canım zayıf falan boşver canı içinde olsunda tabi insan biraz korkar zayıf bebek olunca dokunmaya ama sağlıklı olsunlar yeter bacım

biz bekliyoruz sahsen ve doktor bana dedi 3 tane doktor degıstırdım 3 ü de yasak dedi zamanı gelince sölicekmıs 3 ay dolmadan ilişkiye izin vermıyoruz dedi netten arasdırmısdım sakıncası yok dio ama biz yınede beklıyoruz

bizde ara verdik canım önceki düşük olunca korkuyoruz 3 ay dolsun en azından diyoruz bakalım inş. sağlıklı sıhhatli bebeklerimiz olur

ay aman dur allah etmesın beee bacım alakası yok anam bana 1.70 boy 50 kıloyla kalmıs ama dogmusum ama 1.600kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bende baya baya tombul doğmuşum 4 kilo 750 gr doğmuşum anam iyi yedirmiş hehe bebekken de baya tombulmuşum şincik iyiyim ama 170 boy 56 kiloyum ama gören 53 yoksun diyo kaydirigubbakcemile3

merhaba kızlar
moralim çook düzeldi
internetten kan sonuçlarımı öğrendim 4189 çıktı
dru aradı eşim ben korkudan arayamadım cansız olma ihtimali yok dedi
Allahım şükürler olsun
ama bu değere göre görmemiz lazımdı dedi yarın tekrar yanına gidecez
kızlar hepinize verdiğiniz destek için çok teşekkür ediyorumopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
bir kez daha anladımki çok doğru yerdeyimopuyorumnanaktan
Allah hepimizin bebeklerini korusun

merhaba kızlar
moralim çook düzeldi
internetten kan sonuçlarımı öğrendim 4189 çıktı
dru aradı eşim ben korkudan arayamadım cansız olma ihtimali yok dedi
Allahım şükürler olsun
ama bu değere göre görmemiz lazımdı dedi yarın tekrar yanına gidecez
kızlar hepinize verdiğiniz destek için çok teşekkür ediyorumopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
bir kez daha anladımki çok doğru yerdeyimopuyorumnanaktan
Allah hepimizin bebeklerini korusun

ne demek canım tabıkı destek olucaz daha neler bekliyo bizi göbüşler bi çıkmaya başlasın bebişler bi büyüsün o zamn yaaaaaa dualarımız senınle cnm:Saruboceq: yarın ii haberlerini beklicez :1hug:

bende baya baya tombul doğmuşum 4 kilo 750 gr doğmuşum anam iyi yedirmiş hehe bebekken de baya tombulmuşum şincik iyiyim ama 170 boy 56 kiloyum ama gören 53 yoksun diyo kaydirigubbakcemile3

yaaaaa kilo muhabbetını kapatın bakım babayiğit gibi ben varım burada 83 kılo kaydirigubbakcemile3daha doğum kılolarımı veremeden yıne hamiş kaldım susun bakim :eek:klava:

ne demek canım tabıkı destek olucaz daha neler bekliyo bizi göbüşler bi çıkmaya başlasın bebişler bi büyüsün o zamn yaaaaaa dualarımız senınle cnm:Saruboceq: yarın ii haberlerini beklicez :1hug:

sağol canım inan çok kötüydüm
sizler olabilir deyince baya rahatladım
inşallah güzel haberlerle gelmeyi çok istiyorum bende

kızlar eve gidince evde kimse olmıcak ya eşim idmanda abısı onu almaya gidicekmıs 11 de bıtıyo idmanıı 11,15 gibi ancak evde olurlar belkıde bucukda :KK43: allahtan yaprak dökümü varda ona bakarım cok korkuyorum ben evde tek kalmaktan aksamları mafoldumben

amaan yaaaaaa bakıyom nakıyom F5 yapıyorum kimsecikler bişey yazmamışşşşşşşşşşşşş :KK43: ofya kayboldu herkezzzzzzzzzzzzzzzz

ya yine F5 yaptım gokyuzuu, gozde_thai, osmem, simal06, Yakamozzz33 nerdesinizzzzzzzzzzz :2::gitme:

X