2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Slm kızlar nasıl giidyor ay burda en çok hoşuma giden daha çok 2 bebişi olucak olanların çok olması .benimde 2 .ci olucak kısmetse bir tane 21 aylık oğlum var bende yarın sabah gidicem doktora bakalım pıt pıtı duyucakmıyız işallah.benden ilk hamillere de tavsiye bu 9 ay boyunca bırakı işi gücü uyuyabildiğiniz kadar uyuyun sora öle bir arıyosunuzki uykuyu: ))

Daha bu ay ev kredisi çektim..İşi gücü nasıl bırakayım..Sabah 6 da kalkıyorum, akşam eve gelmem 7 oluyor...Yemek hazırla ye bulaşık falan 9 u geçiyor..Sonra da uyuyamıyorum..Bütün hamişler uyuyo, ben her saat başı uyanıyorum..Ya bide kızlar bişey dicem, ben sapık sapık rüyalar görüyorum her gece...Hormonlar mı yapıyo ki...:asigim:

Fatoşbr arkadaşım sıkma canını dur bakalım 1 haftada daha sabret küçükse ondan gözükmemiştir.zaten öle olsa kanama falan olur dur hemen ağlayıpta kendini sıkma canım herşey unutma allahtan .herşeydede bir hayır vardır .canım .olmazsada dünyanın sonu değil benim ilk bebeğimde 7 haftalık düştü düşükten 1 ay sonra oğluma hamile kaldım .herşeyde vardır bir hayır canım

bircee ben branşcıyım canım din kültürü branşım..20 saat dersim var bu yıl canavar sınıflarda aynen bende öle napsam şaşıyorum.zaten kanamam olduğu gün okulda çok koşturmuş ve yorulmuştum.çok merdiven inip çıkmıştım bide bi çocuk hızla kendi etrafdında dönüyomuş yanından geçerken çantası karnıma diil de kasıklarıma geldi.acaba o da mı etkili oldu die düşünmeden edemiyorum..gel nisan gel..senin branş neydi

Daha bu ay ev kredisi çektim..İşi gücü nasıl bırakayım..Sabah 6 da kalkıyorum, akşam eve gelmem 7 oluyor...Yemek hazırla ye bulaşık falan 9 u geçiyor..Sonra da uyuyamıyorum..Bütün hamişler uyuyo, ben her saat başı uyanıyorum..Ya bide kızlar bişey dicem, ben sapık sapık rüyalar görüyorum her gece...Hormonlar mı yapıyo ki...:asigim:

canım bende çalııyorum oğlum bakıcıda ben 10 aylıkken bıraktım bakıcıya ilk hamlilleğimdede doğurana kadar çalıştım resmen .şimdiide kısmetse doğuma kadar çalışıcam ama ilk hamilleğimde işten gelir gelmez kenidmi yatağa atıyodum sabaha kadar uyuyodum ii yapmışım ama şimdi nerde ne zaman gözümü kapasam oğlum saçımı başımı yoluyor.:2:

ayyy catlıcammmmm şimdii :dance::dance::sm_cool::sm_cool:sırnaşık şeysırnaşık şey

fatosbrn üzülme daha çok erken bence galiba 4+6 sın ooo çok küçük benim 5+5 de vajinalle görünmüştü..hele üstten baktıysa görünmemesi görünmesinden daha normal canım takılma bunlara..bekle bakalım

canım bende çalııyorum oğlum bakıcıda ben 10 aylıkken bıraktım bakıcıya ilk hamlilleğimdede doğurana kadar çalıştım resmen .şimdiide kısmetse doğuma kadar çalışıcam ama ilk hamilleğimde işten gelir gelmez kenidmi yatağa atıyodum sabaha kadar uyuyodum ii yapmışım ama şimdi nerde ne zaman gözümü kapasam oğlum saçımı başımı yoluyor.:2:

Allah yardımcın olsun...2 çocuk eminim çok daha zordur...ama çok da güzeldir..

fatosbrn üzülme daha çok erken bence galiba 4+6 sın ooo çok küçük benim 5+5 de vajinalle görünmüştü..hele üstten baktıysa görünmemesi görünmesinden daha normal canım takılma bunlara..bekle bakalım

nasıl yani benim 4+6 da göründü kese bir anormallikmi var bu durumda.

bircee ben branşcıyım canım din kültürü branşım..20 saat dersim var bu yıl canavar sınıflarda aynen bende öle napsam şaşıyorum.zaten kanamam olduğu gün okulda çok koşturmuş ve yorulmuştum.çok merdiven inip çıkmıştım bide bi çocuk hızla kendi etrafdında dönüyomuş yanından geçerken çantası karnıma diil de kasıklarıma geldi.acaba o da mı etkili oldu die düşünmeden edemiyorum..gel nisan gel..senin branş neydi

üff görünmez kaza :KK43: o ufaklıklardan ve deli gibi koşanlardan ben de çok korkuyorum. valla ben eskisi kadar ayakta durmamaya çalışıyorum. eskiden sürekli ayakta olurdum ama şimdi riske atmak istemiyorum kendimi. zaten zorla oldu :)) benim branş Türkçe.

ayyy catlıcammmmm şimdii :dance::dance::sm_cool::sm_cool:sırnaşık şeysırnaşık şey

Bacım sende ne desek çatlıyon ha... :roflol: :roflol:

ciddiyim ama ha...Eşime de diyom da, zati öyleydin hepten cozuttun diyo..Bende hormon bozukluğu var zaten normalde istekliyimdir...Ama hamilelikten sonra tavan yaptı....Ne olacak böyle hiç bilmiyom valla..Halim hal değil...

ben de çıkıyorum ama korkaraktan..bi dahaki girdiğimde aman allahım siz 60 sayfa falan ilerletirsiniz ayvayı yedim

canım lafın gelişi o hayatım yani 4 +6 da üstten görünmemesi doğal demek istedim anladınmı.yoksa tabi üstten görününce o haftada kötü bişi değil sadece görünmeme ihtimali görünme ihtimalinden yüksek:) bana hiç üstten bakmadılar valla görünmez die 5+5 de alttan muayene oldum 6+4 de de kanama oldu ondada alttan baktılar..bakan bakana...

Hayır canım anormallik yok.Bazen geç döllenme olabiliyomuş..Ya da erken görünmeyebiliyormuş,kesenin boyutuna göre.Küçükse zor görünüyormuş..5 haftada genelde görülüyo ama 7.haftaya kadar görülebilir diyorlar..Sonra doktor adet tarihini değiştiriyo, düzeltilmiş sat diye yazıyo..Özellikle adet düzensizliği olanlarda çok sık karşılaşılan bi durummuş..Düşünsene sattan itibaren 7 hafta geçiyo, diyorsun ki 7 haftalık oldu niye görünmüyo, ama daha bebiş 5 haftalık oluyo...Biraz kafa karıştırıcı ama..8. hafta en son dedi doktor.O haftada da bişey yoksa boş gebelik diyorlar canım..İnşallah herkes kalp atışlarını duyar sağlıklı bebiş haberleriyle gelir buraya..

sizin 4+6 da üstten mi görünmü maşallah ya ben boşa mı açıp duruyom alt tarafı:)

X