2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

yaw kızlar bende acaip gaz var sanki 10 tabak kurufasulye yemişim gibi herhalde sütten gaz oluyo artık süt yerine peynir yoğurtyerim bende ama sütüde seviyorum yani şöyle soğuk soğuk iyi gidiyo ama çok gaz yapıyo sanırım bide gögüslerim hala çok hassas ve taş gibi

canım laktozsuz süt var bak gazda yapmıyo ondan iç bende öyle yapıyorum

lizgelal emın ol evdede olsan bıseler bulurudun kendıne bende calısyordum esım asker olunca bırakmak zorunda kaldım gurbet yuzunden cok zor

kızlar bu arada ben ılk doğumumu sezeryanla yaptım ve daha 14 ay oldu doğum yapalı 3 sene yasak diyolar bu konuda bilgisi olan varmı acep

Benim yengem de sezeryanla 3 dogum yapti. 2.ve 3. dogumunun arasinda sadece 13 ay gibi bir zaman vardi. Bir sorun yasamadi. Elbette doktorunla konus. Ama iyi bir doktor bul kendine. Oyle asistanlarla falan olmaz bu is..

allahım yarebbim bızım bu halımız nıce olarrrr hahaha valla bende bır psikopat bır es var allahım kusacan bılıyorum ama yıcen dıo cıldırmak elde degıl sadece muz ya muzla ömurmu gecer kaydirigubbakcemile3
ayy cok hoşş :dance:
yaw kızlar bende acaip gaz var sanki 10 tabak kurufasulye yemişim gibi herhalde sütten gaz oluyo artık süt yerine peynir yoğurtyerim bende ama sütüde seviyorum yani şöyle soğuk soğuk iyi gidiyo ama çok gaz yapıyo sanırım bide gögüslerim hala çok hassas ve taş gibi

bende sütü cok severım ama içmiyorum acayıp gaz yapıyoo bide soguk diyosun allah askına nası duruyosun soguk süt içip kramplar girmıyomu karnına .. bari sıcak süt iççç

bencede sorun olmaz sezeryan ama normal dogum en guzelı oda elverıslı olana bız ne yapcaz bakalım sempatiksalakcinni

lizgelal emın ol evdede olsan bıseler bulurudun kendıne bende calısyordum esım asker olunca bırakmak zorunda kaldım gurbet yuzunden cok zor

Kaderimiz ayni demek ki. Ben de Gurbetteyim. Gurbet denilen bu tuhaf yerde. Ama cok sukur, alismaya calisiyorum. Ben de yeni evliyim. Ben de bu kadar erken bebebk dusunmuyordum. Ancak diger taraftan bakinca da 29 yasindayim. Daha gec anne olunca, bebege bakacak enerjim daha az olacaktir diye dusundum. Nasip iste..

Benim yengem de sezeryanla 3 dogum yapti. 2.ve 3. dogumunun arasinda sadece 13 ay gibi bir zaman vardi. Bir sorun yasamadi. Elbette doktorunla konus. Ama iyi bir doktor bul kendine. Oyle asistanlarla falan olmaz bu is..

ya kuzucum doğru tabıkı 1 daha hayattta gitmem devlete ılkını çınar has. yaptım bunda devlete gideyım dedim olmadı ıyyyyyyyyyyyy kafamçokkarıştı öldüm valla

canım eve gittimi direk uyuyorum yemek bile yemek istemiyorum şu son bi hafta yaşamadım sanki hep yarı uykuluydum
ayy ben hep karın kazıntısıyla yasıyorum o yuzden dogru düzgün uyuyamıyorum midemde bi agrı offff mafoldumbenmafoldumben
ondanda almıştım tadı kötü geldi bana onu içemiyorum hiç bi de doktor gazdan bebişi göremezmiş ne gülerim kendime ablamın öyle olmuştu doktor ultrasonda zar zor görüyodu gazdan

hahahhahaha gazdan görülmuyomuuu ayy bende yandım o zamannn kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

doğumda sorun olacağını zannetmiyorum insan acısından hiçbişiyi gözü görmüyo ben kimseye erkek doktora gidiyosun rahatsın demiyorum sağlıkta erkek kadın ayrımıda yapmam şifaya kim vesile olacaksa cinsiyeti farketmez benim için de ama sadece dedim yani bayan doktorda bu kadar rahatsızken erkekte ne yapardım bilmiyorum diye düşünmüyo değilim
bana rahatsınız dediğinizi söylemedim sadece her ikisi içinde çok zor sonuçta en mahrem yerimiz bulunduğunuz yerle de alakalı doktor sayısı bodrumda doktorların hepsi erkek sadece bir tane bayan var ve onun da çok kötü hikayeleri var doğumlarla alakalı dolayısyla ii olana emanet etmek durumunda kalıyorum kendimi ve bebeğimi

selam kıslar
herkes iyi inşallah.benim nezle bitti ..bulantısı olanlara sabır diliyorum...
zaman geçmiyor dimi kızlar benim hep dr.a gidesim var ama taaa bayram sonrası gideceğim üfff daha çok var

ondanda almıştım tadı kötü geldi bana onu içemiyorum hiç bi de doktor gazdan bebişi göremezmiş ne gülerim kendime ablamın öyle olmuştu doktor ultrasonda zar zor görüyodu gazdan

Hehehe, sabahtan beri beni ilk kez gulduren birsey gordum sende OPTIMIST BALIM..
BEBISH IN THE GOBISH!
COOOOKKK tatliiii. Nerden aklina geldi bayildim valla :)kaydirigubbakcemile3

kızlar bu arada ben ılk doğumumu sezeryanla yaptım ve daha 14 ay oldu doğum yapalı 3 sene yasak diyolar bu konuda bilgisi olan varmı acep

canım ablam doğum yapalı 6 ay oldu sağlık ocağına gitmişti yiğenimin aşısı için doktor demiş adet gününde fle sana spiral takalım ablam demiş biz kondomla korunuyoruz ama olursa da allah bilir fln doktor demiş 2 seneden önce yapmayın çocuk senin vücudun toparlanması önemli demiş ilerde kemik erimesi kadın hastalıkları dış gebelik fln arası en az 2 sene olmayan doğumlar yüzünden oluyo.

ya kuzucum doğru tabıkı 1 daha hayattta gitmem devlete ılkını çınar has. yaptım bunda devlete gideyım dedim olmadı ıyyyyyyyyyyyy kafamçokkarıştı öldüm valla

ayy bende devlette gidiyorum mecbur özel yada başka biey yok burda ufff aman açan açana yan yana:KK70::KK70::KK70: ohaoldumsmiledelikafaduldensırnaşık şeysırnaşık şey

X