2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar aranızda hamıle kalmadan once sevdıgı seylerden hamıle kaldıktan sonra tiksinen varmı allahım kısır için canımı verırdım yıyemıom öööööööööööööööö:hulya:

kızlar ultrasyon zararlı diyolar ben biraz arasdırdım ama kesin bişeye varamadım doktora sordum yok öle bişe dedi ama emin olamadım siz ne düşünüyosunuzz
bence gerçeklik payı yok baksana son yıllarda doğan bebeklerin hemen hepsi çok sağlıklı için rahat olsun
emineu, bebekpoyraz, BebisKoM88, comely_08, delimavi48, elagoz, fatosbrn, gokyuzuu, lizgelal, mah_buke, nevra73, optimist_balim, simal06, VESADE, wylma
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:maaşallah taze annelereee:nazar::nazar::nazar::nazar:Rabbim hepimizin bebeklerini korusun hayırlı doğumlar nasip etsin tüm isteyenlerede versin inşallahhh amiiiinnn........

amiiin :nazar:

emineu, bebekpoyraz, BebisKoM88, comely_08, delimavi48, elagoz, fatosbrn, gokyuzuu, lizgelal, mah_buke, nevra73, optimist_balim, simal06, VESADE, wylma
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:maaşallah taze annelereee:nazar::nazar::nazar::nazar:Rabbim hepimizin bebeklerini korusun hayırlı doğumlar nasip etsin tüm isteyenlerede versin inşallahhh amiiiinnn........
aminnnn aminnnnnnn :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
canım bu konuda kesin net söylüyorum ve aksini diyenleride kale almıyorum ben ilk kızımda çokkkkk araştırdım ama millet her kafadan zararlı dediler ama hiç bir zararı yok canım için rahat olsun korkma olurmu meleğini istediğin zaman görebilirsin cnmvereliniortakanlaştıkmı:lepi:

saol cicim içim rahatlıo valla opuyorumnanaktan

inşallah görürsün canım ben göremezler haftaya gel daha çok küçük fln derler diye gitedim hemen yoksa öğrenir öğrenmez soluğu ultrasonda görmek için doktorun yanında alırdım
alttan baktırınca çok rahatsız oluyorum doktorum bayan olduğu halde bazı arkadaşlar erkek doktora gitmiş helal olsun valla gerçi istemeyince alttan bakmıyomuş doktorlar olmazsa derim bakmayın alttan haftaya tekrar gelirim

canım benim doktorum da erkek ama alttan bakmadı ha bu işin doğumu var şu var bu var ama ben sağlıkta erkek kadın ayırmıyorum önemli olan ii doktor olması tabi bunu yazıyorum diye rahat biri olduğum da çıkmasın ortaya her seferinde bayan da olsa dr erkek de olsa bacaklarımın titremesini durduramıyorum hatta gebelikten önce kasmaktan bakamamıştı doktorum dediğim gibi bence mesleğinde ne kadar ii olduğu önemli korkularımı geride bırakınca

sağol canım hoşbuldum :teselli::1hug:

kızlar benim belim çok ağrıyo oturamıyorum valla ne yapim sizce

canım belin ağrıyorsa eger atkı sada herhangi bir şeyle sıkı olmadan sar ve oturuyosan arkana destek koy mutlaka korkma canım bel ağrısı olur okiş dikkat et kendine uzan dinlenayaklarının altına yastık koy kan akışın düzelir biraz:ecrin_bebek: bebişimize ii bak annesii

Son düzenleme:
kızlar aranızda hamıle kalmadan once sevdıgı seylerden hamıle kaldıktan sonra tiksinen varmı allahım kısır için canımı verırdım yıyemıom öööööööööööööööö:hulya:

ayy sen ne dionn gözum kapalı yiyorum herseydem yiye biliyorum ama görmıcem kaydirigubbakcemile3 aklıma gelen herseydem midem bulanıyo yumurtadan tiksindim hiç yemıyorum süt gaz yapıo içemiyorummm yağlı seyler yiyeemıyorum

sağol canım hemen buraya koşacam zaten
ben hazırlanmaya gidiyorum
acil sorusu olan varmı bi koşu sorayım doktorakaydirigubbakcemile3
öpüyorum siziopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

hadi güle güle haberlerini bekliyoruuuuuzzzalkisalkisalkis

canım benim doktorum da erkek ama alttan bakmadı ha bu işin doğumu var şu var bu var ama ben sağlıkta erkek kadın ayırmıyorum önemli olan ii doktor olması tabi bunu yazıyorum diye rahat biri olduğum da çıkmasın ortaya her seferinde bayan da olsa dr erkek de olsa bacaklarımın titremesini durduramıyorum hatta gebelikten önce kasmaktan bakamamıştı doktorum dediğim gibi bence mesleğinde ne kadar ii olduğu önemli korkularımı geride bırakınca

doğumda sorun olacağını zannetmiyorum insan acısından hiçbişiyi gözü görmüyo ben kimseye erkek doktora gidiyosun rahatsın demiyorum sağlıkta erkek kadın ayrımıda yapmam şifaya kim vesile olacaksa cinsiyeti farketmez benim için de ama sadece dedim yani bayan doktorda bu kadar rahatsızken erkekte ne yapardım bilmiyorum diye düşünmüyo değilim

ayy sen ne dionn gözum kapalı yiyorum herseydem yiye biliyorum ama görmıcem kaydirigubbakcemile3 aklıma gelen herseydem midem bulanıyo yumurtadan tiksindim hiç yemıyorum süt gaz yapıo içemiyorummm yağlı seyler yiyeemıyorum

ayyy benimde ekmek göresim yok yaaa

allahım yarebbim bızım bu halımız nıce olarrrr hahaha valla bende bır psikopat bır es var allahım kusacan bılıyorum ama yıcen dıo cıldırmak elde degıl sadece muz ya muzla ömurmu gecer kaydirigubbakcemile3

yaw kızlar bende acaip gaz var sanki 10 tabak kurufasulye yemişim gibi herhalde sütten gaz oluyo artık süt yerine peynir yoğurtyerim bende ama sütüde seviyorum yani şöyle soğuk soğuk iyi gidiyo ama çok gaz yapıyo sanırım bide gögüslerim hala çok hassas ve taş gibi

Son düzenleme:
kızlar bu arada ben ılk doğumumu sezeryanla yaptım ve daha 14 ay oldu doğum yapalı 3 sene yasak diyolar bu konuda bilgisi olan varmı acep

X