2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

benim ultrasonda hr falan yazmıyo zaten gittiğim hastanede kalp atışlarınıda duyamıyoruz sadece görüntü var hastanemi değiştirsem napsam yaa ben çok duymak istiyorum kalp atışarını

kıslar kontrolden geldim çok şükür bebişimizi ve kalp atışlarını duyduk 6+4 müşüm 6mm olmuş annesinin kuzusu

oyy maşallah ona. gözünaydın. darısı başıma...

slm kızlar bugün doktora gittim keseyi gördük çok şükür
haftaya salı yine çağırdı bir sürü şey vardı aklımda ama sormayı unuttum
heyecandan herşeyi unutuyorum:) elimde ultrason kağıdı sırıtarak çıkıyorum odadan:))

gözünaydın. ben de aynı şekilde çıkmıştım odadan :)) yazacaklarını yaz bir kağıda gitmeden önce. ben öyle yapmıştım.

benim ultrasonda hr falan yazmıyo zaten gittiğim hastanede kalp atışlarınıda duyamıyoruz sadece görüntü var hastanemi değiştirsem napsam yaa ben çok duymak istiyorum kalp atışarını

degiştir ben 3 kere degiştirdim şimdi medipolle sema hanıma gidiyorm

Slm kızlar ben 2009 ağostos annesiyim kızım 14 aylık oldu ancak 1 haftalık şüphelenme sonucu dün yapmış olduğum teste son olarakda kan testi sonucu hamile olduğumu öğrendim.Hastanede kesemiz henüz gözükmüyo sanırım çok küçük dedi dr. anlamadım.zaten ne düşüneceğimide bilemiyorum şuanda çok değişik duygular içindeyim.

medipolle nerde canım ben kaynarcada nenehatuna gidiyorum
neslihan hanm.hem aşırı sıra oluyo hemde çok kişi olunca fazla ilgilenemiyo

netten kontrol ettiğimde son regl tarihime göre 29 hazirana denk geliyor doğumum hayırlısıyla .

Slm kızlar ben 2009 ağostos annesiyim kızım 14 aylık oldu ancak 1 haftalık şüphelenme sonucu dün yapmış olduğum teste son olarakda kan testi sonucu hamile olduğumu öğrendim.Hastanede kesemiz henüz gözükmüyo sanırım çok küçük dedi dr. anlamadım.zaten ne düşüneceğimide bilemiyorum şuanda çok değişik duygular içindeyim.

hayırlı olsunn hoş geldin aramıza umarım hersey yolunda gider

medipolle nerde canım ben kaynarcada nenehatuna gidiyorum
neslihan hanm.hem aşırı sıra oluyo hemde çok kişi olunca fazla ilgilenemiyo

biliyorum canım nenehatunu gittim ama orası pek içime sinmedi .. medipol koşuyolunda bende pendikde oturuyorum biraz uzak ama napalım mecburen katlanıyoruz

kızlar bende şimdi doktordan geldim..keseyi gördük çok şükür
herkese ii akşamlar

hayırlı olsun cnm hoşgeldin kan testi sonucun kaç çıktı?

canım dudulluda hekimler diye bi yer var orada 12 tl yaptırdım ama sadece pozitif yazıyo sayı falan yokkı akannehir

anladım cnm kaç haftalıksın peki? bende cumartesi gitmiştim keseyi görememiştik ama meraktan bir daha gittim bugün gördük çok şükür:)

Konuyu Toplam 7 Kullanıcı okuyor. (6 Kayıtlı kullanıcı ve 1 Misafir)
sapphire, basak1606, gokyuzuu, harzemsah, pembeseker, su_41

anladım cnm kaç haftalıksın peki? bende cumartesi gitmiştim keseyi görememiştik ama meraktan bir daha gittim bugün gördük çok şükür:)

Valla canım kaç haftalık bilmiyorum keseside yok netten tahmını doğum hesaplamadan baktım 4 hafta 6 gün dedi ama ben ne kadar sonra tekrar gideyim bilmiyorum karar veremedim aslında tecrübelerim daha çok taze ama hala şokda olduğum için bilemedim işdesırnaşık şey

X