2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar ben sema hastanesine gitmeye karar verdim orayı araştırıyodum da o yüzden yazamadım ya benm kese görünmedi falan diye 2 hafta üst üste alttan baktı şimdi dün kahverengi leke geldi biz hemen gittik doktora düşük riski olabilir dedi progestan verdi yarın 7 haftalık oluyorum bi daha alttan baktırmayı düşünmüyorum nenehatunada gitmeyi düşünmüyorum neslihan hnm.çok iyi bi dr.ama çok kalabalık olduğu için çok fazla ilgilenemiyo

kesenin erken görülmesi biraz da ultrason aletinin yeni olmasıyla ilgili diye tahmin ediyorum ben. 4+6yken karından görmüştü benim doktorum keseyi.

inşallah tekrarlamaz leke, bol bol dinlen.

kızlar ben sema hastanesine gitmeye karar verdim orayı araştırıyodum da o yüzden yazamadım ya benm kese görünmedi falan diye 2 hafta üst üste alttan baktı şimdi dün kahverengi leke geldi biz hemen gittik doktora düşük riski olabilir dedi progestan verdi yarın 7 haftalık oluyorum bi daha alttan baktırmayı düşünmüyorum nenehatunada gitmeyi düşünmüyorum neslihan hnm.çok iyi bi dr.ama çok kalabalık olduğu için çok fazla ilgilenemiyo

inşallah en kısa zamanda görürsün canım.bol bol dinlenmene bak.

canım çok dikkat et çalışıyomusun evdeysen bol su iç ve uzan aman dikkat et he bide sema hastanesi gercekten süperrr ben ılk kızımda bı semaya bıde çınar hastanesi gittim doğumu çınarda yaptım ama sema hastanesinde tanıdığın yoksa çok pahalı :1no2:valla benım arkadaşım çıktı ordaydı artık gidemem delikafadulden:sm_cool:

kızlar mide bulantınız çok oluyor mu bunun için bişey kullanıyor musunuz ya da ne yapıyorsunuz

evet harika bi duygu:)
grip olmasam herşey daha güzel olacak..
Allah kalp atışlarını duymayıda nasip eder inşallah.. ne zaman gideceksin bi daha

bir hafta onra yine çağırdı canım :ecrin_bebek:

Valla canım kaç haftalık bilmiyorum keseside yok netten tahmını doğum hesaplamadan baktım 4 hafta 6 gün dedi ama ben ne kadar sonra tekrar gideyim bilmiyorum karar veremedim aslında tecrübelerim daha çok taze ama hala şokda olduğum için bilemedim işdesırnaşık şey

canım en azından 4-5gün daha bekle derim benim5+4te alttan bakıp gördü ve baya aradı minişi:KK1:

canım muaynen nasıldı karından mı bakıldı alttan mı

alttan baktı canım henüz üstten görünmez sanırım:1rolleyes:

sapphire, profil fotoğrafın kızın herhalde. öyleyse çok tatlı maşallah, her gördüğümde yüzümde gülümseme oluyor:)

selammm güzellerrr bende perşembe gidecem doktora 6.0 oluyoruz o zaman kalp atışını göremem galiba ama en azından bebişi görsem opuyorumnanaktan

hanımlar merhaba, hepinize iyi akşamlar
bende yeni hamilelerdenim, bugün 7+3 oldu. kalp atışlarını 4 boyutluda gördük,
kalan ayları sabırla bekliyoruz. yaşadıklarınızı hissetiklerinizi benimle de paylaşın olurmuuu?
bol şans herkese

selammm güzellerrr bende perşembe gidecem doktora 6.0 oluyoruz o zaman kalp atışını göremem galiba ama en azından bebişi görsem opuyorumnanaktan

selam canım sen keseyi gördünmü bakim güzel hamüş pozitif enerjini yaydın bakıyorum bi anda a.s.maşallah hep böyle ol :nazar:

simdi geldim doktordan cok sukur kotu birsey yok. Kalbi atan bebekte dusuk orani yuzde 3 , 12 haftayi gecende binde 1 dusuk ihtimali var dedi . dusecek olan bebegi kimse tutamaz dusmeyecegide istesede kimse dusuremez dedi . zaten dusuk olan bebegin dusmesi hayirlidir cunki o bebekte sorun oldugu icin dusmustur dedi . hamileliginin keyfini cikar dedi. Bakti haftasina gore hersey normalmis kalp atisi falan cok guzelmis boyutu falan herseyi begendi. Normalde gittigim doktorum da onun ogrencisiymis cok iyi onun pesini birakma dedi onada ayri bir rahatladim:)

hanımlar merhaba, hepinize iyi akşamlar
bende yeni hamilelerdenim, bugün 7+3 oldu. kalp atışlarını 4 boyutluda gördük,
kalan ayları sabırla bekliyoruz. yaşadıklarınızı hissetiklerinizi benimle de paylaşın olurmuuu?
bol şans herkese

Canim gozun aydin
Bende 7+3 um bugun bebeklerimiz ayni gun:))
Beraber takip edelim:)

simdi geldim doktordan cok sukur kotu birsey yok. Kalbi atan bebekte dusuk orani yuzde 3 , 12 haftayi gecende binde 1 dusuk ihtimali var dedi . dusecek olan bebegi kimse tutamaz dusmeyecegide istesede kimse dusuremez dedi . zaten dusuk olan bebegin dusmesi hayirlidir cunki o bebekte sorun oldugu icin dusmustur dedi . hamileliginin keyfini cikar dedi. Bakti haftasina gore hersey normalmis kalp atisi falan cok guzelmis boyutu falan herseyi begendi. Normalde gittigim doktorum da onun ogrencisiymis cok iyi onun pesini birakma dedi onada ayri bir rahatladim:)

hadi gözünaydın. zor kısımlardan birini atlattın. inşallah bundan sonra da her şey yolunda gider.

X