2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

gökyüzü canım banada bakarmısın acaba eşim 25 haziran 1984 ben 16 ağustos 1987 sat 8 eylül

bu arada gaz konusunu danışcaktım, balon gibi şişiyo göbişim gün içinde ama geçmiş sayfalarda gördüm ki benim gibi olanlar da varmış biraz rahatladım.. :asigim:

kızlar selam bende haziran annesi olucam inşallah sat 8 eylül allahım hepimize bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin tüm olmayanlarada versin inşallah bu arada cinsiyet belirlemeyi kim yapıo banada bakabilirmi acabaa 20 haziran doğum tarihi olucak bebişimin:KK66:

hoş geldin canım allah hepimize saglıklı evlat kolay dogum nasip etsin.
rus takvimine bakıyorum eşinin ve senın dogum tarıhınnı ay gun yıl olarak yaz bıde son sat bakayım

amin canım yazdım ben sana ya tabii insan önce sağlıklısını hayılısını istiyo ama cinsiyetide merak etmiyorum diyen yalan söler dime bizim birazda mucize gibi olduğu için hamileliğim merak içindeyiz allahım tüm isteyenlere hayırlı evlat versinbizede bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin

ayyy benimde içime öyle doğuyo canım çin takvimindede öle çıktı çok saol cnm çok teşekkür ederim hayılısı olsun artık beklicez napalım:KK70:bide ben hep erkek bebek görüyorum rüyamda

Canım, çok sevindim..Kalp atışlarını duymak bambaşka bi his zaten..O kadar hızlı büyüyorlar ki, bi bakmışız karnımız da büyümüş.Geçen hafta 6+2 ydi.5mm di benimki, doktorum elmanın çekirdeği kadar demişti.Bu hafta 7+3 12 mm.olmuş bile..
Çok sevindim senin adına..

canım çok sağol gerçekten çok güsel bir his onun sesini duymak minick kalbiyle 127 atıyormuş minik kuzumm bende senin adına çok sevindim canımm hafta hafta büyüyyorlar maşallah

amin canım yazdım ben sana ya tabii insan önce sağlıklısını hayılısını istiyo ama cinsiyetide merak etmiyorum diyen yalan söler dime bizim birazda mucize gibi olduğu için hamileliğim merak içindeyiz allahım tüm isteyenlere hayırlı evlat versinbizede bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin

bakdım erkek dio hayırlısıı opuyorumnanaktan

kızlar ben çıkıyorum mesai biter..hepinizi öpüyorum iyi bakın kendinize

benim de SAT 20 eylül.. diğer haziran annelerine göre geriden takip edicez biraz teee haziranın sonunda ama iyi olcak sanki.. benim ilk hamileliğim önden gidenleri takip edip biraz bilgi depolarımm kaydirigubbakcemile5

evet canım doğumas kadar beraberiz inş

mükellef gelmişti bende hr1:127 bpm yazıyor ksılar yüzün altında olmamalıymış bu değer üstündeyse normal kabul ediliyormuş

X