2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Geçecek Annesi Yakında Beyaz Leblebide Çok İyi Geliyormuş Bulantılara Canım
Birde Fazla Sıvı Tüketimi Bulantıyı Artırır Haberin Olsun yasakkelime

canım katı bişey pek yiyemiyorum... ufffffff bide leblebi deneyim

bulantıların ne zaman başladı beimkide 5 haftalık çok fazla bulantım yok

Çoğunlukla 6-7 Haftada Başlıyor Ve 3 Aya Kadar Devam Ediyor
Sakın Ola Benim Niye Bulantım Yok Filan Diye Düşünme Hiç Olmasın İnşallah
Benim Hiç Bulantım Olmadı Çok Şükür Ama Mayıs Annelerindeki Arkdaşlarım Perişan Oldu Bulantılar Yüzünden :bbo:

cnım cım ayyy kimsenin olmasın ya hiç tadım kalmadı

Daha Tam Olarak Geçmeyenler Var Canım Kiminki Çok Azaldı Kimininki Hala Devam Ediyo Haftalarına Göre Değişiyo İşte Ama Bildiğim Kadarıyla 3 Aydan İtibaren % 60'nın Bayağı Azalıyo :ecrin_bebek:

ayyyyyyyyy o %60 ın içinde bende varımdır inş....neyse kızz s enin nasıl gdiyo fındık göbekli:CüvCüv:

oğlumda olmuştu bulantı ve tiksinme.ben de her akşam makarna ve bol salata yedim.ta ki 12. haftaya kadar.sonrasında geçti zaten.şimdi bulantı da değil de tiksinme var.özellikle ekmek kötü kokuyor.oğlumun kahvaltısını yedirirken afaganlar basıyor kokulu kokulu..
yarın kısmet olursa doktora gidicem.inşallah herşey yolundadır.

Kızlar bu arada oluşacak çatlaklarımız için önceden tedbir almalıyız.göğüsler için badem yağı diyolar sizler araştırdınızmı?neler yapacağız?

aman aman olmasın çalışıyorum da çok zor olur

Kızlar bu arada oluşacak çatlaklarımız için önceden tedbir almalıyız.göğüsler için badem yağı diyolar sizler araştırdınızmı?neler yapacağız?

ayy ben hiç bişe yapmıyorum benım göğüslerım catlıcak gibi kocaman oldu emzirme sütyenı takıyorumm

badem yağı kıllanma yapar.ben sıvı vazelin veya benzeri bişey kullanıcam yine.çünkü benim hiç çatlağım olmamıştı.cildim de çok müsaittir çatlağa.önemli olan duş sırasında sürmek.böylece daha çok nemi cildinize depolarsınız.

arkidişler iş güç , yemek içmek derken buraya çok fazla uğrayamıyom kusura kalmayın:gitme: yeni gelenlerimiz varsa da hoşgeldiopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…