Düğün 2011 gelinleri düğününüz nerelerde olucak...

lyria_lyria

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2009
55
0
arkadaşlar düğününüz nerelerde olucak hazırlıklar nasıl gidiyor,
hadi gelin paylaşalım...
HERKESE ŞİMDİDEN MUTLULUKLAR:nazar:

2011 olduğu kesin de tarih ve mekan kesin değil:uhm: 30 ağustos istiyorum ama hafta içi diye tereddüt ettim, gerçi resmi tatil olduğu için insanlar gelebilir herhalde dedim, bilmiyorum açıkçası:sm_confused: ya da 26 haziran diyorum onun doğum günü 26 ekim ben 26 aralık opuyorumnanaktan Kır düğünü istiyoruz ikimiz de inşallah Allah nasip eder :eek:

merhaba benimde düğünüm 24.nisan 2011 de izmir bornova aydemir plazada olucak..şimdiden tüm evlenecek arkadaslara mutluluklar diliyorum...:teytey::teytey:

şubat tatilinde kısmetse...yer olarak bir kaç yer var aklımızda.ama nasıl olacağına hala karar veremedik.kokteyl tarzı yapacak olan var mı?nasıl yapacaklar?

02.04.2011 dedik ama hayırlısı .. avcılarda olucak 2 tane düğün mekanı var bakalım hangisine en son karar verirsek

tarih 2011 inşallah ama yer we tam tarih belli değil.. klasik bir düğün istemiorum :1no2:

benimde inşallah 2011 tarih belli değil ama mayıs haziran gibi nikah düşünüyoruz.bu arada kızlar evlenmek çok masraylıymış son zamanlarda çevremden duyduklarım beni düşündürüyor.en az 20.000 deniyor.allah yardımcımız olsun inşallah.şimdiden tebrik ederim herkesi..

2011 tarih ama yer belli değil tabi boluda olacak ama abim damat oluyor sırada bana geliyor diye çok oynıcm abimin düğününde kaydirigubbakcemile3

5 temmuz 2011 opuyorumnanaktan
ya havuz başında tarihi yeşil konakta ya da taşlıdere de olacak ikisi arasında kararsız kaldık

2011 mayıs yada haziranda tarih belli değil daha düğün mü nikah mı o bile belli değil karar veremiyorum offfff :2:

3 nisan 2011 de ALLAH tan bişey çıkmazsa ama işin kötüsü,hiç akrabam ve çevrem yok..100 adet kart bile elimde kalıcak sanırım..ne kötü yaa

benim düğünümdeee temmuzun ilk haftası olacak insallah tam tarıh bellı degıl gıresunda beklerım gelebılecek olanlarııı hala gelınlık konusunda bır fıkır olusmadı kafamda hıc bır sey yok halaa fıkırr verınn nolurrrrrrrrrrrrrrrrrr:KK43:(((( bindallı bulamadım adam gıbı kınadada ne gıyecegımı bılmıyorum cok karıstı kafam ne zormus evlenmekk yaaahhh:) bende ne dertlıymısım ıcımdekılerı attım dısarı sonundaaaaaaaaaaaaa:teytey:

amaaaaannnn bu başlıı görünce bne mutlu oldum ya kaydirigubbakcemile3 2011 e az kalmış desenize benim düğünümde kısmetse temmuz istiyoruz ama mekan belli deil dahakaydirigubbakcemile

benim düğünümdeee temmuzun ilk haftası olacak insallah tam tarıh bellı degıl gıresunda beklerım gelebılecek olanlarııı hala gelınlık konusunda bır fıkır olusmadı kafamda hıc bır sey yok halaa fıkırr verınn nolurrrrrrrrrrrrrrrrrr:KK43:(((( bindallı bulamadım adam gıbı kınadada ne gıyecegımı bılmıyorum cok karıstı kafam ne zormus evlenmekk yaaahhh:) bende ne dertlıymısım ıcımdekılerı attım dısarı sonundaaaaaaaaaaaaa:teytey:

daha düğününüze 10 ay var şimdiden bindallıyı düşünmeyin bence

dogru on ay var ama kararımı kesınlestırırm sonra dugune az kalınca bocalamım ben calısıorum yaza cok yogun oluruum zaten o yuzden arastırırıorumfisfisfisfisfisfis

X