2011 Ağustos'da gel bebek gel:) diyenler

Günaydın kızlar;

benide listeye ekleyin. BAT ım 7 ağustos. Şuan yumurtlama zamanlarım. Çalışmalara devam. İnş.bu ay olur

Günaydın kızlar;

benide listeye ekleyin. BAT ım 7 ağustos. Şuan yumurtlama zamanlarım. Çalışmalara devam. İnş.bu ay olur

günaydın kzılar benide yazın bat 18 ağustos temmuz şansım kalmadı:KK1::KK1:

hoşgeldiniz kizlar ağustos uğurumuz olsun listeyi rainbow yapiyor ama o birkaç gün meşguldü gelince düzenler
tubikem ikimiz de 7 ağustosuz batdaşiz yani hadi 7 ağustosda ilk kim haberi verecek bakalim hamile haberlerimizi

hoşgeldiniz kizlar ağustos uğurumuz olsun listeyi rainbow yapiyor ama o birkaç gün meşguldü gelince düzenler
tubikem ikimiz de 7 ağustosuz batdaşiz yani hadi 7 ağustosda ilk kim haberi verecek bakalim hamile haberlerimizi

süpermiş, kendime batdaş ta buldum. hadi bakalım tutturacakmıyız bu ay.:KK61:

Günaydın kızlar nasılsınız bugün

aynı günü beklicez seninle desene :13:

evet tatlım.her ay yumurtlama günlerimde hep birileri geliodu yada ben gitmek zorunda kalıodum ama bu ayyy yookkk kimseyi kabul etmiorum kardeşim rahat bırakın beni :KK1::KK1::KK1: kapıya yazıcam dikkat çocuk çalışmaları var rahatsız etmeyiniz:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

canim benim henuz bebegim yok ilk hamileligim 18 nisanda 4 haftalikken gelisimi durdugu icin alindi.1 senedir evliyim.bu ay kendimi hazir hissediyorum insallah olur

benmde aynı tatlım 5 nisanda kalbi durduğu için alındı inş ağustos topiği herkese uğurlu gelir hamiş kalırız

selam arkadaslar bugun adetimin 13. gunu dua edin bana.ates olcme ise yariyor mu.dun sol kasigim agriyodu bugun karnimda sisme var yumurtlama basladimi acaba.
esim bana diyor yumurtan senden nazli cikti.insallah hepimiz hamile kaliriz

bütün kalbimle dualarım sennle tatlım... amin cnm inşş herkez hamiş kalır en kısa zamanda:emir_bebek::KK49::KK49::nazar::nazar:

evet tatlım.her ay yumurtlama günlerimde hep birileri geliodu yada ben gitmek zorunda kalıodum ama bu ayyy yookkk kimseyi kabul etmiorum kardeşim rahat bırakın beni :KK1::KK1::KK1: kapıya yazıcam dikkat çocuk çalışmaları var rahatsız etmeyiniz:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

önümüzdeki ay ramazana geliyo bakalım halimiz olcak mı çalışmaya :KK9:

batdaş bulmak güzel sanırım benim de 16 -18 ağustos arası bu ay çok geciktiği için umutlanmıştım ama olmadı işte:KK43:((

way battaşım hg :KK1: olsun be tatlım bi daha ki ay hep birlikte el ele veririk tuttururuz yumurtlama günlerini allahın izniyle gelsin bebişler:emir_bebek::nazar::emir_bebek:

canım ne zamana geliyor 1-2 ağustos gibi mi??? ben tatildeyim hemen eve döneceğim ona göre:))))

evet cnm düzenliyse regllerin ağustosun 1 2 si yumurtlama günlerimiz olabilir.bende pazar günü gidiorum yazlığa 1 hfta ordaım biraz kafamı dinliycem belki iyi gelir orda yakalarız bebişi :KK1::KK1:

evet cnm düzenliyse regllerin ağustosun 1 2 si yumurtlama günlerimiz olabilir.bende pazar günü gidiorum yazlığa 1 hfta ordaım biraz kafamı dinliycem belki iyi gelir orda yakalarız bebişi :KK1::KK1:

inşallah canım hayırlısı diyelim stres yapınca da olmuyor bu ay umutluydum ama yedim kırmızı karı...artık üstüne düşmeyeceğim oluruna bıraktım:)))

X