2011 Ağustos'da gel bebek gel:) diyenler

Arkadaşlar bugün beni mazur görün karın ağrım felaket durumda ilaçta içmemek için inat ediyorum.şimdi çıkıyorum düzelirsem gelirim çok öptüm hepinizi.topik size emanet.

tal'cim canım emeğin motivasyonun için çok ama çok teşekkür ediyorum .emeğine sağlık.burayada sık sık bekliyorum bende geleceğim sana çaya kahveye test yapmaya:KK1:

canııımmm topiğin hayırlı olsun bu ay size müjdeli bir haber veremezsem ben de burda olacağım tabii ki. hadi hayırlı beklemeler herkese. İnşallah nice hamiş haberleri alırız burdan.

Arkadaşlar bugün beni mazur görün karın ağrım felaket durumda ilaçta içmemek için inat ediyorum.şimdi çıkıyorum düzelirsem gelirim çok öptüm hepinizi.topik size emanet.

tal'cim canım emeğin motivasyonun için çok ama çok teşekkür ediyorum .emeğine sağlık.burayada sık sık bekliyorum bende geleceğim sana çaya kahveye test yapmaya:KK1:

canım geçmiş olsun ya şimdi iyisindir umarım :KK71::KK71::KK71:
valla bende daha çok öbür topiği takip ediyorum şimdilik ama ağustosta hareketlenir topik....

adeti bitip te çalişmalara başlayabn varmi bide ben bu ay ateş ölçecem bakalim

benim adetim 10 temmuzda bitti canım, çalışmalara başladık yumurtlamayı beklemeden, yarın doktora gideceğim büyük ihtimal söyler şu gün yumurtlaman diye, inş bişey çıkmaz, iltihabım vardı smear vereceğim yine :97:

Ateş ölçmede bu havada nasıl yapılır ki sürekli ateşler içindeyim :KK60:

adeti bitip te çalişmalara başlayabn varmi bide ben bu ay ateş ölçecem bakalim

benim adetim 10 temmuzda bitti canım, çalışmalara başladık yumurtlamayı beklemeden, yarın doktora gideceğim büyük ihtimal söyler şu gün yumurtlaman diye, inş bişey çıkmaz, iltihabım vardı smear vereceğim yine :97:

ooooh ne güzel hiç olmazsa çalişamalara başlammişsin ne güzel hem belki erken yumurtlarsin belli mi olur araliksiz çalişma
ateş de zaten sabah ölçüyorsun bence sicaklar çok etkilemez heralde yaa

ooooh ne güzel hiç olmazsa çalişamalara başlammişsin ne güzel hem belki erken yumurtlarsin belli mi olur araliksiz çalişma
ateş de zaten sabah ölçüyorsun bence sicaklar çok etkilemez heralde yaa

aynen bu sefer beklemiyorum canım günaşırı denemelere devam :90:

ayy bilmiyorum ki dün gece sıcaktan uyuyamadım ağlayacaktım , en güzeli yumurtlamayı hesaplamak değil mi , 14. gün diyorlar ya canım

(özel msjların doluymuş canım..mesaj almıyosun..)

canım nasılsın?sensiz topiğin hiç anlamı kalmadı..
bu ay sonuna kadar yine listene topiğine bakda bizimle sohbet et..diğer ayda ben senin topikte olurum.. nedersin..
iyi anlaşıyoduk..sende temelli gittin..:KK5:

aynen bu sefer beklemiyorum canım günaşırı denemelere devam :90:

ayy bilmiyorum ki dün gece sıcaktan uyuyamadım ağlayacaktım , en güzeli yumurtlamayı hesaplamak değil mi , 14. gün diyorlar ya canım

sen nerdesinki serfik ben antalyadayim düşün yani ama eğer bu ay hamile kalirsak varya tam baharda doğururuz ooohhh sicaklarda da rahata rahat bebek büyütürüz

X