2011 Ağustos'da gel bebek gel:) diyenler

kızlar maşallah kıskandım bi tanış çıkmadığınız kaldı

bu arada kızlar ben ovulasyonumu kendim anlıyabiliyorum ağrıdan sancıdan sizinde o kadar belirgin oluyor mu yaa?

sadece benim mi

ben geçen ay nerdeyse kesin hamileyim diyordum ovulasyon döneminde kasik ağrisi bel ağrisi mide bulantisi ateş herşeyi yaşadim tabi sonra fos çikti bide tabi en belirgin belirti akinti

1.5 yıldır istioruz tatlım 6 ay önce hamile kaldım ama kalbi durdu bebeğimin aldırmak zorunda kaldım

4 ay oluo aldıralı şiddetle tekrar istioruz hayırlısı artık:KK49:

canım benim inş bu kez bebeğin daha güçlü gelirde, kucağına almak nasip olur. bizde 1 ay önce başladık. ilk ay olmadı. bu 2. denemeler bakalım ne olacak?

oh bee sonunda bizim topikimize de biraz hareket geldi nerde hareket orda bereket çoooooooook bereketli bir ay olsun inşallah

ay bugün çok sıkıcı yaw regliyim bi an önce yumurtlama günlerime gelsemde çalışmalara başlasak

çalışmasıda güzel be çalışan demir paslanmaz ( çalışan kadın yaşlanmaz) çalışalım parıldıyalım:KK1::KK1::KK1:

ay bugün çok sıkıcı yaw regliyim bi an önce yumurtlama günlerime gelsemde çalışmalara başlasak

çalışmasıda güzel be çalışan demir paslanmaz ( çalışan kadın yaşlanmaz) çalışalım parıldıyalım:KK1::KK1::KK1:

ayni mesajin tipkisini geçen hafta ben yazmiştim hiç olmazsa çalişmalara başlasak da beklememizin bir anlami olsa diyordum reglken beklemek daha zordu

X