2011 Ağustos'da gel bebek gel:) diyenler

canımcımm sayfan hayırlı olsun :) benimde temmmuzdan pek umudum yok 28 ağustosa eklersin bi ara

Son düzenleme:
selam kızlar bende varım reglim bugün bitti 7ağustos die eklermisiniz..

ben geçen ay regl olmadım vede yumurtlamadım biliorum çünkü yumurtladığım zaman göğüs ağrım habercisi oluo..
üzerinden bi ay daha geçti sonra regl oldum.. çok sıkıntı verior.. yeni tur yeni şansda olmuo öle olunca... yumurtlamayı sağlayan regli düzene sokan bitkisel kür tavsiyelerinize ihtiyacım var.. hormon hapları yıllarca kullandım bi fayda sağlamadı bırakınca yine düzen gidio.. bitkisel kürler denemek istiorummm..

selam kızlar bende varım reglim bugün bitti 7ağustos die eklermisiniz..

ben geçen ay regl olmadım vede yumurtlamadım biliorum çünkü yumurtladığım zaman göğüs ağrım habercisi oluo..
üzerinden bi ay daha geçti sonra regl oldum.. çok sıkıntı verior.. yeni tur yeni şansda olmuo öle olunca... yumurtlamayı sağlayan regli düzene sokan bitkisel kür tavsiyelerinize ihtiyacım var.. hormon hapları yıllarca kullandım bi fayda sağlamadı bırakınca yine düzen gidio.. bitkisel kürler denemek istiorummm..
aramıza hoşgeldin canım ekliyorum listeye kürler için bilen arkadaşlar mutlaka yardımcı olur canım.

bende yumurta kalitesi için bal-keten tohumu-çörek otu-tarçın karışımını deneyeceğim.

bugün pek giremedim ama bundn sonra aktif olucam boş bırakmayalım böle ıssız topikmi olurr... hadinn gençlerrr .. yarın burdayımmm..

temmuzda kitlanip kaldim yaaa ağustosu hala içime sindiremedim ordan çikasim gelmiyor foşur foşur kanarken bile insan kendini hamile olabilrmiyim diye düşünürmü yaa düşünüyormuş :)

bugün pek giremedim ama bundn sonra aktif olucam boş bırakmayalım böle ıssız topikmi olurr... hadinn gençlerrr .. yarın burdayımmm..
canım aynı grubun başka bir topiği daha var şimdilik orada takılıyoruz sende oraya gel canım.temmuzda hamile kalmak isteyenler başlık bu.

temmuzda kitlanip kaldim yaaa ağustosu hala içime sindiremedim ordan çikasim gelmiyor foşur foşur kanarken bile insan kendini hamile olabilrmiyim diye düşünürmü yaa düşünüyormuş :)
canım oradayız zaten bir süre daha grup maaşallah pozitif ve daha çok hamile duymadan gelmek yok buraya.ama unutmayın arada burayada yazın :)

rainbowcum bende geldim:) hadi bvize uğur getirsin inş. ama bişey dicem benm uğurlu sayım 6 ve 7 dir şuan 6. sıradym bana şimdide uğur getirr inş.:nazar:

veeee 11 ağustosta doğum günüm umarım o da ayrı bi sevinçli haber vereck:KK61:
kimbilir hem 6. sıra hem 11 ağustos ikiside olduğu için belki ikizim oluuurrrrr:KK66::KK69:

X