2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

hoşgeldin pamık:))nasılsın..
hoşgördüm canım iyiyiz walla kudurukluk dışında sen nasılsın kızçen nasıl
sllmm

benimki çığlık ve kudurukluk sıkıntı bakımından aynı canım ama emeklemeye merakı yok yürütgecinde gezmeyi seviyo ille ayakta olucak hep kazık yutmuş gibi ege bey

şimdi bu ne demek?

mehlika canım tabiki önümüzdeki yıl giyemeyecekler ama zaten yıllarca böyle olacak
aldıklarımızı 2 yıl giyemezler hep büyüyecekler
bayramlık ben de almak istiyorum
bi tane kaprili takımaldım henüz giydirmedim
bir tane de elbise almak istiyorum

evet, maalesef..
başka vizyonumuz yok bizim.. mafoldumben

4400 sayfa ve 44000 mesajdır kıyafet konuşuyoruz.
gelip de dürttüğünüz iyi oldu zaten sıkılmıştık, artık başka konuya geçebiliriz

alkisalkisalkis :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

mehlika bende yazlık alışverişini yaotım ama bayram diye heves ediyorum özel birşeyler almak istiyorum benim için önemli.yoksa zaten bu sene giydigini seneye giyemeyecek..

eslemesra tek konuştuğumuz konu kıyafet değil cnm ,
bebeklerle ilgili her konuyu konuşuyoruz,
sen topikte yenisin galiba,bizim bebişler de hemen hemen aynı durumda,
çığlık atan emekleyen çok,
benim kızım emeklemiyor oturduğu yerde kalıyor o ayrı

kaçırdınız kadını iyi mi :mymeka:
ne güzel bizi dürtmüştü başka konular konuşun diye.
varsa yoksa kıyafet aşkolsun size.
acık geniş olun yaa, değişik şeyler konuşun, bakın havalar sıcak ona değinin, izleyiciler sıkıldı sizden artık :1closedeyes:

dogru dıyosunuz ben her alısverısten sonra bu sefer son dıyorum:):):)pısman oluyorum:):):)ıkınıcye gıydırırım dıyorum moralımı yerıen getırıyorum:):):)hahhahahaha kızlara kıayeft cok erkek analarıı paranız cepte kalıyor ıste ne guzelll....

selam kızlar...
sivrişim naber......
tutkucum yarın gelemem maalesef koce calısıyo....
delf masallah egeye neyle besliyon bakim
mehlika berilede masallah

[
kız esmer kim kaçırttı sence kadını tabiiiki sen. sen bu topiğin cazgırısın kızım.hazır lafcı esmer al sana bir meziyet daha opuyorumnanaktan

ecrin ne süslü kadınsın haa kızınıad kendine benzeticenhaa

selam kızlar...
sivrişim naber......
tutkucum yarın gelemem maalesef koce calısıyo....
delf masallah egeye neyle besliyon bakim
mehlika berilede masallah

slm canım. sağol valla özel hiçbişii yapmadım yaradı herhalde ek gıdalar-tatlicadiarzu-

yavv ben niye kaçırayım. abla deyince farkettim özeleştiri yaptım.
topikçe dar hatınlarız işte (ben fücutça siz kafaca :roflol: )
bi bildiğiniz kıyafet.
biri gelip dürtünce farkettim az daha kalsaydı teşekkür bilem edeceğdim

merhaba kızlar ...
ooo topik baya kalablık gözüküyor...
bende evde hazırlık yapıyorrum..yarın yolculuk var kısmetse...bir kaç gün yayla bir kaç gün deniz düşünüyoruz...
feyza geçmiş olsun cnm ben dün girememiştim nete yeni okudum başına gelenleri yani...

o zaman esmere kısaca hlhbe diyebiliriz:roflol::roflol:
esmersengözlerimebaksanab:1ninca::tomato:

İVET İVET SIKILDIM NE BU YA YİTERRR orucum zaten asebiyim ecrin mehlika hazır eliniz değmişkene çağana alın kıyafet:))))

biz doktor kontrolumüzden geldik çok şükür ciğerleri temiz dedi ama hala ara ara hırıltısı oluyo dedim boğazında akıntı var sanırım abisi gibi buda bademciklerden çok sık gelcek beni görmeye dedi bademcikleri geniz eti büyükmüş boğazları iyi olunca daha iyi belli oldu dedi bitane serum gibi bişiy verdim 1 hafta 2 cc bundan 1 cc ventolinden ver dedi sorada ihtiyaç oldukça verirsin dedi çoktaa kullanma ventolini dedi rahatsız ederse hırıltı kullan dedi 1 ay sora getir gene dedi

mehlikacım kilomuz 10 kilo geldi 100greamda gitmiş dedim almadığı gibi geriledi bide dedim boyumuz 73 cm doktorda kiloyu hiç takma ek gıdalarada takılma hastalığı geçmiş çok az akıntı var dedi oda geçer dedi zaten kilolu bi bebek uykusuz olduğu içn sürekli hareket halinde olduğu için bide boğazlardan antibiyotik kullandık normal kilo almamsı dedi ama önemsencek bi durum yok depodan harcıyo halsizliği yok dedi:))) ama ben ne kadan pırlanta değerinde süt verdim doktor bey ona dedim gidiler canım sıkılıyo dedim :)))) bakalıkm şimdi nasipse bugün oruca başladım suyu çok içtim ama sahurda 1.5 litre rahat vardır yani sabahta cicibebli süt içirdim bi biberon bakalım az emzik bol gıda denicem nasıl olcek belkim süt olmayınca yher bişiler gerçi daha var sütü
m göğüslerim dolu yeter rabbimi,n iznile

ben dar olduğumuzu biliom zatende niye kadına dionda oda bizim nasıl birileri olduğumuzu öğrenio ayıp çook ayıp kaçtı gitti kadın sempatiksalakcinni başla ayazın çığlıklarıyla konuyu genişletelim. ayy burda oruç yorgunluğu ve uykusu vardı sen böyle yazınca kendime geldim kız çook yaşa kız sen esmer allah iyiliğini versin senin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…